wmaraci reklam
lidertakipci

Numarabiz V2 0,82₺/DK | IVR'da En Yüksek Kazanç | Yeni Web Panel ve iOS & Android App | Barem ve Premium Sistemi 🔥

7 Mesajlar 3.855 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Numarabiz Numarabiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Mobil Reklamcılık
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

DAKİKASINA 0,82₺ KAZANDIRAN,
YAYINCI DOSTU IVR SERVİSİ​

Numarabiz.com eksiksiz ve profesyonel hizmet almak isteyen IVR servis kullanıcılarının bir tık uzağında.

Numarabiz V2 sürümü ile artık çok daha güçlü ve verimli. :cool:

Katma değerli servisler üzerine 15 yıldan fazla tecrübeye sahip yöneticileri ve ekibiyle Numarabiz, yüksek çağrı başlatma kapasitesi ve daha pek çok artısıyla web ve sosyal medya trafiğinizin en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlar. Web veya sosyal medya trafiği olmayan üyeler için ise Numarabiz, Adwords ve benzeri platformlar için hızlı ve nokta atışı çözümler sunar.

Akıllı bir IVR Servis Kullanıcısı, kazancının buhar olup uçmasını istemez.

Numarabiz, ne istediğinizi bilir ve ihtiyaçlarınızın tamamına cevap veren sistem sağlar.

Numarabiz’i tercih eden bir kullanıcı olarak aşağıdaki taleplerinizin karşılandığından emin olursunuz:

• Her numara bloğu için (0023,0032, 0044) dakikasına net ücret kazanmak istiyorum.

• Günlük, haftalık ve aylık olarak ne kadar kazandığımı şeffaf şekilde, en ince ayrıntısına kadar yansıtan anlık raporlarla görmek istiyorum.

• Bu raporları sadece web üzerinden değil, cep telefonumdan da pratik bir uygulamayla (IOS ve Android) takip edebilmeliyim.

• Web üzerinden yapabildiğim tüm işlemleri bu uygulamalardan eksiksiz şekilde gerçekleştirebilmek istiyorum.

• Ödemelerimi haftalık olarak düzenli ve eksiksiz almak istiyorum.

• Bana tahsis edilen IVR servis numaralarını bağlantı kalitesi sorunu yaşamadan kullanabilmek istiyorum.

• Piyasadaki en yüksek çağrı ortalamasına sahip operatörlerle çalışmak ve en iyi dönüşler için garanti istiyorum.

• Farklı reklam modelleri kullanarak trafiğimi maksimum kazanca ulaştırabilmek istiyorum.

• Performansım arttıkça, daha fazla numara alabilmek istiyorum.

• Ödemelerimi ister Havale/EFT ister İninal ile alabilmek istiyorum.

• Skype üzerinden Google Adwords ile alakalı destek alabilmek istiyorum.

• Firma yetkililerine 7/24 ulaşabilmek istiyorum.

Numarabiz’den Yepyeni, Sektörde Çığır Açan Özellikler!

• Kullanıcı dostu panele sahip anlık raporlama sistemi sayesinde, çağrı ulaştıktan sonra ne kadar kazandığınızı hemen görün.

• Yeni üyelere siz referans olun, alt üye sistemi sayesinde daha fazla kazanın. Sisteme dahil ettiğiniz yeni üyelerin kazandığı her bir dakikadan 1 kuruşu sizin olsun.

• Size tahsis edilen numaranın servis anonsunu, gelişmiş yayıncı paneli üzerinden kendi istediğiniz şekilde açıp kapatın.

Numarabiz ile şimdi tanışın ve yalnızca 3 adım sonra kazanmaya başlayın!

1. Hemen tıklayın ve Numarabiz’e üye olun: www.numarabiz.com

[LIST=2]
  • Sitedeki numara talep formunu doldurun.

• [/LIST]
    [LIST=3]
  • Numaranızı aldıktan sonra, profesyonel reklam ekibimiz sizinle iletişime geçerek trafiğinizi en sağlıklı şekilde kazanca dönüştürmeniz için yardımcı olacak.

• [/LIST]

Numarabiz V2 güncellemesi ile artık çok daha güçlü!!

Mirctr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

• Üyelik 07.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** Ç**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 0, (%0)

forlive0035 forlive0035 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.07.2016
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek serbest
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad B** P**
    • Mesajlar 15
    • Beğeniler 2 / 3
    • Ticaret 0, (%0)
    Sız Bu usten Nasil kaar elde ediyorsunuz?

• Üyelik 07.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** Ç**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    Sizlere birer numara veriyoruz ve siz bu numaraların tanıtımını yapıyorsunuz. Numaralar arandığında dakika başına kazanç sağlıyorsunuz.

Daha fazla bilgi için Skype'tan ekleyebilirsiniz: numarabiz

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 07.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** Ç**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    [SIZE=4]28 Ağustos 2017 tarihinde yayıncılarımıza daha profesyonel hizmet verebilmek adına hayata geçirdiğimiz servisimiz de sunduğumuz yeni hizmetlerimiz;[/SIZE]

1. [SIZE=4]Yeni web arayüzü.[/SIZE]

2. [SIZE=4]Yayıncı dostu panele sahip anlık raporlama sistemi sayesinde, çağrı başladıktan 2 saniye sonra ne kadar kazandığınızı hemen görebilirsiniz.[/SIZE]

3. [SIZE=4]Yeni üyelere siz referans olun, alt üye sistemi sayesinde daha fazla kazanın. Sisteme dahil ettiğiniz yeni üyelerin kazandığı her bir dakikadan 1 kuruşu sizin olsun. [/SIZE]

4. [SIZE=4]Size tahsis edilen numaranın servis anonsunu, gelişmiş yayıncı dostu paneliniz üzerinden kendi istediğiniz şekilde açıp kapatabilirsiniz.[/SIZE]

5. [SIZE=4]Ödeme yöntemlerimiz de tekrar PayPal aktif edilmiş olup ek olarak İninal Kart 'ınız üzerinden ödeme alabilirsiniz.[/SIZE]

6. [SIZE=4]Yayıncı dostu paneliniz artık cebiniz de, mobil uygulamalarımızı Apple App Store ve Google Play Store 'dan indirip kullanabilirsiniz:[/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=4][B]IOS İçin İndirme Linki
    Android İçin İndirme Linki[/SIZE]

Saygılarımızla,
    NumaraBiz[/B][/SIZE]

• Üyelik 07.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** Ç**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    NumaraBiz'den Yeni Yıl Hediyesi!

2017'yi geride bırakırken, yeni yıl coşkusunu şanslı bir yayıncımıza yepyeni bir Honda Activa S hediye ederek kutluyoruz!

Çekiliş Detayları:

Sistemimizde numara sahibi olan bir yayıncımız, 01 Ocak 2018 tarihinde yapacağımız çekilişle 7750TL değerinde Honda Activa S (125cc) kazanacaktır.
    Çekilişe katılmak için herhangi bir başvuru, ödeme ya da benzeri aksiyon gerekmemektedir.
    Sonuçlar 01 Ocak 2018 tarihinde açıklanacak olup, araç teslimi 5-15 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
    Çekiliş sonucunda 1 asıl talihli ve 3 yedek talihli belirlenecek olup, yayıcılarımıza sitemizde kayıtlı iletişim bilgileri vasıtasıyla ulaşılacaktır. Bu yüzden profil ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.
    Hediye hiçbir şekilde devredilemez, nakit ya da benzeri bir yolla istenemez.
    Araç tesliminde tüm vergiler, plaka masrafları, devir giderleri, sigorta ve benzeri araç dışı tüm giderler talihli yayıncımız tarafından karşılanacaktır.
    NumaraBiz.com'da aktif hesabı olsa dahi, NumaraBiz çalışanları, yakınları ve 18 yaşını doldurmamış kişiler ikramiyeden faydalanamayacaklardır.

Çekilişin tarihi ve saati: 01.01.2018 10:30
    Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği yer: NumaraBiz.com duyurular
    Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği tarih: 01.01.2018
    Asil son başvuru tarihi: 07.01.2018
    Yedek son başvuru tarihi: 13.01.2018
    İkramiye son teslim tarihi: 05.01.2018 - 15.01.2018

Destek:
    info@numarabiz.com

• Üyelik 07.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** Ç**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 1 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    NumaraBiz'den Yeni Yıl Hediyesi!

2017'yi geride bırakırken, yeni yıl coşkusunu şanslı bir yayıncımıza yepyeni bir Honda Activa S hediye ederek kutluyoruz!

Çekiliş Detayları:

Sistemimizde numara sahibi olan bir yayıncımız, 01 Ocak 2018 tarihinde yapacağımız çekilişle 7750TL değerinde Honda Activa S (125cc) kazanacaktır.
    Çekilişe katılmak için herhangi bir başvuru, ödeme ya da benzeri aksiyon gerekmemektedir.
    Sonuçlar 01 Ocak 2018 tarihinde açıklanacak olup, araç teslimi 5-15 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
    Çekiliş sonucunda 1 asıl talihli ve 3 yedek talihli belirlenecek olup, yayıcılarımıza sitemizde kayıtlı iletişim bilgileri vasıtasıyla ulaşılacaktır. Bu yüzden profil ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.
    Hediye hiçbir şekilde devredilemez, nakit ya da benzeri bir yolla istenemez.
    Araç tesliminde tüm vergiler, plaka masrafları, devir giderleri, sigorta ve benzeri araç dışı tüm giderler talihli yayıncımız tarafından karşılanacaktır.
    NumaraBiz.com'da aktif hesabı olsa dahi, NumaraBiz çalışanları, yakınları ve 18 yaşını doldurmamış kişiler ikramiyeden faydalanamayacaklardır.

Çekilişin tarihi ve saati: 01.01.2018 10:30
    Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği yer: NumaraBiz.com duyurular
    Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği tarih: 01.01.2018
    Asil son başvuru tarihi: 07.01.2018
    Yedek son başvuru tarihi: 13.01.2018
    İkramiye son teslim tarihi: 05.01.2018 - 15.01.2018

Destek:
    info@numarabiz.com

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al