wmaraci reklam
lidertakipci

Eğitim (lise) üzerine forum sizce tutar mı ?

22 Mesajlar 2.080 Okunma
wmaraci reklam

RealWest RealWest WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba forum üyeleri başlıkta belirttiğim gibi lise üzerine dokuman video test tarzı paylasimlarin yapılacağı bir forum sizce tutar mı ?

Aslında eba var ancak forum gibi etkileşimli değil yani forum daha rahat olabilir diye düşünüyorum sizlerinde fikrini almak isterim

Domain ebaforum.com

Webdahisi.com Güncel Teknoloji
wmaraci
reklam

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Benim fikrim forum devri bitti ve devir " iyi bir eğitim için 10 ülke" " en iyi 10 etkili ders çalışma tekniği" tarzı blog.
steel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru soyluyorsunuz bu fikirde aklıma yattı aslında Fikriniz için teşekkür ederim

mehmetarslan mehmetarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum şöyle deyim sana. Site açmak isteyen biri anladığı konudan açmalı. Böyle deyince de herkes kendi bildiği derslerden site yapmak istiyor. O nedenle internet eğitim sitesi dolu. Google'da ders isimleri aratarak bak görürsün. Eğitim siteleri rekabetin fazla, kazancın düşük olduğu sitelerdir. Ancak yine de iyisini yaparsan başarılı olabilirsin.

wmaraci
wmaraci

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Guzel bir domain al, güzel ve özgün içerik gir, hedef kitlenle konuş, onların ihtiyaçlarına göre yazılar yaz

• Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetarslan adlı üyeden alıntı

Dostum şöyle deyim sana. Site açmak isteyen biri anladığı konudan açmalı. Böyle deyince de herkes kendi bildiği derslerden site yapmak istiyor. O nedenle internet eğitim sitesi dolu. Google'da ders isimleri aratarak bak görürsün. Eğitim siteleri rekabetin fazla, kazancın düşük olduğu sitelerdir. Ancak yine de iyisini yaparsan başarılı olabilirsin.

Haklısınız teknoloji üzerine yazmayı düşünüyorum ama teknoloji sitesi çok eğitim rekabet fazla yani hem beni geliştirecek hemde bir şeyler kazanabilecegim site qcmak istiyorum ilk hedef motor almak :)

Ek Olarak:

cipralex adlı üyeden alıntı

Guzel bir domain al, güzel ve özgün içerik gir, hedef kitlenle konuş, onların ihtiyaçlarına göre yazılar yaz

Tam olarak yapılması gerekeni yazmışsınız aslında tavsiyenize uyacağım :)

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Forum bittiyse burada ne arıyorsunuz? Forum öyle kolay kolay bitmez dostum mesele geliştirmek ve ortamını kurmak. Yanlız eba projesi pekte iyi yerlere gelmedi bilgin olsun.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Bitti demesinden kasıt tutturmak çok zor demiş olabilir @ozi hocam. Bence forum işine girme alan adı güzel boş bulduysan al hemen ona yonelme ilk önce sosyal medyadan ziyaretçi kas ki sitenin daha hızlı buyut ;)

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Walla liseli gençlerin aklı bir karış havada :) onun için iyi düşünmenizde fayda var liseliler için oyun sitesi açsanız daha iyi iş yapar.Bayanlar üzerine siteler bu ara çok revaşda gidiyor.Film sitesi bile açsanız sizi kurtarır,ama liseliler zanetmiyorumki tutulsun üniversite olsa yine birşeyler olur,bundan yıllar önce haciabi.com vardı üniversiteli öğrencilerin eşya paylaştığı bir projeydi çok iyi tuttu ama site sahibi ile hosting firması ile olan telif davası sonrası siteyi kapattılar.Site sahibi hacı mehmet abi davayı kazandı ama 3 yıl geçti ve bu proje burada bitti.Kardeşim nasıl istiyorsan öyle yap kimseyi caydırmak istemem ama yapılacaksa iyi düşünülmüş bir proje herzaman tutar sizleri sıktıysam kusuruma bakmayın hikaye tadındad bir cevap oldu sanırım iyi forumlar :)

projeus projeus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 44 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Forum zordur ama keyiflidir. Binlerce üyeyi bir araya topla , sitede hareketlilik olsun ... uzun ve yorucu bir dönemden geçmek gerekir. Ama tuttu mu forumdan iyisi yoktur , düşünün içeriklerini bedavadan ve kendiliğinden üreten ziyaretçiler var =)
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

Bazen bir fikir binlerce satır koda denktir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al