wmaraci reklam
lidertakipci

#Projeİptal

9 Mesajlar 906 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
#Projeİptal teşekkürler.
kerimoglumedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Maybe Maybe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 29 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Takipdeyim.

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Bence web sitesi üzerinde seo'ya yönelin.Sosyal medyada iç çamaşırlarını beğenerek paylaşacak kitle satın alma ihtimali düşük bir kitle:)Bu açıdan sosyal medyayı kullanmak sizin sektör için pek uygun olacağını sanmıyorum.Daha önce e-ticaret girişimim olmadı, konu ile bilgi sahibi değilim, sadece mantık yürütüyorum şu an..

kurumsalseo34 kurumsalseo34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam mesala bi tasarimci olarak musterilerime opencart ile yenilikler yaratip ustune ustluk seo+sosyal paylasim reklamlsri olmadan olmaz mesala tedarikcilikte yaptim giyim ve ayakkabi uzerine musteri odakli calismak icin eticsret egitimi sart bu egitimi musterilerimize sunuyoruz sunuda belirteyim hic kimse eticsret sitesinden ilk 3 ay birsey beklemesin reklam vb olmadan olmaz sosysl paylasim siteler ciktigindan beri google aranma hacmi dustu onun icin bilgilendirmek istedim
Beginnertk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
bu işin en büyük ayağı sosyal medya kardeşim bunun dışında kaliteli ürün ve hizmetten geçiyor . rss çekerek siz hiçbirşey yapmadan sürekli arkada stok düzenleyen satışa sunan birçok firma var aslında siz sadece aracılık yapıyorsunuz ama ben sizin yerinizde olsam bu şekilde işe girmezdim . kendi şirketinizi kurun kendi malzemelerinizin bulunduğu bir stokla bu işe girmek bana mantıklı geliyor. bunun dışında instagram ı burada diğer sosyal medya araçlarında önde olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilir ki benim eşim bile alıyor :D ancak yakın bir zamanda buna da vergi de sıkıntı yarattığı için düzenleme getirilecek bilginiz olsun . son güncelleme ile facebookta da artık dükkan açıp ürünlerinizi ekleyebiliyor sitenize yönlendirerek satış yapırabilirsiniz kısaca özet burada ürünü sıkıntısız nereden alacağınızı ve stok sıkıntısı yaşamadan bu işe girmek , sosyal medyayı aktif kullanmak. EsraDemir kardeşim saygılarımla
birfincanask Beginnertk

kişi bu mesajı beğendi.

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
iç çamaşırı benimde ilgilendiğim sektör bu arada her hangi bir fikir alışverişi, yardım, ortaklık vs konusunda görüşebiliriz. EsraDemir

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
sektör güzel insanlara kaliteli uygun fiyatlı ürün bulabilirseniz iyi bir tanıtımla işi oturtabilirsiniz. Victoria secret veya orta kademe penti vs kadar iç çamaşırına para verenler hariç herkes uğraşmadan temin etmek istiyor.

fdursun fdursun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 11, (%100)
Web sitesi ve sosyal medya ikisine dr ağırlık vereceksiniz. Siteyi 500-1000 neyse yaptırdıktan sonra her ay en az 500 lira seo ve reklam parası ayıracaksınız ki satış olsun. 1000 site 750 ortlama reklam desek 6 ay da ayda 750 kazanacak seviyeye gelseniz desek 7000 lira ayırmalısınız iş için tedarikçi bulabilirim size isterseniz iç giyim rüzgarı firmasını

excalibur excalibur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek IT manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** Ü**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle bu iş için hangisini tercih etmeliyim;
İnstagram mı ? (Aktif takipçili hesaplarım yok)

İnstagram şart gibi aslında artık insanlar genelde buradan bakıyorlar. Bunun için yardımcı olabilirim.

Web Sitesi mi? (Keyword domaine sahibim)

Şart ki ne şart. Ürünlerinizin açıklamalarını ve resimlerini buradan yayınlayarak ortak paylaşım yaparak daha iyi satışlar yapabilirsiniz.

Bahsi geçen ürünlerin tedarikçilerini nerelerden bulabilirim?

Bahsi geçen ürünleri bence Tr de almanız sizin sadece aracı olarak çalışmanız anlamına gelir ve çoğu üründe pahalı kalırsınız. Bu konuda da bir kaç yabacı site önerebilirim ve garantili ürünler geliyor.

Çalışmalar sona erdiğinde satış için hazır hale gelindiğinde uzun vadeli geri dönüş için hangisinin üzerinde daha çok durmalıyım;
Sosyal Medya reklamları ?

Bence sosyal medya reklamları daha iyi olur. Çünkü sosyal medya dan siteye çekeceğin ziyaretçiler zaten siteni kararlı hale getirecektir

Bu gibi konularda kararsız/bilgisizim. Bu iş sıfırdan nasıl olur, neler gereklidir, nasıl adımlar atmam lazım, nasıl aksiyon almam lazım?

Öncelikle

1. Ürün paletini düzgün seçmeniz lazım ve ürünlerin seçimini iyi yapmak lazım
2. Kategorili ürünler tercih sebebidir.
3. Sitenizin yönetimi kolay olmalıdır ve tam anlamı ile herşeyini bitirmeden yayına geçirmemeniz lazım.
4. Sabırlı olmanız lazım çünkü bu tür durumlarda sipariş gelmesi ya da site ziyareti ilk zamanlar umudunuzu kırabilir o yüzden dikkat edin.
5. Ürünleri toptan almanız ve elinizde olması şarttır çünkü kimse 1 haftadan fazla ürünü beklemiyor.
dışarıdan alacağınız ürünleri önceden sipariş etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla EsraDemir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al