wmaraci reklam
lidertakipci

LG Ürün Bilgileri

7 Mesajlar 580 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar, siz pek bilmezsiniz ama LG mağazasında çalışıyorum :) . Oldukça geniş bir yelpazesi olan LG Markasına ait Türkiye'de satışa sunulan tüm ürünler için hem bilgi paylaşımı hemde yorumlara gerçek ve samimi cevaplar vererek müşterilerimize ve ziyaretçilere destek vermeyi amaçladığım websitem hizmetinize açıldı.

Üyelik alarak veya almadan, yorum yapabilir bilgisi paylaşılmamış olsada yorumlar veya info@lg.gen.tr adresinden bilgi talep edebilirsiniz.

Site : LG TR Destek
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

Metaren.NET.TR
wmaraci
reklam

halita69 halita69 Ah Şu Ellerim Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Diploma var İş yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir düşünce ancak alan çok kısıtlı gibi geldi yani belli ki tema vs. masraf yapmışsınız. Umarım buna değer ve istediğiniz yere gelirsiniz. Başarılar :)
Since1912

kişi bu mesajı beğendi.

El elden üstündür, El elle yükselir. >www.kpssagrubu.net

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Kısmet diyelim, ilerleyen süreçte bayiilerden reklam alınabilir diye düşündüm açıkcası, belki özel indirim falan yaparlar direk satıcıdan pazarlık usülü reklam satışı yapmış olurum :)

Metaren.NET.TR

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
ben sormak istiyorum bu g4te ghost screen sorunları felan varmış ben daha görmedim ama garanti bitmeden ya olursa diyorum telefonumun sağ üstü azıcık düştüğü için zedelenmiş ghost screen olursa kullanıcı hatası demi servis acaba bilginiz var mı

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
csci35 hocam ben satış kanalında çalışıyorum LG'nin, ancak bu tarz sorunlu cihazlar benim çalıştığım mağazaya da müşteriler tarafından getirildi, servis bize gelip ürünü aldı. Bu sorun darbe sebebiyle oluşan bir arıza olmadığı için çok büyük ihtimalle ( servis bizden bağımsız bir kurum onun adına söz vermiş gibi olmasın ) değişim onayı gelicektir.

G4 çıkar çıkmaz almadıysan yine büyük ihtimalle bu sorun yaşanmayacaktır. Belli serilerde vardı bu arıza ve diğer gelen serilerde bu arızanın önüne geçildi.

Ancak yine G4 ile alakalı olarak son zamanlarda oldukça yoğun şikayet aldığımız bir hata daha var ki o da cihazın birden bire rest atması ve logoda kalması, devamında hiç açılamaması. Bununda sıkıntısı ana karttan kaynaklı. Bence sen şimdiden cihazın tüm bilgilerini yedekle. ( Bu arıza içinde o darbe pek sıkıntı çıkartmayacaktır, kronik hata olarak geçiyor, darbe kaynaklı değil )
csci35

kişi bu mesajı beğendi.

Metaren.NET.TR

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
benim telefonumun ekranı gidiyor bi 40 50 saniye acmaya calısıyorum simsiyah bi erkanda kalıyo bazende karıncalı bi ekran geliyor versem iyi olcak gibi

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Ayes Elektronik'e bırakmanı tavsiye ederim. :) Bornova'da . Bir baksınlar cihaza

Ek Olarak: Sitemize doğal ve konuya uygun olumlu/olumsuz tüm yorumlarınız link çıkışları ile birlikte onaylanmaktadır. " Başarılar " " Kolay Gelsin " tarzı hariç tüm yorumları onaylamaya çalışıyorum. Öylesine atılmış yorumlarınızda linkler silinir :)

Metaren.NET.TR
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al