wmaraci reklam

WM Aracı Seçiyor : Hangi İşletim Sistemli Telefon İdealdir ?

24 Mesajlar 3.666 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek serbest
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 247
    • Beğeniler 113 / 65
    • Ticaret 5, (%100)
    Son 3 yıldır sadece saf android (nexus 4, nexus 5, GM 5 Plus) kullanıyorum. Gayet stabil ios u aratmıyor..

wmaraci
    reklam

jesusevam jesusevam WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek serbest
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad İ** D**
    • Mesajlar 14
    • Beğeniler 4 / 3
    • Ticaret 0, (%0)

yldrmesut yldrmesut Makale & Web Kullanıcı
    • Üyelik 09.07.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Makale & Web
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 86
    • Beğeniler 17 / 9
    • Ticaret 17, (%94)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Baştan sona stabil bir yapıya sahip olmasından kesinlikle iOS.

Stabil ama Cem Yılmaz'ın dediği gibi madem 6 yıl okudum... :) Özgür değil, kapalı bir kutu; fazla kapitalist.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum ABD
    • Ad Soyad C** B**
    • Mesajlar 1809
    • Beğeniler 2 / 459
    • Ticaret 5, (%100)

meromerro adlı üyeden alıntı

Son 3 yıldır sadece saf android (nexus 4, nexus 5, GM 5 Plus) kullanıyorum. Gayet stabil ios u aratmıyor..

android telefonlar her türlü iyi çünkü donanım olarakta güzel yıl olacak 2017 daha 1080p ekranı terk edemeyen bi telefonun neresini seviyorlar onu geçtim ekran hala lcd ve grafik işlemcisi androide göre daha kötü bunuda geçtim şarj meselesi

hızlı şarj, kablosuz şarj yok , telefonu yere düşür gitti ekran gitti panel , pil desen fiş başı yaşam yada al powerbank telefon bağlantı tipi hala eski model ses ise radyodan hallice kamera ise daha yeni çıkmasına karşın ilk 5 girememiş 4K çekim yapıyor ama 1080p gösteriyor orası zaten ayrı uygulamalar desen paralı

android 7 veya saf versiyonu gayet stabil ve iyi çalışıyor şimdi adam gidip düşük donanımlı iphone 7 3500 lira kasko vs kılıf, ekran derken 4 bin tl veriyor git düz hesap orta halli android 7 li telefon al 2 yıl kullan hadi 2 bile olmasın 1 yıl 2 bin tl olsa diğer yıl yeni çıkmış bir telefonu tekrar 1 veya 2 yıl kullanırsın, sürekli yazılım geliyor iyi donanımlı iyide bakarsan 3 yıl çok güzel götürür yani 2 yıl boyuncaki telefona 4 bin tl vermiş oldun iphone 7 fiyatına denk oldu

kazanç ne? onca para verip düşürdüm diye anlık kalp krizi yaşamadın bozulursa gidip tamir ederler mi yenisini mi verirler diye şekle girmedin en iyi donanımla kasmadan kullandın.

bu standart bide bağımlı iphone kullanıcısı var 4 bin tl ye 7 plus alıyor diğer yıl 8 çıkıyor onuda 4 bin tl ye alıyor oluyor 8 bin tl sadece yapılan işte mantık yok. donanımı orta hallice olan bir telefonun maliyeti en az 350 dolar ve iphone 7 32 gb için iphone 7 plus 128 400 doları aşıyor

ama çok iyi donanımlı bir android telefon 200 dolar oluyor arkadaki elmadan gerek heralde 200 dolar fark atıyor iyi ki bi ios var şimdi bir sürü apple fanı alamıyorsun yok kullandın mı, yok yalan vs dicek
    Ahmet meromerro

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al