wmaraci reklam

Sitem siber suçlara şikayet edildi.

21 Mesajlar 2.467 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam, bence müşterim dediğin kişi sana bunu yazılı ( mail v.b. ) bir şekilde beyan etmeden bir işlem yapma. Olurda bir şekilde sana ulaşırlar ve bu hukuki bir davaya dönüşür, kendini savunma noktan madem reseller olduğun - demezler mi adama sen kendi kafana göre bu işlemi nasıl yapıyorsun - . Yada direk sen şikayet et :) Topu üzerinden at.

Metaren.NET.TR
wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

OzFirat adlı üyeden alıntı

yani kaldır ilk tedbirin bu olsu. Ama bilişim suçlarından ceza almasan bile bir şirket olmadan ürün satıığın ve fatura kesmedigin içinde ceza alabilirsin.

Tamam hocam, teşekkür ederim.

srox3 adlı üyeden alıntı

Hocam, bence müşterim dediğin kişi sana bunu yazılı ( mail v.b. ) bir şekilde beyan etmeden bir işlem yapma. Olurda bir şekilde sana ulaşırlar ve bu hukuki bir davaya dönüşür, kendini savunma noktan madem reseller olduğun - demezler mi adama sen kendi kafana göre bu işlemi nasıl yapıyorsun - . Yada direk sen şikayet et :) Topu üzerinden at.

HAHAHA :D Olmaz şikayet edemem :)

GENEL

Bide şöyle birşey fark ettim. Çalıştığım firmada domain için iletişim bilgileri kısmı var orada zamanında firmayı işaretlemişim ve iletişim bilgilerinde domaini firma adına göstermişim ve benim adım whois'de geçmiyor. İletişim bilgilerini kişi adına düzenledim. Olası bir durumda müşteri ile sözleşmeler mevcut.

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
Domain sana ait olmasaydı kurtarırdın bi şey olmaz İnşallah.

Maybe Maybe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 29 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Çok büyük bir olay olmadığı sürece müdahale etmiyorlar.Her kafadan bir ses çıkmasına aldırma.Domaini kim kullanıyorsa üzerine alsın devam etmek istiyorsa etsin.Sen bayisin istersen adult siteleri de barındırırsın ve buna sana bayiliği veren firma haricinde kimse karışamaz.Satışı yapan sen değilsin bir başka kişi, sadece site senin reseller hesabında barınıyor.Bir cezai işlem yapılırsa ne olur onuda arkadaşın düşünsün artık.Domain alım işlemini senin yaptığını ve devrini gerçekleştirdiğini sadece reseller hesabında barındığını söylersin hiçbir sorun yaşamazsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

Maybe adlı üyeden alıntı

Çok büyük bir olay olmadığı sürece müdahale etmiyorlar.Her kafadan bir ses çıkmasına aldırma.Domaini kim kullanıyorsa üzerine alsın devam etmek istiyorsa etsin.Sen bayisin istersen adult siteleri de barındırırsın ve buna sana bayiliği veren firma haricinde kimse karışamaz.Satışı yapan sen değilsin bir başka kişi, sadece site senin reseller hesabında barınıyor.Bir cezai işlem yapılırsa ne olur onuda arkadaşın düşünsün artık.Domain alım işlemini senin yaptığını ve devrini gerçekleştirdiğini sadece reseller hesabında barındığını söylersin hiçbir sorun yaşamazsın.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Domaini kişinin üzerine yaptıktan sonra bi sorun kalmayacaktır öyle düşünüyorum. Zaten kişi ile ilgili gerekli konuşmalar ve para transferleri var
Maybe

kişi bu mesajı beğendi.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&amp;
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Şimdi sen kendini mi kurtarmaya çalışıyorsun olayı mı kurtarmaya çalışıyorsun, ben arkadaşım dediğini hatırlıyorum ilgili kişiye ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Edit : Suçmuş :)

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

reiis reiis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek muassebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 39 / 28
  • Ticaret 11, (%100)
buna benzer olay basıma geldi domain sahibi bendim mahkeme vs baya ugrastım saclarım beyazladı allah yardımcın olsun .

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
başın ağrıyabilir ancak ceza alma ihtimalin olduğunu sanmıyorum. Bu tür vergi vermeden elde edilen gelirlerle ilgili ve telif hakkı vs içeren olaylarla ilgili mahkemelerim olmuştu uğraştırdı ve korkuttu da açıkçası ancak beraatle sonuçlandı çok şükür he ama yasadışı bir şey satılıyor ise ona bir şey diyemeyeceğim tabi ama sonuçta eroin esrar değil yani hem elektronik sigara satmanın nesi yasak onu da anlayamadım. Geçmiş olsun , sorunsuz atlatırsın umarım

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
en fazla senden bilgi alırlar satıcı sen değilsinki ayrıca reseller satan kişiler alıcıyla sözleşme yapması lazım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al