lostyazilim

Tüm Sosyal Ağlar Kapandı

57 Mesajlar 9.198 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Doğu'da olan varsa lütfen mesaj atmayı deneye bilir mi şuan ?
Ve bilgi verirse memnun kalırım teşekkürler.

wmaraci
reklam

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

önce komünistleri almaya geldiler, sesimi çıkarmadım; çünkü komünist değildim.
sosyal demokratları içeri tıktıklarında da sesimi çıkarmadım; çünkü sosyal demokrat değildim.
sonra sendikacılar için geldiler, bir şey söylemedim; çünkü sendikacı değildim.
benim için geldiklerinde, sesini çıkartacak kimse kalmamıştı.
-Martin Niemöller-

Halkı galeyana getirmeleri bahane, padişahımız kendine muhalif ne ses varsa, hepsini kısmaya çalışıyor. daha geçen, Türkiye'nin en büyük fettoş düşmanı yayını olan cumhuriyet gazetesine fetö operasyonu yapıldı.
Zaytung, tek başlıkla bu işteki mantıksızlığı yandaşın suratına tokat gibi çarptı: Cumhuriyet Gazetesi, "FETÖ Karşıtı Yüzlerce Haberden Oluşan Geniş Arşiviyle Şanslı Kayyımını Bekliyor: ‘‘Eski sayıları aynen bassa yeter.’’ ...
Biz zamanında fettoşa fettoş diyince, hoca efendi diyeceksin ulan! diyen akp'lileri unutmadık.
Yine biz zamanında F tipi örgütlenme var, devlette torpil dönüyor, polislik soruları dershanelerde dağıtılıyor derken, hizmet ulan hizmet diyen ve bundan faydalanan insafsız akp'lileri de unutmadık.
Siz öyle çirkin adamlarsınız ki, sanki fettoşla kolkola giren siz değil de bizmişiz gibi, durmadan yine biz sosyal demokratları hedef gösteriyorsunuz.

Şunu eklemeden geçmek istemiyorum. Ulu padişahımız HDP'yi PKK yüzünden düşman ilan etmedi. O iş tamamen kılıf ve yandaş tayfa bunu çok iyi biliyor ama 7 haziran seçimlerinde iktidarı kaybettikleri için gerçekleri görmek işlerine gelmiyor. 7 haziranda HDP başarılı olup AKP'nin tek başına iktidar olmasını engelleyince birden bire HDP düşman ilan edildi, terör azıttı ve daha bir sürü şey.

Gerçi kime ne anlatıyorum ki? Her şeyi en az bizim kadar görüp ses çıkarmayan vicdansızlara ne anlatabilirim?

Padişah dediğin adam oradan gitse, maaşının yarısını savunduğun it kopuklara haraç olarak vereceksin. Başka yer bulamadın webmaster sitesine mi içini kusuyorsun
Mahmut54 RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

Yok imza falan

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Tüm sosyal ağlar kapanmış.
Öyle olması gerekiyormuş.
Konu kapandı,%50'lik kesim için.(milli irade)
Zaten RTE;tivitter mivıttır hepsinin kökünü kazıyacağız demişti.
İyi demiş, ne dediyse doğru demiştir.Bize ne tivitter mivıttırdan zaten..
I love RTE forever:)

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
AKP hükümeti ve diğer siyasi partilerin hiç birini sevmem , saygı göstermem herhangi bir dini görüşüm'de yoktur fakat Anavatan dediğimiz kavram'dan dolayı Türkiye miletti ve türk milleti birbirine sahip çıkmalıdır bu tür eylemler ve operasyonlar'da birbrimize tek bir yürek olmadığımız sürece hiç bir zaman özendiğimiz İsveç , Norveç ve diğer ülkeler'deki ferahlığı kazanamayız.

wmaraci
wmaraci

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır!!!

Kim ne yaparsa yapsın biz her daim devletimizin yanındayız. Twitter facebook vs olmayabilir sıkıntı yok. Evet hepimizin işi gücü var ama ne olursa olsun hiçbirşey Devletimin istikbalinden daha önemli değil.

Darbe gecesi sokağa çıkarken eşim dedi ki gitme oğlumuz var dedi bunun üstüne dedim ki devlet gittikten sonra çocuk olsa ne yazar !!!

Biz bu ülke için çalışacağımıza uğraşacağımıza yok efendim twitter kapandı facebook kapandı böyle devlet mi olur denmez bunu diyen zihniyetin anası babası belli mi ? Lütfen ne kadar HDP'li varsa gebersin ne kadar pkk'lı varsa gebersin çünkü onlar bizim ülkemizi bölmeye çalışanlardır.
Mahmut54 maymaa

kişi bu mesajı beğendi.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Bende an itibariyle düzeldi. Geceden beri kronik bir şekilde giremiyordum. Şuan alayı düzeldi.

iss: Ankara Türk *******

Bydevelopet Bydevelopet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 32 / 87
  • Ticaret 6, (%100)
whatsap' a girmiyor

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Siyaset konuşmanın yeri burası değil belki ama konu burada ki birçok kişiyle yakından alakalı. Demokrasi nedir biliyor musun? Seçimle gelenin seçimle gitmesidir, OHAL Devlet ve Hükumet kavramını ortadan kaldırıyor, çünkü olağan üstü hal desteğiyle hükumet istediği her şeyi yapabiliyor. Gelipte burada ikisinin farkından bahsetmeyin yani, iki üç ay önce demokrasi diye ağlayan adamlar şuan bu ayrımı yapamıyor ya da yapmıyor.
ufukozdemir

kişi bu mesajı beğendi.

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
Arkadaşlar birazda olumlu yönden bakalım,yapılan herşey bizim bk'mız için yapılan önlemlerdir.Güvenlik kuvvetlerimiz yanlış birşey yapmış değil,türkiye meselesi bu hepimizin destek vermesi gerek bazı durumlara,bazı arkadaşlar yaş olarak küçük olabilir.Bizlerin güvenliği için yapılan herşey bizi sevindirmesi gerekir.Geçmişe değil geleceği daha iyi görmemiz gerek bunu sizlerin daha iyi anlaması gerekli :)
Mahmut54

kişi bu mesajı beğendi.

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)

batiatus adlı üyeden alıntı

Ankara TTNet hala düzelmedi bende.
Sev sevme, beğen beğenme, destekle destekleme...
Ama sen benim internetimi nasıl kesersin kardeşim? Çoğu ülkede internet erişimi insan hakkı olarak kabul edilirken sen benim insani haklarımdan birini nasıl kısıtlarsın? Yoksa biz kocaman bir ahırız da isteyen istediği zaman kapımıza kilidi vurabiliyor mu?

Senin insani hakkın bu ülkede yaşamak ve sen bu ülkede rahatça yaşa diye birşeyler yapılıyor. !!!
Mahmut54 AhmetCakmak34 Suerkut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al