freelance iş ilanları

Kac gun dayanabilirim?

41 Mesajlar 3.646 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

alicanaslan alicanaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WwW
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 91 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer gerçekten seviyorsan ve onunda seni sevdiğini düşünüyorsan pes etme. Tamam kadınlar güçlü erkekleri sever ama kral benim diyenleri değil. Kabahat seninse üstüne dur. 1,2 gün bir şeyler yapmaya çalış, sonradan sen beni umursamadın, önemsemedin. Beni geri kazanmaya çalışmadın gibisinden şeylerle karşılaşma. Baktın olmuyor, yoluna bak umursama hiç umrunda değilmiş gibi, sanki onu hiç tanımamışsın gibi yapmaya çalış. Ama aldat demiyorum. Başkasıda girmesin bu süre zarfında hayatına; belki geri dönme şansı olabilir. Ve de dediğim gibi umursama mutluluk saç etrafına emin ol o sana dönecektir.

wmaraci
reklam

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Burası webmaster'dan ziyade bodybuilder'cı manken erkekler forumuna döndü :)
Güçlü ol, erkek ol vs yorumlarına bakılırsa. :D
Röööaarrr:D

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
yb79 Sende kerimcan durmaz'cısın heralde :)

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

yb79 Sende kerimcan durmaz'cısın heralde :)

Yok ben heteroseksüelim, o yüzden benden zarar gelmez sana :)

wmaraci
wmaraci

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Gerek yok böyle şeylere, yıpratma kendini, ileride ne kadar gereksiz bir şey yapmışım dersin emin ol. Bir iki gün sakinleş, sonra tekrar konuşmayı dene olmazsa bırak gitsin. Aynı şeyleri çoğu kişi yaşamış bak genelde aynı öneriyi vermişler.

RoxiRox RoxiRox ▼ Wordpress | AdSense Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer, PHP, CSS, HTML
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 45 / 155
  • Ticaret 5, (%100)
Af edersiniz ama 2 aylık kız arkadaşınıza bu kadar mı bağlanıp taptınız? Beni yanlış anlamayın hocam ama hiç gerek yok. Bırakın olacağına varır zaten her şey. Kendinizi yıpratmanıza ne gerek var o kadar büyük bir aşk mı yaşadınız?

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
İnsanların Eşleri çocukları Anne Babaları sevdikleri ölüyor. Bunlara Günlerce senelerce Sabır edebiliyorlar merak etme sende edersin zordur belki beklemesi ama sabredersin şu an birşey yapmaman en sağlıklısı olacaktır ki nekadar zor bir durumdasinki gelip bu konuyu forumda paylaştın aranızda yaşananları ve olanları kimse bilmediği için kimseninde verecegi cevap seni çok tatmin etmez ama sabredip beklemen daha hayırlı olacaktır olayı 1 sonraki gün sağlıklı şekilde düşünerek hatalarını incelemeye çalış sevgin için fedakarlık göster ama olmuyorsada daha çok kendinide karşı tarafıda zorlayarak yıpratma her ilişkinin sonu evlilik ile bitecek diye birşey yok Geçmiş olsun rabbim sıkıntılarını gidersin ve dayanma gücü versin.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Toprak05 Toprak05 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 26 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

alicanaslan adlı üyeden alıntı

Eğer gerçekten seviyorsan ve onunda seni sevdiğini düşünüyorsan pes etme. Tamam kadınlar güçlü erkekleri sever ama kral benim diyenleri değil. Kabahat seninse üstüne dur. 1,2 gün bir şeyler yapmaya çalış, sonradan sen beni umursamadın, önemsemedin. Beni geri kazanmaya çalışmadın gibisinden şeylerle karşılaşma. Baktın olmuyor, yoluna bak umursama hiç umrunda değilmiş gibi, sanki onu hiç tanımamışsın gibi yapmaya çalış. Ama aldat demiyorum. Başkasıda girmesin bu süre zarfında hayatına; belki geri dönme şansı olabilir. Ve de dediğim gibi umursama mutluluk saç etrafına emin ol o sana dönecektir.

Evet suç bende ve evet beni sevdigini dusunmuyorum biliyorum dunden beri ustundeyim bugun ise bu karari aldim. Bu karar dan midir yoksa beni eve gondermek istediginden midir bilemem ama
Asagi geldi parka gittik konustuk beni ikna etti eve gidiyorum suan hocam yorumun icin tesekkurler.

RoxiRox adlı üyeden alıntı

Af edersiniz ama 2 aylık kız arkadaşınıza bu kadar mı bağlanıp taptınız? Beni yanlış anlamayın hocam ama hiç gerek yok. Bırakın olacağına varır zaten her şey. Kendinizi yıpratmanıza ne gerek var o kadar büyük bir aşk mı yaşadınız?

1 yillik arkadasliktan sonra 2 aylik iliski bence kucumsenmemeli cunku karsimda ki insan hayatimi yoluna koyan biri beni en kotu gunlerimden cekip cikaran biri yorumun icin tesekkurler.

SizinWeb adlı üyeden alıntı

İnsanların Eşleri çocukları Anne Babaları sevdikleri ölüyor. Bunlara Günlerce senelerce Sabır edebiliyorlar merak etme sende edersin zordur belki beklemesi ama sabredersin şu an birşey yapmaman en sağlıklısı olacaktır ki nekadar zor bir durumdasinki gelip bu konuyu forumda paylaştın aranızda yaşananları ve olanları kimse bilmediği için kimseninde verecegi cevap seni çok tatmin etmez ama sabredip beklemen daha hayırlı olacaktır olayı 1 sonraki gün sağlıklı şekilde düşünerek hatalarını incelemeye çalış sevgin için fedakarlık göster ama olmuyorsada daha çok kendinide karşı tarafıda zorlayarak yıpratma her ilişkinin sonu evlilik ile bitecek diye birşey yok Geçmiş olsun rabbim sıkıntılarını gidersin ve dayanma gücü versin.

Tesekkur ederim

yb79 adlı üyeden alıntı

Burası webmaster'dan ziyade bodybuilder'cı manken erkekler forumuna döndü :)
Güçlü ol, erkek ol vs yorumlarına bakılırsa. :D
Röööaarrr:D

Webmaster demek birinin derdini dinlememek anlamina mi geliyor ?

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Konuya anket ekleseydiniz iyi olurdu. Arkadaşlar da yazmış güçlü olmak.

Güçlü değilim derseniz bekleyin, zaten kaybettiniz.
Hazır beklemişken de nasıl güçlü olurum onu düşünün, önünüze sağlam bakın.

tufan659 tufan659 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek hemşir,webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 39, (%100)
hocam her kadının bi zayıf yönü vardır annesi babası kardeşi arkadaşı yada yeme içme incik boncuk başta bunları kullanırsın verdikten sonra yaşadığın güzel anılardan duygularından vs en son özür dileyip bida yapmicam falan der ıkarsın işin içinden bahsedersin yok odun tarzında bi kızsa üzerine gitme sadece al inciği boncuğu (her ne ise) ver 2 güzel laf et bırak üzerine gitme sen onu tanıyan biri olarak karakter yönünden git duygu sömürüsü yapmaya çalışma yemez çoğu sadece ego kasarlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al