wmaraci reklam

İngilizce Magazin Sitesi Premium Tema Yok Pahasına

6 Mesajlar 669 Okunma
wmaraci reklam

sporajani sporajani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Site Adresi: Tıkla
İstenilen Fiyat: 150 tl kesinlikle son fiyat
Sitenin Aylık Getirisi: yeni acıldı adsense alındı ama gelir yok
Sitenin Kategorisi: magazin
Günlük Tekil Hit Sayısı: 20-30
Satışa Hosting Dahilmi?: değil
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet themeforesttan aldığım premium tema Denous
Özel Notlar: Yeni açtığım sitemi sadece tema fiyatına satıyorum satma sebebim ise vizelerde tam anlamıyla yıkılmış olmam sanırım biraz ağırlık vermem gerekiyor konu atımını hitin nasıl çekileceğini detaylı bir sekilde anlatacağım gerekli ilgi gösterilirse 3 ay sonra aylık 500 600 tl gelir getireceğine inanıyorum. Ödeme halkbank olucak. Şimdiden konuya ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ediyorum.Suçu lisan ettiysem af ola.

Adsense :

wmaraci
reklam

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
http://imamgzn.com/the-anti-helicopter-parents-plea-let-kids-play/

sitesindeki paylaşımını aşağıdaki site kelimeleri eşanlamlı/ yakın anlamlıları ile değiştirmiş. Senin makaleni kendisininmiş gibi yayınlamış haberin olsun.

http://www.nytimes.com/2016/10/23/magazine/the-anti-helicopter-parents-plea-let-kids-play.html?_r=0

bence diğer makalelerini de gözden geçir bak bakalım Senin makaleni alıp kelimeleri eşanlamlı yada yakın anlamlısı iledeğştirip hırsızlık yapan varmı diye.

İnsanlar neden hak yemeye meraklı anlamadık, çok tatlı geliyor herhalde. Ama boşver senin siten güzel kopyalasınlar onlar..

Bak hatta :: http://imamgzn.com/models-raise-money-for-food-charity/ bu senin siteni de aşağıdaki site aynı şekilde içeriğini çalmış.

İşte site:: http://www.wmagazine.com/story/karlie-kloss-honored-at-gods-love-we-deliver-gala
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
@dnaz arkadaşım benim makale başlıklarımı google da aratıp çıkan siteler ile özgünlüğünü ölçüyorsun ama unutuyorsun ben magazin haber sitesiyim ve doğru haber 1 tane bunun yanında özgünlük derecesi %100 olmayan hiçbir makale yok sitemde bunun kanıtıda 2 günde aldığı adsense hesabıdır.4 yıldır bu sektördeyim iş hayatınıda stajlardan biliyorum nasip olursa seneye tamamen görücem(çevre mühendisiyim) 27 tane farklı projede aktif rol aldım senin gibi başkalarının hatasını kollayan çok insan tanıdım hepsinin de ortak özelliği de üslübuydu fakat hepsi kaybetti dediklerini saygı çercevesinde anlatsan seni arar bizzat telefonda olayı anlatırdım fakat amacının farklı olduğunu düşünüyorum bu yüzden daha fazla muhattap olmayacağım konu açıktır isteyen istediği sorgulamayı analizi yapar kimseye zorla bir şey satmıyorum.

Ek olarak: Elinde mahkeme tarafından tescillenmis bir kanıt olmadan bir insanı hırsızlık ile itham etmek Türk Ceza Yasasının 285/1, 80. maddeleri uyarınca suçtur eğer bir suç işlediğimi düşünüyorsanız savcılığa beyanda bulunursunuz bunu tekrarlar iseniz gerekli yerlere ben başvuracağım zira haddinizi aşıyorsunuz.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Vizelerde başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
@Teveccüh vizeler bitti hocam ama baya üstümden geçti yani finallere artık teşekkür ederim

maxlpol maxlpol Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 31 / 77
  • Ticaret 9, (%100)
Telefon numaranızı pm atar mısınız hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al