wmaraci reklam

Digiturk telif yedik yardım lazım

23 Mesajlar 3.152 Okunma
wmaraci reklam

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Bundan kurtulmanın yolu yokmu ???

wmaraci
reklam

qazwss qazwss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 131 / 83
  • Ticaret 8, (%100)
Açıkçası ben bir şey olacağını zannetmiyorum. Google'a xxxtv izle yazınca zaten bir sürü site çıkıyor ve hepsinde yayınları açık. Sizi iyice korkutup kaçırmak istemişler zaten amaçları da bu. Eğer size dava açacaklar ise bile siteyi kapatmanız çare değildir. Avukatların ellerinde ekran görüntüsü vardır. Sizi arşive eklerler bir daha yaptığınızda evinizden alırlar. Siteyi açın ve maille geri dönüş yapın.
alperenyld

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
O Google da çıkan sitelere dikkat ettiyseniz host bilgileri gizli ve lokasyonları yabancı ülkelerden yani anlayacağınız onlar bu işte profesyonel olmuş ve onları bulmak çok zor bi kişiye daha sordum onada böyle olmuş ifadesini falan almışlar ocakta duruşması varmış

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
yav hocam maç yayınları için ortada milyon dolarlar dönüyor.adamlar işini tabi ki ciddi yapmak zorunda. niye böyle bir işe girersiniz ki. bir iki kişi bedava maç izleyecek diye, bir iki hit kazanacam diye böyle illegal şeylere girmeyin gözünüzü seveyim ya.
alperenyld

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Hala varmı digiturkten maç yayınlayan site ? bu kadar riske giripte

o değilde geçen senelerde dsmarttan avrupa kupası maçı izlemek için bir yere girmiştim pc me girip bütün kart bilgilerimi çalmışlar durmadan telefona 3d şifre geliyordu 2-3 ufak meblağ da para çekmişlerdir sanal kartları değiştirdim 10-15 lirayı da bankadan aldım ama adamları yalalatmak için uğraşamadım maalesef hala telefona gelen şifreler var zizigo hepsiburada avea'dan vs.
alperenyld

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

• Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Bunun hukuki yasası nedir ben forumda sadece admindim yani host ve domain bana ait değil . Ben iframe kodla yayınladım .

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
5894 Sayılı Türkiye Futbol Federasyonu Kuruluş Ve Görevleri Hakkında Kanun Madde 13/4 - Futbol müsabakası yayınlarının, TFF tarafından belirlenen usul ve esaslar dışında haksız ve yetkisiz olarak radyo, televizyon, internet veya herhangi bir yayın veya iletişim aracıyla canlı veya banttan yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, satılması, izlenmesi veya izletilmesi halinde, TFF’nin veya yayıncı kuruluşun şikayeti üzerine 5/12/1951 tarihli ve 5846 sayılı Fikir ve
Sanat Eserleri Kanununun 71 inci maddesindeki cezai hükümler uygulanır.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Madde 71/1 - Bir eseri, icrayı, fonogramı veya yapımı hak sahibi kişilerin yazılı izni olmaksızın işleyen, temsil eden, çoğaltan, değiştiren, dağıtan, her türlü işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma ileten, yayımlayan ya da hukuka aykırı
olarak işlenen veya çoğaltılan eserleri satışa arz eden, satan, kiralamak veya ödünç vermek suretiyle ya da sair şekilde yayan, ticarî amaçla satın alan, ithal veya ihraç eden, kişisel kullanım amacı dışında elinde bulunduran ya da depolayan kişi hakkında bir yıldan beş yıla kadar hapis veya adlî para cezasına hükmolunur.

Yukarıda verdiğim kanun maddeleri durumu net bir biçimde açıklıyor. Bu tip konularda dikkatli olunmasını öneririrm. Digitürk çok sayıda işletmeye Digitürk paketleri olduğu halde toplu bir şekilde kaçak yayın yaptıkları için davalar açtı. Net üzerinden kaçak yayın yapanlara da acımıyorlar. Bu sebeple hit için hem sicilinizi hem de geleceğinizi tehlikeye atmanızı önermem.

brba brba Buraya Reklam Alınır Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
Sitenize canlı yayın iframe kodunu eklerken bize sordunuz mu da böyle bir dava açılınca soruyorsunuz. Bir cesaret bu işlere girdiyseniz sonuçlarına da katlanın arkadaş.
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
Gelen Maile cevap ver hocam kaldırdım vs bilmiyordumdan gibisinden.

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bunun mobil uygulamasını yapmayı düşünüyordum :) sunucu lazım yurtdışı lokasyon ve ipni gizlemen lazım iframe de olsa sonuçta telif içeren bir yayını izletiyorsun.Kaldır yayını maile cevap ver inşallah birşey olmaz

HELLYEAH - I dont care anymore
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al