wmaraci reklam
lidertakipci

2d Animasyon Hazırlama

4 Mesajlar 586 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nuriavci nuriavci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Animasyon ve web tasarımcı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 53 / 27
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır wmaraci ve sosyal medya üzerinden 2d animasyonlar hazırlıyordum. Yaptığım işi ve örnek çalışmalarımı sergileyebileceğim bir web sitem olsun istedim. Henüz 100% hazır olmasa da eleştirilerinizi almak isterim.

http://www.2danimasyon.com

wmaraci
reklam

GrafikYazilim06 GrafikYazilim06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Grafiker, Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 121 / 63
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba, sitenizi beğendim, güzel tasarımlı ve mobil uyumlu bir site olmuş. En üstteki menülere tıklayınca animasyonlu olarak sayfanın kaymasıda iyi bir fikir. Bunların dışında görüşlerim şöyle: En üstteki Ana Sayfa, Örnek 2d Animasyonlar vb. menüler sola değilde sayfanın ortasına hizalı olabilir. Yine bunların üzerine gelince javascript ile menü resimlerinin değişmesi vb. çeşitli efektler verilebilir. Bu menü yazıları birazda küçük gibi duruyor bence. 2D ANİMASYON İLE TV VE SOSYAL MEDYA REKLAMLARINIZI HAZIRLIYORUZ! alanına yapılan animasyonlarla ilgili hareketli bir resim slayt bölümü eklenebilir. Sayfada kullanılan fontla ilgili bir sorun var galiba, Ş harflerinden öyle görünüyor. En alttaki © 2016 2d Animasyon yine sayfaya ortalı olabilir. Görebildiklerim bu şekilde fakat en başta belirttiğim gibi tasarım olarak güzel bir site ve mobil uyumlu olması her zaman artı puandır. Kolay gelsin, başarılar..
nuriavci

kişi bu mesajı beğendi.

nuriavci nuriavci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Animasyon ve web tasarımcı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 53 / 27
  • Ticaret 12, (%100)
Teşekkür ediyorum değerli yorumunuz icin. BIr kısmı zaten aklimda olan şeylerdi. En kisa surede ins yazdiklarinizi dikkate alarak tekrar revize edecegim.

GrafikYazilim06 GrafikYazilim06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Grafiker, Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 121 / 63
  • Ticaret 14, (%100)
Rica ederim iyi çalışmalar. :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al