wmaraci reklam

Adsanse Alma Mücadelesi (Adsense'de Daha Önce)

32 Mesajlar 3.349 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
adsense politikaları diye bir kavram yok :D o an kim bakıyorsa canı isterse kabul ediyor işte yoksa etmiyor :D

wmaraci
reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

systemkruger adlı üyeden alıntı

bende geçen hafta başvuru yaptım. akşam mail geldi kabul etmişler. birazdan bununla ilgili bu alanda konu açacam ayrıntılar orada.

Şuan banada kabul mesajı geldi ama işin ilginci konu basında resmini attıgım üzere ortada hesap yok ? adsense var ? hesap yok ?
systemkruger

kişi bu mesajı beğendi.

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
gerçekten bu adsense yi anlamak zor.

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
10 Kasım 2016 Güncelleme

Fake adsense aldınız mailinin aldından bugün yeni bir mail aldım veeeeee tabiki red edildi.

Red Nedeni >Google politikaları ile uyumlu değil ?

Neden ? Düşünüyorum acaba bir ara hile yayımlamıştım sitede ancak sonradan kaldırdım bundan kaynaklı olabilir mi ?

Ancak kaldırdığım urlleri temizledim. Bir zararı olur mu hala ?

wmaraci
wmaraci

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
url ler google aramada çıkıyorsa olabilir

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
o kısım biraz da karısık. Defalarca kaldırmama rağmen yarısı gitti yarısı duruyor

meltem meltem Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek Makale ve Haber Sitesi Yazarı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 33 / 20
  • Ticaret 18, (%100)
Gizlilik politikası diye bir sayfa oluşturup.

Siteniz.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.
Kayıt Dosyaları
Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi siteniz.com'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Çerezler (Cookies)
“Cookie - Çerez” kelimesi web sayfası sunucusunun sizin bilgisayarınızın hard diskine yerleştirdiği ufak bir text dosyasını tanımlamak için kullanılmaktadır. Sitemizin bazı bölümlerinde kullanıcı kolaylığı sağlamak için çerez kullanılıyor olabilir. Ayrıca sitede mevcut bulunan reklamlar aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

Dış Bağlantılar
siteniz.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. siteniz.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

İletişim
siteniz.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize mail[at]maill.com adresinden iletebilirsiniz.

ekleyip tekrar başvuru yapmayı deneyebilirsiniz. Zira sitenizde bir kullanıcı sözleşmesi bulunmuyor.

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Bu sayfayı herhangi bi yere tutturmam gerekiyor mu, top, navigator ve sair

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar sizlere bir tüyo vereyim red maili gelir gelmez tekrar tekrar ard arda başvurun.Bunun hiçbir zararı yok.Hergün mailinizi kontrol edip başvuru yapın.Adsenseye başvurduğunuz mail ile google webmaster tools açın ve sitenizi buraya bağlayın.Sitenizde yayınladığınız makaleleri adsenseye başvurduğunuz mailin g+ profilindede yayınlayın.

Şimdilik bu kadar umarım herkes adsense'ye kavuşur.

• Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Teknik olarak aynısı yapıyorum aslında g+ muhabbeti dışında.. Onuda deneyelim bakalım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al