wmaraci reklam

Youtube Adsense için Sitemde Reklam Yayımlama

3 Mesajlar 516 Okunma
wmaraci reklam

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, daha önce youtube ile açtığım adsense hesabımda web sitemde reklam yayımlamak istiyorum, sitelerimi ayarlar/sitelerim sayfasından ekledim ve sitelerime reklam yerleştirdim (tabi reklam kodunun olduğu yer boş görünüyor)

Fakat bana onay veya red ile ilgili hiç bir mail gelmedi, onay süreci uzun sürer diye bekledim reklam kodlarını silmedim ama 1 ay olacak nerdeyse ne bir mail geldi ne de reklam yayınlanıyor.

Toplamda 4 site ekledim. Bu 4 sitede aylık 400,000 tekil hitim var para kazanamadıktan sonra neyleyim bu 400 bin hiti....

Google bi mail falan atsa en azından red de olsa kendime bir çözüm yolu çizerim.

Ne yapmam gerekiyor. Bir yol yordam gösterin :)

wmaraci
reklam

RaLLy RaLLy YaLanDunyA Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 8 / 45
  • Ticaret 15, (%100)
arkadaşım ben youtube üzerinden alınan adsense, web sitelerine eklenmiyor diye biliyorum. eğer konuyu yanlış anlamadıysam. sizde youtube hesabınızdan aldığınız adsenseyi web sitenize eklemek istiyorsunuz. yeni bir onay sürecine girmen gerekli. ve bu süreç 1 ay olduysa kabul edilmemiş demektir. web sitesi üzerinden başvuru yapman gerekli. yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
izlediğiniz yol doğru ancak 1 ay çok uzun bir süre. en fazla 1 yada 2 hafta içinde cevap gelir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al