wmaraci reklam
lidertakipci

Temalar yaparak kazanalım

7 Mesajlar 802 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar. Bir süredir wordpress, mybb gibi sistemlere kodlamak ve satmak üzere tasarımlar yapıp duruyorum. Ancak kodlamak için yeterli bilgi birikimine, zamana ve sabra sahip olmadığımdan hiçbirine başlayamıyorum.

Ben de tasarımlarımın boşta durmasını engellemek, bunlardan para kazanmak ve kod işi için yeterli bilgi ile zamana sahip insanların da bunu değerlendirip bir gelir elde etmesini sağlamak adına bir oluşum düşündüm.

Ben tasarımlar yapacak ve bunları psd olarak kişi(ler)e göndereceğim. Bunlar iş bölümüyle ya da direk bir kişi tarafından kodlanmak üzere işe başlanacak. Tema satışlarından coder(lar)'a satış başına %40 ya da %50'lik bir komisyon ödemeyi planlıyorum.

Biliyorsunuz günümüzde tema işi ciddi bir sektör ve tek temadan milyon dolarlık para döndüğü bile oluyor. Bu oluşum için birlikte olursak iyi gelirler elde edebileceğimiz kanısındayım. Yorum ve katılımlarınızı bekliyorum.
markarehber

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
reklam

recep06 recep06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 25 / 34
  • Ticaret 8, (%100)
Sadece Tasarımını Yapıcaksın Karın'da Yarıdan Fazlasını Alanacaksın. Öyle Bi Eleman Bulursan Bize'de Haber Ver.

Her türlü Php işleriniz uygun fiyata yapılır.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
recep06 gayet doğru anlamışsınız ama anlamadığınız bazı şeyler var heralde. ortada bir proje, bir oluşum var. bir fikir düşünüp olmayan parayı kazandırmayı hedeflerken %75 size veriyorum dersem saçma olmaz mıydı? Tasarımcının işi küçümsenemez bu bir. İkincisi ise eğer bi tarafın kârı daha fazla olursa devamlı bir ortaklık olmaz ve iş mutlaka bir yerde patlak verirdi. Sanırım rakam sizi tatmin etmemiş. o halde size tatmin edici rakamlarınızla hayırlı kazançlar diliyorum.

.

markarehber markarehber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 47 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Ben varım. Desteklerim de ne güzel proje düşünmüşsün. Tabi gelirin fazlası sende olacak..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
markarehber ahah tepkilere gelin ya :D millet para kazanamıyınca kinini kusacak yer arar olmuş. İnsanların alacakları paraya tatmin olabilmeleri için ortaklık değil ve istihdam teklif etmeliymişiz heralde, onu anladım ben. Eleman olarak çalıştığınız yerlerde "ulan bu adamlar neler kazanıyor bana verdikleri paraya bak" diyor musunuz? Siz forumların freelancer bölümlerinde döküm yapacak tema aramaya devam ediniz. Zaten katılmak isteyenler katılıyor bana :D.
markarehber

kişi bu mesajı beğendi.

.

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
Örnek bir iki tasarımınızı konuya ekler misiniz. Bakalım ne kadar ışık var ki, böyle bir işe atılmaya değsin.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Referee

Örnek 2 çizim

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al