wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye'nin Bülteni TrBulten.com Açılmıştır (Haber Portalı ve Gündeme Dair Bilgiler)

11 Mesajlar 1.116 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HarunSr HarunSr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şantiye Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

TRBULTEN.COM Türkiye’nin Bülteni

Trbulten.com haber bültenimiz açılmıştır. Sitemiz üzerinden Son Dakika Haberleri, Politika Haberleri, Güncel Haberler, Spor Haberleri, Eğitim Haberleri, Ekonomi Haberleri, Magazin ve Astroloji gibi bütün güncel konulara ulaşabilir gündemi TR Bülten ile takip edebilirsiniz. Site olarak hedefimiz size doğru ve güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri sunmak ve hepsini bir arada bulabileceğiniz bir portalı siz ziyaretçilerimize sunmaktır.

TRBULTEN.COM olarak siz değerli ziyaretçilerimizin ulaşmak istediği haberi kolay ulaşılabilir hale getirmek ve güncel bilgileri size son dakika iletmek politikasını izlediğimizi belirtmek isteriz.

SON DAKİKA
Site editörleri bir çok kaynağı inceler. Aralarından nitelikli haber leri sizler için seçer ve gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra ziyaretçilerimize sunarız. Türkiye ve Dünya daki tüm gelişmeleri takip eder sizlere an ve an iletmek isteriz. Son Dakika gelişmesi olarak sizlere ve zamanında Son Dakika Haber politikamıza uygun şekilde sunarız.

HABER
Doğru ve tarafsız haber anlayışımız ile içeriklerimiz haber değeri kazandıktan sonra son dakika ile Türkiye ve Dünya Haberlerini ziyaretçilerimize ulaştırıyoruz. Sosyal medyada bizi bularak gündem i TrBulten.com ile takip edebilirsiniz.

MAGAZİN & ASTROLOJİ
(BURÇ YORUMLARI)
Ziyaretçilerimizin Türkiye’nin Gündemi ni takip ederken hem Güncel Haberler hemde Siyasi Haberleri sunarken aynı zamanda biraz eğlence için çeşitli Magazin Haberleri, Burç Yorumları (Astroloji) ve Resim & Video Haberlerimiz ile neşenizin gelmesini sağlamaya çalışırız.

SPOR HABERLERİ
Türkiye’nin Bülteni TrBulten.com olarak Spor Haberleri ne büyük özen gösteriyoruz. Bir çok farklı kaynakları inceleyip kendi politikamızca filtreledikten sonra siz ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Web Sayfa Adresimi >> http://trbulten.com/
Twitter Hesabımız >> https://twitter.com/TrBulten

wmaraci
reklam

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
çok güzel olmuş renkli bir tasarım dolgun bir site olmuş başarılar..

Çanakkale

• Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şantiye Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
görüşleriniz bizim için önemlidir
ilginiz için teşekkür ederiz :)

RealWest RealWest WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun mobil tasarım hoşuma gitti :)

Webdahisi.com Güncel Teknoloji
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şantiye Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlar için teşekkürler bizi takip ederseniz seviniriz :)

bburak bburak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun hocam. İnşallah olmak istediğiniz yerde olursunuz siteniz çok güzel olmuş...

Birde hocam Sol ve Sağ'da 160x600 şeklinde aynı reklam var. Siteyi boğmuş bu reklamlar hocam; sol taraftakini kaldırırsanız en azından kullanıcının daha uzun süre sitede durmasını sağlarsınız.

Bir anımı anlatayım: Bizimde ilgilendiğimiz yerel bir haber portalı olduğundan dolayı ara ara çalıştığımız bir reklam ajansı 1 aylık reklam verecekti fakat bunun için sol tarafta 160x600 olan alanı teklif ettiğimizde kabul etmedi. "Orası ilgi çekici değil, bu konuda somut anketlerimiz var. Fakat vereceğimiz reklamı aynı ebatta bulunan sağ tarafa eklerseniz sizinle çalışırız" demişlerdi...

Yinede karar sizin hocam. Ben bir tavsiye birde yaşadığım bir anımı anlattım.

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
merhaba hocam öncelikle kolay gelsin. sitenizi inceledim taasarım olarak çok hoşuma gitti. size bir sorum olacaktı. rüya tabirleri için kullandığınız bölümün wordpress için eklentisi mevcut mu acaba bu konu hakkında bir bilgin var mı ?

• Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şantiye Şefi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

bburak adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam. İnşallah olmak istediğiniz yerde olursunuz siteniz çok güzel olmuş...

Birde hocam Sol ve Sağ'da 160x600 şeklinde aynı reklam var. Siteyi boğmuş bu reklamlar hocam; sol taraftakini kaldırırsanız en azından kullanıcının daha uzun süre sitede durmasını sağlarsınız.

Bir anımı anlatayım: Bizimde ilgilendiğimiz yerel bir haber portalı olduğundan dolayı ara ara çalıştığımız bir reklam ajansı 1 aylık reklam verecekti fakat bunun için sol tarafta 160x600 olan alanı teklif ettiğimizde kabul etmedi. "Orası ilgi çekici değil, bu konuda somut anketlerimiz var. Fakat vereceğimiz reklamı aynı ebatta bulunan sağ tarafa eklerseniz sizinle çalışırız" demişlerdi...

Yinede karar sizin hocam. Ben bir tavsiye birde yaşadığım bir anımı anlattım.

çok saolasın dostum düşüncelerin için minnettarız.

reklam firmasından dolayı aynı reklamlar denk geliyor bende farkındayım biraz keyif kaçırıyor bu durum.

düşüncelerini değerlendiriyoruz inan belkide son karar olarak seni dinleyip kaldıracağız :) peki farklı reklamlar olmasıda mı boğucu olur sence
bburak

kişi bu mesajı beğendi.

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
ayesoft tema odan alındı galiba ben tek yazarlar yan tarafta yok diye satın almadım yoksa harika bir tema :D

Gazianteptutku.com

bburak bburak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

HarunSr adlı üyeden alıntı

çok saolasın dostum düşüncelerin için minnettarız.

reklam firmasından dolayı aynı reklamlar denk geliyor bende farkındayım biraz keyif kaçırıyor bu durum.

düşüncelerini değerlendiriyoruz inan belkide son karar olarak seni dinleyip kaldıracağız :) peki farklı reklamlar olmasıda mı boğucu olur sence

Hocam öncelikle fikrime vermiş olduğunuz değerden ötürü teşekkür ediyorum.
sadece sitenin sol tarafında bulunan reklamı kaldırsanız boğuculuk büyük oranda ortadan kalkar.

Birde hocam haber içerisinde yer alan reklam daha çok görüntülenir ve tıklanır. Örnek vereyim; Arama Motorlarından herhangi bir haberin bağlantısıyla gelen ziyaretçi direk siteye giren ziyaretçiden daha fazladır. Aynı keza sosyal medya'da paylaştığınız haberlere tıklayarak gelen ziyaretçi direk siteye girenlerden daha fazladır. En azından yeni bir haber sitesi olduğunuzu varsayarsak sitenizin tanınması ve direk ziyaretçi çekmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Onun için haber içerisinde yerleştirilen reklamlardan dönüşüm almanız sitenin sağ ve sol blok yerleşimine oranla daha fazladır.
HarunSr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al