wmaraci reklam
lidertakipci

2,5 Ay Sıfır hit

16 Mesajlar 1.775 Okunma
wmaraci reklam

SamSmith SamSmith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cevirmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam aslında istekliyim devamını getirmek istiyorum ama rakip o kadar çok ki yani söylediklerinizden sonra bir an boşuna çabalıyorum diye düşündüm. Ortalama 2 buçuk ay olacak ve sıfır hit olması da tuhafıma gitti ama diğer arkadaşlarında dediği gibi rakip çok rekabet üst seviyede ciddi sabır ve emek istyor. Fakat aynı yöntemlerle bu işi yapan bir arkadaşım güzel gelirler elde etmeye başladı 5-6 aydan sonra. Backlink olayı bu durumda çok önemli sanırım.

Her türlü İngilizce icerik icin pm ile ulasabilirsiniz.
wmaraci
reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Acele etme, 2.5 ay gibi bir süre sabretmişsin bi' 2.5 ay daha geçer sonrasında memnun eder. Yolun açık olsun.

Metaren.NET.TR

fogita fogita WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam benimde bir sitemde ilk 3 ay hiç hit olmadı fakat 4-5 ay geçti şuan yine iyi durumda olmasada günlük 40-50 hit alıyorum. Gerçekten çok sabır istiyor.

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Artık herşey zor yeni başladığım ve %100 özgün türkçe genel içerik siteme 1 ay da 77 makale yazıldı seo uyumlu. Aldığı hit 200 civarı günlük değil 1 ayda toplam :D gel sen ordan hesap et kardeş ama umudunu kırma google ilk 6 ay gelene bi hadi ordan çekiyor artık 6 ay sonra meyve vermeye başlıyor.
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
vay arkadaş ya :D alınan hitlere bakıyorum benim cv niteliğindeki şahsi sitem bile google dan daha yüksek hit çekiyormuş :D içinde içerik desen öyle sayfa sayfa da değil. açılış hızı dersen o da yerlerde :D

Ama bu işi severek yapıyorsanız ve yaptığınız iş size bir şeyler katıyorsa bırakmayın devam edin. yazdıklarınız illaki bir zaman okunacak. siz sevdiğiniz işi yapmaktan vazgeçmeyin yeter. hatta link paylaşırsanız benim ilgimi çeken yazılarınız varsa ben seve seve takibe alır okurum.

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Yazılarınızı bi kontrol edebilirmiym site adresini pm atın muhtemelen yazılarda problem vardır.Başkasına yazdırdığınızı varsayıyorum.Yazı konusunda dolandırılmış olabilirsiniz.Google botları yabancı makalelerdeki hataları direk yakalar.Ve yazılarınız vasıfsız ise sıralamada ilk 20 ye bile girmez.Sorun burdadır.abiki kontrol etmeden bişey diyemem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al