wmaraci reklam

Satmak istediğiniz DİZÜSTÜ ve MASAÜSTÜ bilgisayarlarınızı alıyorum

9 Mesajlar 1.016 Okunma
wmaraci reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Merhaba arkadaşlar elinizde bulunan bilgisayarlarınızı alıyorum, yaknız uçuk fiyatlarla gelmeyin lütfen, paraya ihtiyacı olan arkadaşlar için bir imkan sunuyorum sadece.

Bilgisayar özelliklerini pm olarak iletiniz lütfen.

Not: Pm istiyorum, detaylı pm atarmısınız gibi yorumlarla uğraşmayın lütfen varsa satmak istediğiniz bilgisayarlar özelliklerle birlikte pm atını.

Ticaret puanı benden yüksek ve güven veren kişilere önce havale sonra kargo kabul edebilirim.( istisnalar dışında ). Diğer türkü önce cihaz sonra ödeme yaparım.

wmaraci
reklam

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
asus marka netbook satılık ee pc olandan ıkıyıl kullanıldı.2gb ramlı 12 ınc ekranlı 350-400 tl arası ıstıyorum.suan letgoda ılanda.750-800 cıvarına almstk.

burakcansrn burakcansrn OSMANLI TORUNU Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 36 / 93
  • Ticaret 9, (%78)
ceqyat Merhaba, elimde Asus ve Acer Toplam 4 Adet ekran var. Sadece ekran düşünürseniz satabilirim.

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
elimde envai türden pc parçaları var. Açılmamış kutusunda. Arkadaşım bilgisayarcıydı dukkanını kapattı.memur oldu. Toplu alım düşünür müsünüz?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ama dediğim gibi sadece dizüstü ve masaüstü bilgisayar alıyorum, bilgisayarcı falan değilim. Hobi diyelim. Ce lütfen yazacak arkadaşlara tekrardan iletiyorum, sadece bilgisayar özellikleri fotoğrafını ve aklınızdaki fiyatı pm olarak gönderin

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Aşağıda ki özelliklere sahip ekran üzerinde ki jelatini henüz çıkarılmamış ortalama 3 ay önce satın alınmış ihtiyaç olmadığından dolayı kullanılmayan bir diz üstü bilgisayarım var. İlginizi çekiyor sa uygun bir teklif gönderebilirsiniz.

Herhangi bir kozmetik kusur yok. Düşme,çatlama, çizilme,yazılımsal yada donanımsal bir problem veya servise gidip gelme gibi durumlar söz konusu değil. Zaten 3 aylık bir cihaz ve yalnızca bir kaç kez kullanılmıştır.

Asus Tp501ub
intel core i5 -6200u
2.30ghz 2.40ghz
64 bit
8gbram
dokunnatik ekran
kapak sonuna kadar açılıp tablet olabiliyor.
w10

ekran kartı 4172mb
nvidia

• Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)

Ranay adlı üyeden alıntı

Aşağıda ki özelliklere sahip ekran üzerinde ki jelatini henüz çıkarılmamış ortalama 3 ay önce satın alınmış ihtiyaç olmadığından dolayı kullanılmayan bir diz üstü bilgisayarım var. İlginizi çekiyor sa uygun bir teklif gönderebilirsiniz.

Herhangi bir kozmetik kusur yok. Düşme,çatlama, çizilme,yazılımsal yada donanımsal bir problem veya servise gidip gelme gibi durumlar söz konusu değil. Zaten 3 aylık bir cihaz ve yalnızca bir kaç kez kullanılmıştır.

ceqyat adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ama dediğim gibi sadece dizüstü ve masaüstü bilgisayar alıyorum, bilgisayarcı falan değilim. Hobi diyelim. Ce lütfen yazacak arkadaşlara tekrardan iletiyorum, sadece bilgisayar özellikleri fotoğrafını ve aklınızdaki fiyatı pm olarak gönderin

hocam konuda belirttiğim gibi lutfen ona gore yazalım. urun resmı ozellık ve fıyat belırleyıp pm olarak atınız. hayırlı akşamlar.
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

Yazman Yazman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 32 / 18
  • Ticaret 29, (%100)

ishakorhan adlı üyeden alıntı

elimde envai türden pc parçaları var. Açılmamış kutusunda. Arkadaşım bilgisayarcıydı dukkanını kapattı.memur oldu. Toplu alım düşünür müsünüz?

Hocam pc toplamayi dusunuyorum oyun icin saglam ekipmanlara ihtiyacim var ama butcem kisitli sizdeki ekipmanlari satmayi dusunurmuydunuz yada soyle soruyum elinizde uygun ekipman listesi var mi hala

rab3oun rab3oun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Linux Güvenlik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Asus PRO 2890 TL degerinde suan 1800e satiyorum hocam dusunurmusunuz?

P10S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al