wmaraci reklam
lidertakipci

Web sitemiz için Öneri / Fikir Alışverişi

3 Mesajlar 490 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kuantumm kuantumm Asla Vazgeçmeyin ! Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ERP / CRM Consultant
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 497
  • Beğeniler 102 / 139
  • Ticaret 11, (%100)
Web sitemiz için Öneri / Fikir Alışverişi
Teşekkürler

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri
wmaraci
reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
düşecek domainler için sizin açtığınız konuları günlük takibediyorum. teşekkr ederim bu paylaşımlarınız için.

sitenize de bakmıştım fakat pek kullanışlı gelmedi bana. mesela com uzantılara liste olarak bakmak isteyince daha b harfine ulaşmadan sayfa sonu geliyor. tasarımın pek kullanışlı olduğunu düşünmüyoorum.

alternatif olarak ne kullanıyorum?
düşen domainleri excel formatında indirip keyword taraması yapıyorum.

sabahları sizin burada açtığınız konuya da bakıyorum ki gözümden kaçan kaliteli bir domain var mı sizin seçtiğiniz listede.

ben olsam tasarımınızı değiştirirdim. excel ya da txt formatında o gün düşeceklerin listesini indirilebilir şekilde koyardım. günün öneçıkan domainleri için de bir bölüm yapardım.

bu şekilde daha kullanışlı olacaktır.

yatırım yapmanıza değer mi? bilmiyorum. hedef kitleniz çok kısıtlı değmez gibi.
kuantumm

kişi bu mesajı beğendi.

kuantumm kuantumm Asla Vazgeçmeyin ! Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ERP / CRM Consultant
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 497
  • Beğeniler 102 / 139
  • Ticaret 11, (%100)
noop Değerli yorumunuz için ben teşekkür ederim.
Tasarımla ilgili değişiklik düşüncelerim var sistemi dediğim gibi daha da ileri götürmeyi düşünüyorum sadece düşecek domainlerle ilgili değil sektörün tamamını kapsayacak şekilde bir çalışma yürütüyorum şuan aşamalı olarak devreye alıyorum.
Site üzerinde orneğin sağ kısımdan .com uzantılı filtresi yaptığınızda sistem o gün düşecek ortalama 80-100 bin arası domainden sadece .com uzantılı olanları listeliyor.Tabi ek olarak bu domainlerin içerisinde arama yapa bilmek te mümkün.Sayfa bitti derken com uzantılı domain sayısı genelde fazla olduğu için sayfa aşağı doğru değil kendi içerisinde kayarak inmekte.
Hedef kitlesi aslında kısıtlı değil ancak bizim insanımızın alışkanlıklarını değiştirmek biraz zor :)
Önerilerinizi not aldım yakında düşündüğüm bazı değişiklikler var ancak dediğim gibi sektörün yavaş ilerlemesi tereddütte bırakıyor bizleri.

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al