wmaraci reklam

finans.blog uzantılı domain?

15 Mesajlar 2.312 Okunma
wmaraci reklam

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar, az önce hatırı sayılır bir ücret ödeyerek finans.blog alan adını satın aldım. Tahminlerinizi alabilir miyim, kaç para vermişsem iyi etmişim acaba?

wmaraci
reklam

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam onu bilmem de akademi.blog'a falan baktım yenileme ücreti de söz konusu premium ücretten. Mesela domain 2 bin liraya satılıyor yenileme de 2 bin lira.

Her sene o premium ücreti ödemeyi göze aldığınıza göre bütçeniz yüksektir, hayırlı olsun.
Gerbelas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Aslında bu yenileme ücretini hiç düşünmemiştim hocam :-) Normalde eğitim siteleri üzerinde çalışırım hep, egitim.blog için istenen ücret hayali olunca boş çıkmayayım dedim, finans.blog'u aldım :-) Ya bir yerlerimi yırtıp güzel bir site yaparak kazanç sağlayacağım ya da alıcısını bulursam kar ederek satacağım. Ya da elimdeki birçok domain gibi heba olup gidecek :-D Hayırlısı artık...

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam ben de eğitim işindeyim, ben de baktım egitim.blog'a açıkçası ama alınacak gibi değil.

Bu arada belki sizinkinde yenileme ücreti farklıysa bilemem, baktıklarımın genelinde öyle yazıyordu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Muhtemelen bunda da aynı şekildir hocam, hayırlısı, ne zamandır yeni bir macera arıyordum zaten; zira eğitim siteleri ile verdiğim emeğin karşılığını aldığımı pek düşünmüyorum, biraz da finans çalışalım.

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı Olsun Hisse.blog da bize kaldı herhalde ;) benim ile bir irtibata geçermisin kardeşim engin fikirlerimizi belki ortak noktada buluşturabiliriz :)
Gerbelas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
serkanyalkin hocam,
valla doğrusu bırakın engin fikirleri, şu anda aklımda fikir bile yok :-) Şu an aklıma gelen tek şey şu: Blogger'dan bir site açacağım, bu domaine bağlayacağım ve ekonomi ile ilgili ne varsa yazacağım veya yazdıracağım :-) Sizin varsa fikirleriniz almak isterim doğrusu. hisse.blog'u siz de benim gibi yüksek bir fiyatla mı aldınız acaba? Ben 840 küsür lira baydım valla.

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
54 TL mi domain reg fiyatı

• Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Domaine göre değişiyor hocam. Ben finans.blog'u 840 liraya aldım. Örneğin egitim.blog 20.000 gibi bir fiyatla satılıyor. Sıradan domainler de 74, 84 gibi fiyatlarda genellikle. İstanbul.blog 100.000'i geçiyordu örneğin.

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Gerbelas adlı üyeden alıntı

serkanyalkin hocam,
valla doğrusu bırakın engin fikirleri, şu anda aklımda fikir bile yok :-) Şu an aklıma gelen tek şey şu: Blogger'dan bir site açacağım, bu domaine bağlayacağım ve ekonomi ile ilgili ne varsa yazacağım veya yazdıracağım :-) Sizin varsa fikirleriniz almak isterim doğrusu. hisse.blog'u siz de benim gibi yüksek bir fiyatla mı aldınız acaba? Ben 840 küsür lira baydım valla.

ben biraz daha yüksek aldım benim için fiyatın açıkcası bir önemi yok güzel bir proje geliştirip proje odaklı iş yapmak yaptığın bu işten nasıl Para kazanabilirsiniz bunun hesabını yapmak gerekli diye düşünüyorum aslına bakarsanız bir çok domain var jeneriklik açısından ve aklımdaki projeye yatması açısından uygun bir domain bulduğumu düşündüğüm için aldım ki şöyle söylüyeyim finans.blog domainide gayet jenerik gayet akılda kalıcı bir domain lakin projeyi geliştirecek olan sensin bu akşamdan itibaren düşünmeye başlayıp para kazanacak projeler üretmen gerekmektedir diye düşünüyorum.
Gerbelas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al