wmaraci reklam
lidertakipci

Son dakika : Araçlarda ÖTV Zammı açıklandı

16 Mesajlar 2.325 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

engince engince WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Telekominikasyon
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Bu gidişat bana 2002 krizini hatırlatıyor..O zamanlar daha iyi di çünkü devletin para getirecek hiç bir kurumu satılmamıstı..şu an bakıyorum bize ait ne bir liman kalmış, ne bir fabrika kalmış, ne iletişim sektoru..hersey yabancıların eline geçmiş..hiç unutmam turk *******un 1 yıllık karına 49 yıllıgına satıldıgına..dolar oldu 3.50i sirketlerin yuzde 60 ı dolar ile iş yapıyor gerisini siz dusunun fena yakalandılar..ülkede kriz var ama bellı etmıyorlar..bu sekılde gıderse 2 ay sonra patlar ortalık..11 mılyon işssiz yurttaş ne demek ya ? ve bu çalışmayan işi olmayan ınsanlardan her ay alınan gss saçmalıgı da ne demek ? ülkeye para girmiyor, ülke üretip satamıyor. ülke 10 yıl boyunca araplardan gelen sıcak para ile ve kurumlarını satarak ayakta kaldı..iktidar bu saatten sonra vergiler ile halka yüklenmeye baslar..siz siz olun borca girip taksitten uzak durun

Harika söylemişşsin. Bütün kurumlar özelleştirildi. Devletin bütün malları satıldı. Sıra Sabiha Gökçen Havalimanında...
Ülke berbat durumda kimse görmüyor, görmek istemiyor, korku hakim her tarafta. Konuşulamıyor bile...
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
Lütfen arkadaşlar, düzenleme, güncelleme gibi güzel kelimelerimiz varken şu zam kelimesini dağarcığımızdan atalım. Deneyin, dünyaya daha güzel bakacaksınız. Olmuyorsa A Haber'i açık bırakın. % 100 çalışıyor.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
%100 'ün üstünde bir oran olabilir mi be arkadaş yemin ediyorum ayıptır ayıp. Hakkım haramdır.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

Bu gidişat bana 2002 krizini hatırlatıyor..O zamanlar daha iyi di çünkü devletin para getirecek hiç bir kurumu satılmamıstı..şu an bakıyorum bize ait ne bir liman kalmış, ne bir fabrika kalmış, ne iletişim sektoru..hersey yabancıların eline geçmiş..hiç unutmam turk *******un 1 yıllık karına 49 yıllıgına satıldıgına..dolar oldu 3.50i sirketlerin yuzde 60 ı dolar ile iş yapıyor gerisini siz dusunun fena yakalandılar..ülkede kriz var ama bellı etmıyorlar..bu sekılde gıderse 2 ay sonra patlar ortalık..11 mılyon işssiz yurttaş ne demek ya ? ve bu çalışmayan işi olmayan ınsanlardan her ay alınan gss saçmalıgı da ne demek ? ülkeye para girmiyor, ülke üretip satamıyor. ülke 10 yıl boyunca araplardan gelen sıcak para ile ve kurumlarını satarak ayakta kaldı..iktidar bu saatten sonra vergiler ile halka yüklenmeye baslar..siz siz olun borca girip taksitten uzak durun

En çok kızdığım şey Devlet kurumlarının özelleştirilmesi

Ozi adlı üyeden alıntı

%100 'ün üstünde bir oran olabilir mi be arkadaş yemin ediyorum ayıptır ayıp. Hakkım haramdır.

Benimde
Lan yeni araba almaya karar vermişim yapılır mı bu ya :mad:

wmaraci
wmaraci

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Hırsızlığın yeni ismi ÖTV. Türkiye'de yaşayan gençlere, araba alma umuduyla bişeyler yapan insanlara gerçekten üzülerek bakıyorum. Dünyanın her yerinde en basiti 2. el BMW eli yüzü düzgün 8-12 bin lira arası alırken bu fiyat Türkiye'de 45-50 bin. Yazık.
Gel gelelim ki hükümete, bunları yapanlara para lazım. Öyle saatlerle para sıfırlamalarla, saraya örtülü ödeneklerle olacak iş değil... Para lazım başkana beyler paraaa...!
zenko56 akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
Dananın kuyruğu kopacak gibi; yurtiçi ve yurt dışında yapılan yanlış politikalar, yalanlar dolanlar bir yere kadar sonuçta yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

LG-D855 cihazımdan gönderildi
Sirvaliente

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al