wmaraci reklam
lidertakipci

ACİL SATILIK! Habermark.com Google News & Dmoz kayıtlı otoriter marka tescilli haber sitesi ACİL!

3 Mesajlar 629 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Habermark Habermark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Habercilik, Gayrimenkul danışm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar, 2 yıldır emek vermiş olduğum, ülke genelinde tanınan, Google News piyasasında top haberlere sürekli çıkan, sayısız kez ülke gündeminde ses getiren haberler ile marka bilinilirliği bulunan haber sitem www.habermark.com'u satıyorum. Anında index alır. Sağlam bir editör kadrosu ile çalışıldığında günde 30 ila 60 haber arası giriş sağlandığında güzel kazanç sağlar. Sosyal medya alt yapısı güçlü olan yatırımcılar için satın alma parasını kısa sürede çıkaracaktır.

Türkiye patent enstitüsü onaylı marka tescil belgesi ile 10 yıl koruma altına alınmıştır. Bu belgede isim tescil aracılığı ile devredilecektir.

com, com.tr, net uzantıları ile birlikte devredilecektir.

68 bin kişilik kimi zaman 1 milyon kişiye ulaşan paylaşımları bulan facebook hesabı da bu devire dahildir.

Sitenin aylık gelirini sormanıza gerek yok çünkü bir geliri yok çalıştırmadığım için aktif haber girmiyorum günde 30 60 arası haber girişi yapar güncel haberleri kovalarsanız iyi getiri sağlayacaktır. Bu yüzden işten anlayan piyasaya hakim yatırımcılar tercihim. Siteyi satın alınca günde 5 6 haber girip günde 50 200 tl kazanç elde edeceğini zanneden yatırımcılar lütfen ulaşmasın.

Önemli bir detay eklemek istiyorum. Sitede 1600 küsür haber mecvut, bunların 1300 küsürü özgün ve el emeğidir. 300 900 kelime arasındadır. Günümüzde 1300 tane en az 300 kelimelik özgün haberi yada içeriği yazdırmaya kalksanız minimum 4 ila 6 tl arasnda para ödersiniz. Buda 5 8 bin tl arasında bir paraya denk gelir. Özgün tanıtım yazılarıda mevcuttur. Bunlar siteye değer katan diğer özellikler. Yazılım değerinide göze aldığınızda marka belgesi vs emek verilmiş bir sitedir ve ihtiyaçtan satılıktır. Sektörden olan kişiler için fırsat site olabilir. Günümüzde 1300 orjinal içerikli siteyi almaya kalksanız sıfırdan kaç paraya gelir kendiniz hesaplayabilirsiniz. Site defalarca google news ve Türkiye genelinde gündeme düşen haberler barındırmıştır. Bilen bilir. Bu tür bir veteran siteyi bu fiyata bulmanız münkün olmayabilir. Acil ciddi alıcıları bekliyorum.

TELEFON : 05534600007 İSTENİLEN ÜCRET 15 BİN TL SİZİN TEKLİFİNİZİDE BEKLİYORUM

Sitenin açılış tarihi: 2014

Kategori, sitenin içeriği nedir: Ulusal haber sitesi

Dmoz kaydı : Var

Google News kaydı : Var

Günlük hit sayısı: 600 - 2300 ( girilecek aktif güncel habere göre 5 bin ila 80 bin arasında değişir.)

Ziyaretçi kaynağı: Google, Yandex , Sosyal Medya

Domain yaşı : 1 yıl 8 ay

Hosting dahil midir: evet 300 TL tutarında ödemesi yapılmıştır aylık 300 gb.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok

Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahildir ömür boyu lisansı ile nethaberyazılımı firmasından edinilmiştir. ( 3000 TL değerindedir)

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı: Yoktur, Tpe marka belgesi ile devredilecektir.

Sitenin verileri;

29.11.2016 Tarihi ile;

Alexa tr 11.289

Alexa Dünya 392.038

Google index 12.600

Google Görsel index 14.100

Alexa backlink 86

Google News/Haberler kaydı var.

Merak edenler için site hakkında görseller;

Lütfen kurumsal çalışacak ya da uzun yıllar bir site işleterek markalaştırma amacında olan alıcılar irtibata geçsin.

Site için istediğim ücret her şey dahil 15 Bin Türk Lirasıdır. Karşı teklifleri bekliyorum

Ciddi alıcılar mail ya da pm ile teklif verebilir.Alıcısına hayırlı olmasını dilerim

Ayrıca iletisim@habermark.com mail yolu ile de detayları aktarabilirim iyi çalışmalar.

TELEFON : 05534600007 İSTENİLEN ÜCRET 15 BİN TL SİZİN TEKLİFİNİZİDE BEKLİYORUM

İyi çalışmalar dilerim

ACİL İHTİYAÇTAN SATILIKTIR. KOMİK TEKLİFLERE GERİ BİLDİRİM YAPILMAYACAKTIR.

Teklifleri bekliyorum tekrar alacak kişiye hayırlı olsun

www.habermark.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika ve güncel haberler
wmaraci
reklam

akvarist akvarist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam sattığınız tanıtım yazıları ne olacak? Alan kişi onları kadırabilecek mi?

Habermark Habermark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Habercilik, Gayrimenkul danışm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Neden kaldırılsın onların hepsi index yok ben istemiyorum index kaybı yaşayayım derse öder ücretlerini bende aldığım yere öderim ? kaldırılması kadar saçma bir durum olamaz site bu haliyle surekli top listte zaten

Ek Olarak: konu güncel teklifler bekleniyor

www.habermark.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika ve güncel haberler
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al