AdBlock Kullananların Erişimini Engelleme (Çok İşinize Yarayacak!)

34 Mesajlar 8.828 Okunma
smmexpress

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 361 / 360
  • Ticaret 170, (%100)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

adblock kullananları engelleyenlerin seo bilmedikleri kesin. tüm sitelerinizde engelleyin ki biz daha rahat yukarı çıkıp, daha çok kişiye sayfa gösterimi yapalım ;)

sen daha çok kişiye sayfa gösterimi yap ama parayı biz kazanalım :D

seo konusunda tartışılır çünkü bu siteden siteye değişir. Örneğin çok fazla reklam yayınlamıyor iseniz verdiğiniz bilgiler adblock kullananlar için değerli ise o kullanıcı adblocku 2 dakikalığına devre dışı bırakacaktır. Zaten bir kapatıp açmak zahmetli bir iş değildir. Ayrıca Adblock kullananların çoğu pop/up reklamlar, +18 reklamlar yüzünden o eklentiyi kullanıyor. O kadar vicdansız değillerdir...

Ek olarak wmaracının böyle bir şey yaptığını düşün. Kullanıcıların %90 'ı adblocku devre dışı bırakacaktır.

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
hasmer dediğim gibi siz adblock engelleyici kurun sitenize. gerisine karışmayın :)

wmaracinda tabii ki kullanıcı devre dışı bırakacaktır fakat sizin site kategorisinde başka bir site var ise kullanıcı oraya gidecektir. isterseniz deneyin. denemesi bedava. kullanıcı adblock u kapatıp sayfayı yenileyeceğine, arama sonuçlarına geri gidip bir attaki siteye giriyor. ilk iki sıradaki siteler benim olduğu için geçen yıl denemiştim :D

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 361 / 360
  • Ticaret 170, (%100)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

hasmer dediğim gibi siz adblock engelleyici kurun sitenize. gerisine karışmayın :)

wmaracinda tabii ki kullanıcı devre dışı bırakacaktır fakat sizin site kategorisinde başka bir site var ise kullanıcı oraya gidecektir. isterseniz deneyin. denemesi bedava. kullanıcı adblock u kapatıp sayfayı yenileyeceğine, arama sonuçlarına geri gidip bir attaki siteye giriyor. ilk iki sıradaki siteler benim olduğu için geçen yıl denemiştim :D

Dediğim gibi siteden siteye değişir bu durum :D wmaracı ve *** gibi sitelerde yemez ama :D

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
hasmer aynen :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al