lostyazilim

Backlink paketi alımı ile siteye zararı olurmu ?

10 Mesajlar 1.140 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

escobarmucahit escobarmucahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yeni bir proje hazırladım onu hayata geçirmek üzereyim bir kaç seo danışmanı ile görüştüm fiyatta pazarlık yaptım bu backlik paketleri siteye zararı olurmu adnense reklamı almamda sıkıntı yaşatırmı vs benzeri sorunlar yaşarmıyızm

wmaraci
reklam

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)
Doğal yolla alınmayan backlinkler ise zararı olur. Yani manuel değilde programlarla alınıyorsa spama girer. Çoğu SEO cu arkadaşlarda hacklink kasıyor. Demem o ki sağlam referansları yoksa ümidi kesin.
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

hayat illegal!

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
siteyi açar açmaz yuklenmeyin hocam 1-2 hafta geçtikten sonra ufak ufak baslayabılırsınız tanıtım yazıları vs

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Backlink alana kadar google reklam ver daha iyi olur

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Dolphin adlı üyeden alıntı

Doğal yolla alınan backlinkler değilse zararı olur. Yani manuel değilde programlarla alınıyorsa spama girer. Çoğu SEO cu arkadaşlarda hacklink kasıyor. Demem o ki sağlam referansları yoksa ümidi kesin.

Aynın katılıyorum. + Olaraka şunu eklemek istiyorum. Kaliteli Seo hizmeti veren bir firma, Backlink paketi satıyorum diye müşteri çekmez. Ki zaten Gerçekten Seo yapacak olan kişi de paket kullanmaz.

Paket satın almak yerine, Kendiniz link bulmaya çalışın. Alanınızla ilgili aramalar yaparak googlede yer alan sitelerle iletişime geçip tanıtım yazısı veya diğer link türlerinden link almak istediğini söyleyip fiyat alın.

10 liraya alıp hiç bir işe yaramayan 10 tane link yerine 20 tl'ye 3-4 tane temiz siteden link almanız daha iyi olacaktır.

Paket mantıgında durum şudur, Atıyorum elimde 20 tane site var ve bu sitelerden link satışı yapıyorum diyelim. Benden bu paketi satın alan herkesin linklerini hep bu sitelere ekliyorum ve bir süre sonra aşırı link eklenmesinden dolayı bu siteler çöp site haline geliyor.
Dolphin

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Aynın katılıyorum. + Olaraka şunu eklemek istiyorum. Kaliteli Seo hizmeti veren bir firma, Backlink paketi satıyorum diye müşteri çekmez. Ki zaten Gerçekten Seo yapacak olan kişi de paket kullanmaz.

Paket satın almak yerine, Kendiniz link bulmaya çalışın. Alanınızla ilgili aramalar yaparak googlede yer alan sitelerle iletişime geçip tanıtım yazısı veya diğer link türlerinden link almak istediğini söyleyip fiyat alın.

10 liraya alıp hiç bir işe yaramayan 10 tane link yerine 20 tl'ye 3-4 tane temiz siteden link almanız daha iyi olacaktır.

Paket mantıgında durum şudur, Atıyorum elimde 20 tane site var ve bu sitelerden link satışı yapıyorum diyelim. Benden bu paketi satın alan herkesin linklerini hep bu sitelere ekliyorum ve bir süre sonra aşırı link eklenmesinden dolayı bu siteler çöp site haline geliyor.

Aynen öyle bir SEO Uzmanı zaten manuel çalışmıyorsa o benim gözümde uzman değildir. Günümüzde çoğu SEO Uzmanı ve firmaları hacklink, yazılım vasıtasıyla çalışmalar yapıyor.
HuseyinALHAS

kişi bu mesajı beğendi.

hayat illegal!

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
adsense ile o işin hiç bir bağı yok o ayrı bir konu.

sitende yeteri içerik olduğunda ve siten en az 3 aylık olduğunda sitenle alakalı bir en az 5k hitli bir siteden footer link al bak bakalım etkisi oluyor mu olmuyor mu?

ama adam yapmış kullanmadığı çöp sitelerden 10 adetlik site paketi ondan bir cacık olmaz.

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Sitede Backlink satan sözde "SEO Hocaları" ve konuların altında ki onlarca yoruma güvenmemenizi tavsiye ediyorum zira raporun teslim edildiği ilk gün "efsane seo yaa böyle görmedim yani ilk sıraya çıktım hatta bazen 1.sıranında üstüne çıkarak adwords reklamları ile kapışıyorum, xxx hocam çok sağolun yaauu" gibisinden yorumlar atılıyor. Oysa bilinmez ki yapılan çalışma etkisini minimum 2 hafta içerisinde tam olarak göstermeye başlar.

Ben size hiç backlink almayın demiyorum, sitenizi açtınız 2 ay düzenli olarak içerik girdiniz doğal bir şekilde sosyal etkileşimler yakaladınız evet alın. Ama nasıl? Kendiniz sektörde ki temiz siteleri bulun, site analizlerini çıkarın, rakipleriniz nerden backlink almış bunlara bakın ve ona göre bir yol haritası çizin.

Nihayetinde kendi seo çalışmanızı kendiniz yapın. Şu forumda ciddi anlamda SEO Danışmanlığı veren 3 ya da 4 kişi vardır.

escobarmucahit escobarmucahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ilgilenenlere teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirdiniz sağolun

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Organik olmasını surece zararlı sanırım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al