wmaraci reklam

film ve dizi tanıtımı sitesi tutabilir mi ?

17 Mesajlar 1.607 Okunma
smmexpress

BatuhanE BatuhanE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Direk yasal yollara basvuran binde 1 dir hemen hemen hepsi uyar kaldir yapar o yuzden dert etmeniz gereken birsey yok.

Hocam uyar kaldir yapiyorlar 2 senedir film isindeyim guzel paralar kazandim hicbir skinti olmuyor site benim ustume domain host turk firmasindaydi :)

hocam sonuçta filmin tanıtımını yapıyoruz ve en fazla fragmanı yayınlıyoruz ( o da youtubeden orjinal kanaldan alarak) yinede kaldırmamızı isterler mi sizce ? Birsürü site var şuana kadar böyle bir olaya denk gelmedim

wmaraci
reklam

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

BurakE adlı üyeden alıntı

hocam sonuçta filmin tanıtımını yapıyoruz ve en fazla fragmanı yayınlıyoruz ( o da youtubeden orjinal kanaldan alarak) yinede kaldırmamızı isterler mi sizce ? Birsürü site var şuana kadar böyle bir olaya denk gelmedim

Benim sitemde sadece sadece fragmani olan filmlere telif geldigi oluyor yani isterlerse telif atabilirler ama dedigim gibi sorun olmaz

• Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Benim sitemde sadece sadece fragmani olan filmlere telif geldigi oluyor yani isterlerse telif atabilirler ama dedigim gibi sorun olmaz

hocam sakıncası yoksa siteyi pm yoluyla atar mısınız incelemek istiyorum da

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Alamazsın boşa kürek çekme. sinema eleştirmeni bir vatandaş site açtı 400 e yakın en az 1000 kelimelik film eleştirileri ve tanıtımları ekledi 1k hiti geçemedi. çünkü vatandaşın büyük çoğunluğu filmi diziyi izlemek için giriyor. bulamayınca da pat kapatıyor bu daolumsuz etkiliyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

Alamazsın boşa kürek çekme. sinema eleştirmeni bir vatandaş site açtı 400 e yakın en az 1000 kelimelik film eleştirileri ve tanıtımları ekledi 1k hiti geçemedi. çünkü vatandaşın büyük çoğunluğu filmi diziyi izlemek için giriyor. bulamayınca da pat kapatıyor bu daolumsuz etkiliyor.

hocam zaten bende olsam 1000 kelimelik bir film eleştirisini okumam. Sizi bilmiyorum ama ben genellikle bir filmi izlemeden önce özetine ve oyuncularına göz atarım bunuda genellikle beyazperde ve sinemalar gibi sitelerden yaparım. Neden bu şeyleri kendi sitemden de yapmayayım ki ? sonuçta reklam ve iyi bir seoyla zamanla güzel yerlere gelebiliceğimi düşünüyorum. Amaç hemen 3bin 4 bin kazanmak değil. Zamanla damlaya damlaya bir şekilde kazanılır.

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

BurakE adlı üyeden alıntı

hocam zaten bende olsam 1000 kelimelik bir film eleştirisini okumam. Sizi bilmiyorum ama ben genellikle bir filmi izlemeden önce özetine ve oyuncularına göz atarım bunuda genellikle beyazperde ve sinemalar gibi sitelerden yaparım. Neden bu şeyleri kendi sitemden de yapmayayım ki ? sonuçta reklam ve iyi bir seoyla zamanla güzel yerlere gelebiliceğimi düşünüyorum. Amaç hemen 3bin 4 bin kazanmak değil. Zamanla damlaya damlaya bir şekilde kazanılır.

yukarda birisi demiş resim için bile telif yiyeceksin uyarı gelecek avukatlardan. o yüzden madem telif yiyeceğim avukatlarla haşır neşir olacağım neden filmi tam yayınlamayasın değil mi ? ben artık kendi adıma az hit getirecek projelerle vakit harcamıyorum.

sana bir tavsiye vereyim yeşilçamın o malum filmlerini tanıt madem hitin dibine vurursun :) tabi film koyma tib banlar yoksa.

• Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

yukarda birisi demiş resim için bile telif yiyeceksin uyarı gelecek avukatlardan. o yüzden madem telif yiyeceğim avukatlarla haşır neşir olacağım neden filmi tam yayınlamayasın değil mi ? ben artık kendi adıma az hit getirecek projelerle vakit harcamıyorum.

sana bir tavsiye vereyim yeşilçamın o malum filmlerini tanıt madem hitin dibine vurursun :) tabi film koyma tib banlar yoksa.

neyse hocam ben bir deneyeyim kafama yatarsa devam ederim sonuçta hiçbir sitenin yarına çıkacağının garantisi yok, hiçbir sitenin de tutacağını kimse kesin belirtemez
aciltavuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al