wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube video düzenlemek

4 Mesajlar 539 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

escobarmucahit escobarmucahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak bu youtube den sahibi benim olmadığım bir video indirip önüne sitemle ilgili bir logo reklamı koyup ondan sonra videoyu internet sitemde yayınlamam yasak mı ?

wmaraci
reklam

DARHALL DARHALL skype: d4rhall Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Etik olarak uygun değil sadece ama yapan bir çok kişi var mesela bir şarkı düşünün indiriyorlar arka plan değiştirip kendi amblemlerini koyup şarkıyı tekrar yüklüyorlar ve hiç bir sorun olmuyor :D biraz değişiklikler yaparsanız daha iyi olur

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.

muhammedakif muhammedakif www.muhammedakif.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bende Bilmiyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 106
  • Ticaret 1, (%100)
iceriği değiştirsen bile müzik varsa telif hakkına giriyor ve müziğin telifi varsa bunların ağır cezaları vardır.
Youtube'dan bildirim gelir mailinize "şu şu adlı videodaki içerik için bir telif hakkı hak talebi oluşturuldu" diye mesaj alırsınız. mesaj da ne yapıp ne yapamayacğınızı anlatır. para kazanılıyorsa videonuz'da reklamlar cıkar ama paralar telif sahibine gider bir çok telifler vardır.

Ama müzik remix tarzında değiştirirsen editlersen yani müziği hiç bir sorun olmaz

Ölümü Unutmayın, Çünkü Ölüm Sizi Unutmadı !

escobarmucahit escobarmucahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yani mesela ben php dersi veren bir youtube videosu indirdim sağ köşeye kendi sitemin amblemini koydum sorun olmaz demi video da dersle ilgili hiç bir oynama olmayacak

Ek Olarak: @[DARHALL](userid:56888) hocam peki embed kodu ile youtube den video eklesem siteye herhangi telif hakkı ihlali olurmu

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al