wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Politika Maili ve WP Adsense Eklentisi

18 Mesajlar 1.792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Online oyunların hileleri genel olarak yasak trainer veya hile kodları paylaşsanız sorun yaratmaz fakat online oyunlar için yapılmış hacktivist eylemleri desteklemediğini ve sisteminde barındırmadığını biliyorum.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

Niqo0 adlı üyeden alıntı

İllegal içerikten ban yiyeceksiniz. Ayrıca şunuda belirtmek isterim, adsense asla ikinci uyarı yapmaz. Banı atar bak kardeşim yoluna der. Fakat adsense için bile "Hack" kelimesi zaten yasaktır.

Çokta umrumuzda batsın adsense, adcashimiz var bizim :D

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

dreamfancy adlı üyeden alıntı

Çokta umrumuzda batsın adsense, adcashimiz var bizim :D

Senin botlarını çok kullandım :D

arkadaş yıllardır adcash kullanıyor bu konularda ondan bilgi alabilirsin bence :D
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

nihatturan adlı üyeden alıntı

Niqo0

üst mesajda belirttiğim gibi kendileri bu siteyi göre göre onayladılar. :/

Adcash neden kullanmıyorsunuz? Sana şu kadarını söyleyeceğim. Uzun ve 3 yıllık tecrübeme dayanarak konuşuyorum adsense ile asla ve asla hiçbir iş yapma. Zaten verdiği paranın az olmasını bırak emeğinin karşılığını alamıyorsun. Adsense bildiğim kadarıyla siteniz örneğin 100 TL kazanıyorsa bunun 60 TL'sine el koyuyor. Ayrıca sürekli haksız banlanmalar yok geçersiz tıklamaymış yok oymuş yok buymuş. Günün birinde bu ************** adsense firmasından haksız yere ban yersen burada konu açıp bu söylediğimi hatırlayabilirsin. Sitemin alexa rankı eskiden turkey 700 binlerdeydi şimdi 4 binlere düşmeye başlayınca adsense banımı açıp bana mail atmış tekrar geri dönebilirsiniz falan filan diye :D

wmaraci
wmaraci

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

dreamfancy adlı üyeden alıntı

Adcash neden kullanmıyorsunuz? Sana şu kadarını söyleyeceğim. Uzun ve 3 yıllık tecrübeme dayanarak konuşuyorum adsense ile asla ve asla hiçbir iş yapma. Zaten verdiği paranın az olmasını bırak emeğinin karşılığını alamıyorsun. Adsense bildiğim kadarıyla siteniz örneğin 100 TL kazanıyorsa bunun 60 TL'sine el koyuyor. Ayrıca sürekli haksız banlanmalar yok geçersiz tıklamaymış yok oymuş yok buymuş. Günün birinde bu ************** adsense firmasından haksız yere ban yersen burada konu açıp bu söylediğimi hatırlayabilirsin. Sitemin alexa rankı eskiden turkey 700 binlerdeydi şimdi 4 binlere düşmeye başlayınca adsense banımı açıp bana mail atmış tekrar geri dönebilirsiniz falan filan diye :D

Zaten yanında adcash kullanıyorum hocam banner gösterimi olarak.
Siz hem banner hem pop-up mı kullanıyorsunuz?

Bu arada adsense 100tl'nin 60₺si kesinti olmuyor. daha önce ödeme aldım parayı olduğu gibi yolladılar.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

nihatturan adlı üyeden alıntı

Zaten yanında adcash kullanıyorum hocam banner gösterimi olarak.
Siz hem banner hem pop-up mı kullanıyorsunuz?

Bu arada adsense 100tl'nin 60₺si kesinti olmuyor. daha önce ödeme aldım parayı olduğu gibi yolladılar.

Dediğimi tamamen yanlış anlamışsın. Bu yapılan kesintileri elbette sen görmüyorsun. Mesela Gameforge şirketi adsense ile anlaşıp adsenseye 1000 gösterim karşılı 10 TL verdi değil mi? Adsense şirketi sen sitene bu reklamı koyup 1000 gösterim yaptığında 6 tlsini kesip senin hesabına 4 TL bakiye yansıtıyor. Elbette bu istatistikleri sizler görmüyorsunuz. Hesabınıza ne kadar yatıyorsa o kadar alıyorsunuz. Ama daima o hesabına gelen mevcut kazançtan biraz kesinti yapılıyor. Yani hakettiğin parayı vermiyor demek istedim. Sen herşeyi yanlış anlamışsın.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
dreamfancy hocam o zaman diyeceksinizki kendi payını yüksek alıyor :)

bunu tüm servisler yapıyor.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
nihatturan Elbette tüm servisler yapıyor. Ama adcash ile adsense'nin bannerlarını koyup sitede 24 saat denedim ve adcash daha az bir kesinti yapıyor. Yani hakettiğimiz parayı veren tek reklam firması adcash şirketiymiş. Araştırmalarım sonucu zar zor öğrendim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al