wmaraci reklam
lidertakipci

Herkesden tanıtım yazısı almayın

15 Mesajlar 1.851 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Bende tanıtım yazısı satıyorum, geçen gün bir müşterim yazısını sitemde bulamadı diye açtığım konu altına "arkadaş tanıtım yazısını silmiş" yazdı. Sonradan kendisi yine düzenlemiş yorumunu, yazıyı sitede bulunca. İnsanlar dediğiniz gibi tedirgin oluyor artık tanıtım yazısı alırken bunu gördüm.
Ozcanocak

kişi bu mesajı beğendi.

Psd2css işleri için pm atınız.
wmaraci
reklam

Ozcanocak Ozcanocak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 105 / 84
  • Ticaret 43, (%91)
ademgao aynen hocam adam para veriyor 5 gun sonra kaldiriyor yani sonra gelip burda adamim diye ortada dolasiyor yapilan siteye okdr para verip calisma sona eriyor site gerileme yapiyor

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Güncel olarak öyle bir sorun yaşıyorsanız ifşa edin hocam, herkes ayağını denk alsın.
Ozcanocak

kişi bu mesajı beğendi.

Psd2css işleri için pm atınız.

Ozcanocak Ozcanocak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 105 / 84
  • Ticaret 43, (%91)
yapcamda aldim sitelerde kaydetmedim kimden aldim diye onla ugrasamam bundan sonra kaydetcem sitem onlardan dolayi geriledi :)

wmaraci
wmaraci

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Piyasa 5 liraya, 10 liraya, 15 liraya tanıtım yazısı alanlarla dolu. Bu şahısların hesabı şu şekilde: "Tanesi 5 lira veya 10 liradan tanıtım yazısı alırım. Zaten belli zaman sonra aldığım kişi onu mu takip edecek. Bir hafta bilemedin on gün sonra silerim. Böyle böyle 50 yazı alırım havadan para kazanırım."

Mantık aynen bu şekilde işliyor. Düşünsenize adam bir ay içinde 20 tane tanıtım yazısı almış belki o kadar içerik bile girmiyordur. Ya da girdiği içerikler oradan buradan kopyalanmış az değiştirilmiş içerikler. Gelsin paralar gitsin yazılar. Oh ne rahat...

Burada biz de suçluyuz. Tanıtım yazısı alırken ucuz olsun mantığıyla hareket ediyoruz. Hatta tanıtım yazımız sitenin içeriğine uyumlu bir şekilde mi yazılmış yoksa reklam olduğu çok mu belli, dikkat bile etmiyoruz. Lütfen piyasayı aşağıya çekmeden kaliteyi yükseltmeye bakalım. Ne de olsa her emeğin bir karşılığı var.

Bu konuyla ilgili bir arkadaş blogunda şöyle bir yazı yazmış. Buyrun. Okumanızı tavsiye ederim.
Ozcanocak

kişi bu mesajı beğendi.

Yeni projeler peşinde
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al