wmaraci reklam
lidertakipci

10 TL Logo Tasarımı Yorum

26 Mesajlar 3.777 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Öncelikle 24 Yaşında birisi 10TL gibi bir gülünç rakama logo yapmamalı bence yaşınızın ve tecrübenizin size kazandırmış olduğu olgunluklara dayanarak. Normalde bu fiyatlara iş yapan kişiler genelde yaz aylarına doğru okulu kapanınca sanal aleme gelen ufaklıklar oluyor Türk milleti olarak nerde ucuz birşey görürsek sarılan bir ırk olduğumuz için hemen sarılıyoruz. Ben de dahil olmak üzere forumda onlarca kişi var ekmeğini bu işten çıkartan kişiler e hal böyle oluncada insanın zoruna gitmiyor değil. Burda emek ve para söz konusu siz kendinizi ucuzdan satmaya devam ettikçe bu böyle devam edecektir. Burada müşterinize karşı yakınmışsınız ama bizimde "10TL logo yapılmayacağını algılayamayacak kadar da bilgisiz değilizdir." başlığı altında size yakınmamız lazım. Umarım beni kimse yanlış anlamaz ve küçümsemişim gibi bir anlam yüklemez sözlerime.
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mertcavus737 mertcavus737 Grafistudios.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 106 / 46
  • Ticaret 45, (%91)
elma yiyordum boğazımda kaldı yemin ediyorum görünce :D
ErenGemici

kişi bu mesajı beğendi.

otry otry oguzkocak.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik ve Video Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle herkese ayrı teşekkür ediyorum. Herkes saygı çerçevesinde kendi görüşünü bildirmiş, olması gerektiği gibi. Benim yakındığım da insanlık olarak takınmamız gereken tavır ile ilgili.

Forumda yeni olduğum için ilk ayıma özel 10 TL den başlayan fiyatlara grafik çözümleri üretmek istedim. Ne kimsenin ticaretini baltalamak amacım ne de kimseye saygısızlık yapmak. O yüzden edebimle bronz üye olarak forum üyeleri arasına katıldım. Herkesin ticaret adı altında belli stratejileri vardır. Kimisi komisyonla çalışıp aracı olur, kimi kalitesi yüksek iş yapar fazla emek harcar az işten çok gelir elde etmeye çalışır, kimi de sürümden kazanır. Benim amacım insanların bütçesini yormayan basit çözümler üretmekti.

10 TL ye tasarım(logo,banner,kartvizit) olur mu ? Sorusuna cevabım ise ;

Çay ocağında 0,50 krş - 1 tl ye çay içebiliyoruz. Denize nazır güzel bir cafede de 8 tl ye çay içebiliyoruz. Buradaki çaylar aynı bu arada, belki çay ocağındaki çay daha iyi bile olabilir duruma göre.
Şimdi çay ocağındaki adamın gidip o cafeye sen nasıl 8 tl ye çay satarsın diye isyan etmesi ne kadar doğru yada ne kadar eleştirilebilir. Kaldı ki ben ederi 100 TL olan bir logoyu 10 TL ye satmıyorum. Kimseyi kandırmıyorum.

Herşeyden önce forumda yeni olduğum için başlangıç için yaptığım bir kampanya.
' 24 yaşında birisi 10 TL gibi gülünç bir rakama logo yapmamalı ' cümlesinin manası yok. Hiç mi sokakta 50 yaşını aşmış simit satan dayı görmediniz. Kendisini geçtim ailesini geçindirmek için saati 2 tl ye çalışan kömür işçilerini hiç mi duymadınız. Benim 10 TL ye tasarım yapıp para kazanmam kime batıyo neden batıyo olabilir.

Herkesin şahsi yorumuna saygı duyarım. Ama hakaret boyutundaki yorumlar, ' iyi olmuş haketmişsin ' gibi yorumlar işitecek ne yaptığımı hala anlamış değilim. Tam rekabetin açık olduğu bir platformda kimseye bir saygısızlık yapmadan ucuz çözümler üretmek mi ? O zaman bütün BİM ' ler A101 ' ler kapatılsın herkes Macro Center ' dan alış veriş yapsın.

Haksız bir yorum yada birini kıracak ifade kullandıysam özür dilerim.

binhdfilm binhdfilm WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek 5
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
"powerpointle yapılmış bunlar" demesi ayrıca bir ayip olmuş
otry

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
"Ucuz etin yahnisi yavan olur"

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
10 TL çok ufak bir mevla gözükebilir lakin Tramvay'da 10 kuruş eksik diye binemedim.
Damlaya damlaya göl olur arkadaşlar kırmayın bir birinizi

Ek Olarak: 10 TL çok ufak bir mevla gözükebilir lakin Tramvay'da 10 kuruş eksik diye binemedim.
Damlaya damlaya göl olur arkadaşlar kırmayın bir birinizi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al