wmaraci reklam
lidertakipci

sitemin eksikleri neler

5 Mesajlar 434 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozcanocak Ozcanocak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 105 / 84
  • Ticaret 43, (%91)
Merhaba arkadaşlar sitemin eksikleri neler söylermisimiz

http://sosyalmedyakazan.com/

wmaraci
reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Bu tarz uyanıklık devri bitti artık kardeşim. Sitene üyemi olacağız kontrol etmek için? Bari bir demo oluştursaydın da nasıl olduğu hakkında fikrimizi söyleseydik.
Ozcanocak

kişi bu mesajı beğendi.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkaplan resmi olmamış ve çok sade ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam geçen diğer konularda da gördüm sitenizi, üst sıralara çıkmak için ne yapmalıyım gibisinden başlıklarınız vardı. Uzunca mesaj yazdım ama yorumu göndermeden sayfayı kapadım öylece kaldı.

Siteniz zaten sektörüne göre ana kelimesinde oldukça iyi sıra da (en son baktığımda 14. idi).

-Öncelikle rakip analizi yaptınız mı? Rakiplerinizin link aldığı siteleri inceleyip domain değerlerini bir liste şeklinde elinde tutuyor musunuz? Çünkü sizin bol kaliteli link alma vaktiniz gelmiş. Hafta da 3-4 tanıtım yazısı almalısınız. Yalnızca footer linkler yetmez. Link bataklığı olan haber sitelerinden ziyade yerel bloglar ve kişisel blogları tavsiye ederim. Zaten rakiplerinizi analiz ettiyseniz nereden almanız gerektiği hakkında bilginiz vardır.

-Herşey sadece link almak ile çözülecek mi? Hayır. Daha sonrasında ise sitenizin Blog kısmına içerik eklemeye başladın, önceden günde 1-2 içerik atıyorsanız şimdi 3-4 hatta daha fazla içerikler atın. Hepsi özgün olsun diye kendinizi yormayın, %60-70 özgünlükte yazılarda girebilirsiniz.

-Büyük forumlarda (wmaracı vb.) kullanıcılara referans dağıtımlarında bulunun, onlara sitenizi ziyaret ederek takipçi almalarının yollarını anlatın ve bi iyilik yapın. (Direkt girişleri artırmak için başka yollarda bulabilirsiniz. Önemli olan direkt giriş yapılması)

-Ana sayfanızda çok kaliteli (LSI Mantığı ile hazırlanmış) en az 200 kelimelik bir yazı ekleyin. (Footer).

-Eğer daha önce yapmadıysanız ya da hala yapmamışsanız, günlük 3-5 adet topliste sitenizi ekleyin.(Yabancı dizin siteleri vs. farketmez. Site bulamıyorum artık demeyin)

Sonra oturun yükselişinizi izleyin.

wmaraci
wmaraci

Ozcanocak Ozcanocak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 105 / 84
  • Ticaret 43, (%91)
anladim peki ozaman dediklerinizi uygulama yapcam ve bu tür siteler böyle üyelik tarzı yapmam imkansız ve ayrıca zaten tanıtım yazısı alıyorum ama hala sabit degilim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al