wmaraci reklam
lidertakipci

adsense mi diğer partnerler mi?

3 Mesajlar 759 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

faikbas faikbas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Youtube işine yeni başladım, lakin birkaç soru işareti kaldı aklımda ve istediğim cevapları bulamadım.

İlk olarak youtube kazancım ödeme eşiğine ulaştı aralık ayının 12 sinde pin gönderilmiş. Buraya kadar tamam. Bu pin Türkiye'ye ne zaman ulaşır İstalbul'dayım.
Zarf geldiğinde beni ararlar mı telefondan adınıza bir kağıt yada zarf yada kargo var ulaşamadık gibisinden, bana ulaştırmaya çalışırlar mı? Çünkü gündüz çalıştığım için zarf ulaşmama durumu var tek yaşadığımdan dolayı.

İkinci olarak adsense mi daha kazançlı yoksa diğer partnerler mi? Yada tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı?

wmaraci
reklam

medyaex medyaex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 54 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle zarfın gelmesi 1-3 ay arasında sürebilir ve sizlere ulaştırmaya çalışmazlar, eve zarf gelir kimse yoksa geri gider diye biliyorum. İkinci olarakda partner olayı kazandırmak yerine sizden belli bir ücret kesintisi yapar, yani %100 kazanıyorsunuz partnere katıldıysanız %20 - %30 gibi bi oranı partnere gider geri kalanı size kalır partner ise size kanalınızın büyümesine ve teliflerde yardımcı olur. :)

Farazi Farazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 157 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Selamun Aleyküm,
Kardeşim ben 2015 yılında spam çalışıyordum. 3 defa pin istedim ancak ulaşmadı. Taahhütsüz geldiği için postacılar pek sallamıyorlar galiba. Yalnız 2-3 hafta gibi kısa sürede pin alanlar var forumda. Pin ulaşmazda doğrulayamazsan belge ile doğruluyorsun. Hesabım banlandığı için belge ile doğrulama fırsatım olmadı. Partner olarak Quiz Network ile çalıştım. Ödeme eşiği yoktu. İlk 30$ aldım. Partnerler %10 20 30 gibi pay alıyorlar. Şuan şartlar da bir değişiklik var mı bilemiyorum. Allah muvaffak etsin.

www.parapratik.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al