wmaraci reklam

Bitcoin Kazanma

18 Mesajlar 2.642 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SerdarKSM SerdarKSM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu başlık altında size bitcoin kazanmanızda yardımcı olacağım. Cüzdan açma tarzı şeylere girişmiyorum hiç siz biliyorsunuzdur o kadarını.

1-BitMiner Refli Refsiz

Bu site çok basit bir tasarıma sahiptir. Site size günde 0.0006 BTC kazandırır. Nasıl mı? Siteyi açar açmaz cüzdan kodunuzu girerek kayıt olun. Gerisi çok kolay siteyi açmanıza bakmanıza bile gerek yok. Tek yapmanız gereken üye olmak. Tek sorun şu ki ödemeler çok geç yapılıyor. Eğer 0.01 BTC vererek bir üst pakete geçerseniz 0.0012 BTC kazanırsınız günlük ve siteden para çekme işlemleriniz 1 hafta içinde yapılır. Fakat eğer ki yükseltme yapmazsanız ödemeniz en erken 30 gün sonra yapılır.

2-MoonBitcoin Refli Refsiz

Site çok basit. Size sürekli olarak satoshi kazandırıyor. 5 dakikada 6 satoshi kazanıyorsunuz sistem algoritmasına göre. Fakat şöyle bir durum var ki. Sitede bazı ekstra gelirler var. Örneği 100 satoshiniz birikti ve onu çekeceksiniz arka arkaya girdiğiniz gün kadar yüzde alırsınız. 20 gün girerseniz %20 bonus yani 120 satoshi alırsınız. Bir de tamamen şansa bağlı gizemli bonus var %1'den %100'e kadar gider. Sitenin bir diğer güzel tarafı sürekli girip kontrol etmek zorunda değilsiniz. Yer imlerine ekleyip her kafanıza estiğinde tıklayıp toplayabilirsiniz.

3-FreeBitcoin Refli Refsiz

Saat başı girerek insan olduğunuzu onaylayıp satoshi kazanıyorsunuz. Altta bir sayı dönüyor eğer ki o sayı belirli aralıklarda ise daha çok kazanırsınız bu ayrıntıya siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede sürekli bir çekiliş yapılmaktadır her saat başı tıklayarak 2 tane bilet kazanırsınız. Güzel bir kumar sistemi var sitede elinizdeki parayla yüksek veya alçak oyunu oynuyorsunuz belirli sayıdan yüksek veya alçak gelmesini seçebilirsiniz. Yükseği seçer ve tutturursanız paranız ikiye katlanır.

Cebinizden para çıkmadan en fazla kazanabileceğiniz siteler bunlardır.Umarım yardımcı olmuşumdur.

wmaraci
reklam

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Bu işe girmeyi düşünüyordum 2 haftadır konuya hakim olmak için okuyorum izliyorum teşekkürler hocam :)

bilimdili/com

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bu bitcoin işine biraz hakimim mining olayları hariç. Elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım birşey somrak istersen sor hocam kdrclp

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Artık btc magdenciliği çok pahalı ekran çözünürlüğü yüksek makinalarda yapılıyor.Bu tarz sitelerde para kazanılmaz.Biraz para biriktirip 1 btc alın yükselince satarsınız.Yaklaşık 45 gün önce 1 btc aldım şuan 400 tl kardayım.Para olsa 10 btc alacaktım ayda en az 3bin tl net karım olurdu.Tavsiye ederim paranız varsa btc alın.

wmaraci
wmaraci

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)

SerdarKSM adlı üyeden alıntı

Ben bu bitcoin işine biraz hakimim mining olayları hariç. Elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım birşey somrak istersen sor hocam kdrclp

Çok teşekkürler hocam şu finaller bütler bitsin rahatsız ederim artık sizi :)
Sakin kafayla bu tip işlere başlamak istiyorum da
SerdarKSM

kişi bu mesajı beğendi.

bilimdili/com

emreozdas emreozdas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Artık btc magdenciliği çok pahalı ekran çözünürlüğü yüksek makinalarda yapılıyor.Bu tarz sitelerde para kazanılmaz.Biraz para biriktirip 1 btc alın yükselince satarsınız.Yaklaşık 45 gün önce 1 btc aldım şuan 400 tl kardayım.Para olsa 10 btc alacaktım ayda en az 3bin tl net karım olurdu.Tavsiye ederim paranız varsa btc alın.

Hocam kısaca konu hakkında bilgilendirebilir misiniz ? Veya bilgilendiren bir paylaşım vs varsa yönlendirir misiniz

www.var.com.tr/turkiyenin-dijital-veri-sistemi
Türkiye'nin Dijital Veri Sistemi
www.var.com.tr

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
emreozdas bu videoları izleyebilirsin

https://www.youtube.com/watch?v=6fXYV93X3L4

https://www.youtube.com/watch?v=F7GRmks2FdI

emreozdas emreozdas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

eyvallah hocam kanal sahibi sen misin ?

www.var.com.tr/turkiyenin-dijital-veri-sistemi
Türkiye'nin Dijital Veri Sistemi
www.var.com.tr

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
turkojen34 aslında 1. site sizin adınıza madencilik yapıyor gibi. Siz siteyi kapalı bıraksanız bile

yildizteknoloji yildizteknoloji Çözüm Ortağınız Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 12, (%100)
Konu yararlı fakat mining işi artık öldü, bitcoin ile ilgili soruları olan varsa ben de yardımcı olabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al