wmaraci reklam

Logo yapıldı,ücretli tema alındı. Tavsiyeleriniz?

22 Mesajlar 2.101 Okunma
wmaraci reklam

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Logo çalışmalarına başladım. Ücretli,ücretsiz değerlendiriyorum. İlerleyen günlerde sonucu sizlerin beğenisine sunacağım. İlgi,alaka ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
merhaba birkaç kelimede ben yazayım istedim.
Eliniz iyi sayılacak derecede bir alan adı var. Otomobil rehberi rahabette olan bir kelime, ve gayet güzel gelirler elde edilebilir. Ama teman berbat, adına gitmemiş direk haber sitesi kurmuşsun, bunu yerine rehber sitesi olarak bazı siteleri baz alıpta, onların kategorilerinin yerine, araba markalarını yazıp, sonrasındaki biraz düzenlesen daha iyi olurdu. Yinede sen bilirsin bir kullanıcı yüzü ile baktığımda alakasız bir tema gördüm :) görüşüm bu ;)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
nokta düşüncelerin için teşekkür ederim. Berbat demeseydin iyiydi :) Tema aslında hertürlü düzenlenebiliyor. İlerleyen günlerde değişiklik yapabilirim. Söylediklerini ayrıntılı inceleyip siteyi tekrar gözden geçireceğim. Varsa bildiğin birkaç site örneği verebilirmisin? Aslında sitemin hiti daha çok motor arızaları (motor-mekanik-kavrama) ve çözümlerinden geliyor ama kulanıcı ilgili konuyu hemen okuyup çıkıyor bende sitede daha çok vakit geçirilme oranı artsın diye anasayfaya haber tarzında ilgi çekici içerikler ekledim. Belki sadece moor arıza ve çözümleri konusunda soru-cevap yada forum ekleyebilirm. Tabi blogger'da buda kısıtlı. Önerilerinize açığım.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
bak simdi, ben kendi gözümle görüp söyledim, her insanın kendi sitesi 1 numaradır. hani site açarkende zaten insanlar kendi sitelerini hep yüceltirler :) bu nedenle sitene bir kullanıcı gözü ve adı ile bakmalısın. Otomobilrehberim.com mesela harika bir ilan, bilgilendirme sitesi olabilir, insanlar üyelik alıp otomobilleri takip edebilirler, buda sana ilerde 1,2 yıl sonrasında harika bir dönüş olabilir. Umarım ;) anlatabilmişimdir.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
wmaraci

emreozdas emreozdas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşların dediği gibi ilk gözüme çarpan logo . site faviconu neden kendi logonuz değilde blogger logosunu koydunuz . Tercihim kendi logonuzu koymanız

www.var.com.tr/turkiyenin-dijital-veri-sistemi
Türkiye'nin Dijital Veri Sistemi
www.var.com.tr

akisweb akisweb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 28 / 21
  • Ticaret 3, (%33)
sunucun cok yavaş bu konuda sana yardımcı olabilirim test edersin begenirsen yardımcı olurum

cold459 cold459 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Wordpress Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** Y**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 32 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
site tasarımı benim hoşuma gitti ama biraz haber bloğu tasarımı benziyor acaba ne kadar verdiniz temaya merak etdim :)
benim gözüme ilk çarpan favicon blogspot fovicanu olması belki ayarlamamışınızdır da gözüme çarpdı söylemek istedim

İzmir SEO Uzmanı | proji.com.tr

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
akisweb site blogger. Tema hızı vs içinde memnunum.Teşekkürler.

Performance grade
B 85

Load time
3.75 s

Ek Olarak: cold459 temayı themeforest'tan 19$ dolara satın aldım diye hatırlıyorum. Daha önce ücretsiz 2 tema kullandım ama bu tema adsense odaklı olmasından vs.çok memnunum. Yorumlara bakılırsa bu temanın da sonu gelicek galiba :) Blogger teması olupta bu tema süper diyebileceğiniz bir tema var mı? İlla wordpress'e mi geçmem gerekiyor?

Ek Olarak:

emreozdas adlı üyeden alıntı

Arkadaşların dediği gibi ilk gözüme çarpan logo . site faviconu neden kendi logonuz değilde blogger logosunu koydunuz . Tercihim kendi logonuzu koymanız

Site logosu görünmeyecek kadar küçük gözüktüğü için kullanmamıştım. Geribildirim sonrası geçici olarak düzelltim. Logo çalışması sonrası tekrar güncelleyeceğim.

serkanyalkin serkanyalkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
hocam içerikler güzel bilgilendirici açıkcası otomobillerle ilgim yok ama ben dahi merak edip 1-2 konu okudum sevdim Logo kesin değişmeli 10-20 bişey var bitane güzel logo yaptır :) temada eskisinden çok iyi olmuş

ben sana çok minimum bir ipucu vereceğim galeri bölümü mutlaka oluştur araç resimlerinden oluşan sadece görsellerdende iyi hit gelir şahsi düşüncem yapabilirsen tabiki araç tanıtım bölümü veya galeri bölümü olur buna sen karar ver iyi çalışmalar...

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Slider geçişini değiştirmelisiniz , gereksiz bir kasma oluşturuyor sitenizde. Onun dışında gayet başarılı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al