wmaraci reklam

Web Tasarım Kursu Öneriniz İstanbul Avrupa Yakası

12 Mesajlar 1.398 Okunma
smmexpress

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Videolarla zaten birçok bilgiye sahip oldum ancak bunlar sınırlı Şöyle örnek verelim Okuma yazmayı ögrenen herkes neden orta okul lise yada üniversiteye gidiyor neden bir eğitimciye ihtiyaç duyuyor? Hepsi içinde fazlası ile görsel video resim makale ve klitaplar var bu mantıkla bakacak olursak kimsenin okula gitmesine gerek yok ozaman ancak bu şekilde hem geç ögrenilmiş olur hemde eksik bir alt yapı olur kaynak verip egitim videosu hazırlıyanların kaçı int üzerinden ögrendi bu meslegi? Bende bu yüzden İyice araştırıp kursları ziyaret edip egitim müfredatlarını inceleyip kontrol ediyorum.

doğukan güven nomak diye bi arkadaş youtube'da geliştirici sohbetleri diye bir seri yapıyor, izlemeni öneririm kaç tanesi kursa gitmiş, kursa gitmemiş olanların alt yapıları yetersiz mi. izle bence ondan sonra karar ver. tamamen senin iyiliğin için şahsi tecrübelerimin ve sektörden etrafımdaki arkadaşların tecrübelerinden kaynakla söylüyorum sana. kurs vakit kaybettirecek sana maddi manevi zarar NET. yukarıda verdiğin örnek ciddi manada saçma :D stackoverflow tek başına yeter be :D

arcaglar.com
wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
verdiğim örnekte bir saçmalık göremiyorum birileri bir şekilde birilerine egitim ve destek verir bu kimi zaman ücretle alınan bir kurs kimi zamanda sadece yardım amaclı bir dost arkadaş olabilir. Bahsettiginiz kişinin ailesi zaten bu işe yakınmış olmasada birşey değişmez neticede bir şekilde biryerlerden desteklerle çabalayarak devam ediliyor. Bu kursların kalitesiz oldugu anlamına gelmez zaten birçok kaynak ve bilgiyi bizlerde arama motorlarından elde ediyoruz ama her an herzaman sorularımıza cevap aramak ve destek bulmak zor buradada tecrubelerinden istifade edecek eğitimcileri bulmak gerekiyor

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al