wmaraci reklam

Wewya'dan Merhaba!

9 Mesajlar 1.000 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Unique Unique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba
Biz Wewya.com adında daha yeni kurulmuş, hayalleri olan bir siteyiz.
Sitemizin amacı sizin gibi insanların hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmak.

Wewya.com oldukça basit bir sisteme sahip; üye oluyorsunuz, profil fotoğrafı, bir takım temel bilgiler, isterseniz görsel ve en önemlisi ise Sosyal Medya profillerinizi ekliyorsunuz.

Şunu farkettik; Twitter'da, Instagram'da veya başka platformlarda profillerinize sadece bir link koyulabiliyor. Peki ya sizin, insanların görmesini istediğiniz başka bir sürü Sosyal Medya hesaplarınız var ise? Veya bir Twitch yayıncısısınız, veya bir Youtuber fark etmez. Bütün Sosyal Medya linklerinizi tek tek atmak zor gelmiyor mu? Veya insanlar için tek tek onlara tıklamak? "bu adamın twitterı neydi instası neydi" diye etrafta dolaşan insanlar olmuyor mu?

Bütün linklerinizi tek tek paylaşmak yerine sadece "wewya.com/kullaniciadi" şeklinde bütün linklerizi içinde barındıran bir link paylaşsanız çok daha basit olmaz mıydı?

İşte Wewya.com tam burada devreye giriyor. Sosyal Medya profillerinizi -Sosyal Medya derken Steam'i gibi oyun platformlarınıda kastediyoruz- insanlara, takipçilerinize en hızlı, kolay, rahat ve sade yolla ulaştırmak isteyebileceğinizi düşündük. Ve wewya.com'u kurduk.

Sizler ve takipçileriniz için olabildiğince sade ve anlaşılır olan sitemizde kesinlikle alelade reklamlarda görmeyeceksiniz. Yani bir linke tıklayım derken suratınıza yeni bir sayfa çarpmayacak. Bu konuda hassasız ve insanların gerçekten çok basit bir şekilde sitemizi kullanabilmesini istiyoruz.

Ayrıca daha büyük kitlelere hitap edebilen kimseler için tıpki Faceook, Twitter gibi Sosyal Mecralarda bulunan Doğrulanmış Hesap sistemimizde mevcut.

Bunun dışında eğer ki yine nispeten büyük bir kitleye hitap ediyorsanız ve biri sizin çoğu yerde kullandığınız kullanıcı adınızı çalmışsa, bize ulaşır iseniz yardım edebiliriz.

Geri dönüş yapmak isterseniz, veya sorularınız yada teklifleriniz var ise buraya mail atabilirsiniz; wewya@wewya.com

www.wewya.com

Şuanda şu Sosyal Mecra linklerinizi sistemimize kaydedip, insanlarla kolay yoldan paylaşabilirsiniz;

Facebook
Twitter
Instagram
Snapchat
Steam
Origin
Uplay
Scorp
Tumblr
Youtube
Twitch
Younow
Haahi
Likedin
Foursquare
Google Plus
Pinterest
DailyMotion
MySpace
Blogger
Vimeo
60423

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ayhanyeniceri ayhanyeniceri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
bu site fena patlar. özellikle 2-3 yıl sonra

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
bu benim aklıma gelmişti ya. :)

stroncow stroncow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 414
  • Beğeniler 186 / 94
  • Ticaret 2, (%100)
Vay be, başarılar dilerim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Bu proje daha önce denendi fakat kapatıldı. Umarım onlardan daha iyi yerlere gelirsiniz.
Destek olmak için tanıtım yazınızı paylaşmak istiyorum. Yazınızı yollarsanız sevinirim.

prestij

mkahraman mkahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 177 / 90
  • Ticaret 3, (%100)
güzel fikir tebrikler, başarılar dilerim.

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam iyi hoş about.me'nin yerel versiyonu falan filan ama şu scripti biraz düzenleyin biz kimiz sayfanıza baktım wwf'in tanıtımı var iletişim sayfasına baktım bi tane mail adresi duruyor en azından iletişim formu ekleyin ayrıca logoyu değiştirin bence daha sade ve hoş bir logo fena durmaz. Ek olarak bu favicon evernote'un logosu onu da kendi logonuzla değiştirin ve biz kimiz linkleri de wewya.com/whoarewe şeklinde bunları da wewya.com/bizkimiz falan yaparsanız en azından daha ilgi çekici olur. Son olarak arkaplanı da daha iyi bir arkaplan seçebilirsiniz. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm ve önerilerim uyup uymamak size kalmış hocam yanlış anlamayın projeyi karalamak değil sadece yapıcı eleştiri yapmaya çalıştım.

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co

• Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Sağolun arkadaşlar yorum ve eleştirileriniz için :D

• Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

ekyildiz adlı üyeden alıntı

Hocam iyi hoş about.me'nin yerel versiyonu falan filan ama şu scripti biraz düzenleyin biz kimiz sayfanıza baktım wwf'in tanıtımı var iletişim sayfasına baktım bi tane mail adresi duruyor en azından iletişim formu ekleyin ayrıca logoyu değiştirin bence daha sade ve hoş bir logo fena durmaz. Ek olarak bu favicon evernote'un logosu onu da kendi logonuzla değiştirin ve biz kimiz linkleri de wewya.com/whoarewe şeklinde bunları da wewya.com/bizkimiz falan yaparsanız en azından daha ilgi çekici olur. Son olarak arkaplanı da daha iyi bir arkaplan seçebilirsiniz. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm ve önerilerim uyup uymamak size kalmış hocam yanlış anlamayın projeyi karalamak değil sadece yapıcı eleştiri yapmaya çalıştım.

hocam ben profesyonel yada kurumsal değilim, hazır temayı kese yamultada bu kadar oldu. tabi ilerde değişir site. eleştirin için sağolasın yardımcı olacak :D
ekyildiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al