wmaraci reklam

Referans Amaçlı Garantili Seo

41 Mesajlar 4.563 Okunma
smmexpress

Serhatguney Serhatguney Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Serhatgüney Hocam ben bu konunun hüsranla sonuçlanacağına inanıyorum.
Ne dersem yok diyorsunuz.1 itraderiniz var peşin 50 tl istiyorsunuz size neden güvenelim ?
10-15 günlük üyesiniz çıkıp ortaya ben şu paraya şunu yapıyorum ama peşin alıyorum diyorsunuz burada illa ki kanacaklar vardır.Onlara acıyorum ne diyeyim.

Konu baltalamaktan vazgeçiniz, Kimseyi dolandırmıyoruz insanlık yapıyoruz burda. Karşılıklı direniş derler. Konuyu iyice okuyun ref amaçlı yazılıdır. Kalkıp 10 adet anahtar kelimeden bahsediyorsunuz. Geri ödeme garanti var diyorum hala insanları kötülemeyi seviyorsunuz. Daha fazla konuma yorum atmayınız, ciddi insanlar atsın ki bir birimize yardımcı olmaya çalışalım. 50 TL dolandırılmaktan korkuyorsun ben sana göndereyim 50 TL karşılığını verme, 50 TL benim 2 saatte harcadığım para lütfen konuya boş yorumlar atmayınız. Birbirimizin kalbini kırmayalım

wmaraci
reklam

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar. Adam referans yapıyor; ama en iyi indirim fiyatına yapıyor. Referanslar bedava olacak diye bir şey yok. Bir seo işi 500 tl buluyor, hatta daha fazla. Referans fiyatı çok iyi. İş yapmayacaksanız konuyu başka duruma taşımayın. Ücret ödemeden de bakkaldan sakız bile alamıyorsun. İş sonrası ödeme mi olur? Empati kurun biraz. İşten anlamıyormuş gibi konuyu başka duruma taşıyorsunuz. Olgun davranın lütfen. Güven meselesi müşteriye bağlı. O konuda bir şey diyemem; ama konuyu baltalamak da nedir? Kolay gelsin.
Serhatguney

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar. Adam referans yapıyor; ama en iyi indirim fiyatına yapıyor. Referanslar bedava olacak diye bir şey yok. Bir seo işi 500 tl buluyor, hatta daha fazla. Referans fiyatı çok iyi. İş yapmayacaksanız konuyu başka duruma taşımayın. Ücret ödemeden de bakkaldan sakız bile alamıyorsun. İş sonrası ödeme mi olur? Empati kurun biraz. İşten anlamıyormuş gibi konuyu başka duruma taşıyorsunuz. Olgun davranın lütfen. Kolay gelsin.

Anlayışınız için teşekkür ederim hocam, siz skypemden beni ekleyin size bir adet anahtar kelime ücretsiz yardımcı olmak isterim. Teşekkürler.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Serhatgüney şu an sitem yok. Yeni kapattım. İlgin için sağ ol.
Serhatguney

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Serhatgüney Pm gönderilmiştir. Hizmetiniz için teşekkürler.

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

Serhatgüney Pm gönderilmiştir. Hizmetiniz için teşekkürler.

Geri dönüş yapılmıştır rica ederim.
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)
ilk sıraya çıkmazsa geri iade yapılır diyorsunuz. Bunu garanti ediyorsanız önce iş sonra ödeme şeklinde ref olabilirim size

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

ilk sıraya çıkmazsa geri iade yapılır diyorsunuz. Bunu garanti ediyorsanız önce iş sonra ödeme şeklinde ref olabilirim size

Dediğim gibi peşin ödeme alıyoruz. Zaten normal bir SEO ücretinin 100'de 10 kısmı diyebiliriz. Bizde sürekli ücretsiz ref alırsak zor durumda kalırız.

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

Serhatgüney adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi peşin ödeme alıyoruz. Zaten normal bir SEO ücretinin 100'de 10 kısmı diyebiliriz. Bizde sürekli ücretsiz ref alırsak zor durumda kalırız.

hocam ücretsiz ref demiyorum ki işi yap ödemeni al diyorum. sen zaten işi yapamazsam paran iade diyorsun aynı mantık aslında. iTrade yüksek olsa gözüm kapalı iş öncesi veririm ödemeni ama bu forumdan çok iş almak istiyorsan ve kendine garanti ettiğin konularda güveniyorsan bunu kabul etmen gerekir şahsi fikrim. Ödeme konusunda hiç tereddütün olmasın sen dediğim kelimede beni 2.sayfaya getirsen de baki. Anahtar kelime öyle zorlu bir kelime de değil kabul edersen ref olmak isterim
casusweb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

hocam ücretsiz ref demiyorum ki işi yap ödemeni al diyorum. sen zaten işi yapamazsam paran iade diyorsun aynı mantık aslında. iTrade yüksek olsa gözüm kapalı iş öncesi veririm ödemeni ama bu forumdan çok iş almak istiyorsan ve kendine garanti ettiğin konularda güveniyorsan bunu kabul etmen gerekir şahsi fikrim. Ödeme konusunda hiç tereddütün olmasın sen dediğim kelimede beni 2.sayfaya getirsen de baki. Anahtar kelime öyle zorlu bir kelime de değil kabul edersen ref olmak isterim

Sistem durumu belli SEO işinde herkes peşin alır bende o şekilde yapıyorum. İade var evet ama iş öncesi düzende olduğu için peşin almak zorundayız teşekkürler. İlgilendiğiniz takdirde dönüş yaparsınız. Şu anda 4 kişi ile anlaşıldı bir süre sonra kapanabilir konu.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al