wmaraci reklam
lidertakipci

Girişimciyim Neyden Başlamam lazım?

26 Mesajlar 2.444 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KingZ34 KingZ34 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Selamın Aleyküm
Abilerim , kardeşlerim, çoğu kişi buradan para kazanabiliyor bazen milyarlar kazanabiliyor.Ben bu işe başlamak istiyorum kendim bi karar verdim 1 konuma bakarsanız iş arıyorum.Fakat çok fazla iş bulamadım,2 Tane buldum şuana kadar durumum kötü olduğu için bilgisaray alamıyorum,bazıları Makale yazıp para kazanıyor sizce para kazanmak için neyden başlamalıyım bilgisayar 350 TL civarı aldıktan sonra zaten bu işlere baya giricem sizce nasil para kazanabilirim Profesyonel,Uzman kişiler öneri,yardım yaparsa çok minnettar olurum.

wmaraci
reklam

umayya umayya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Senarist/yazar/icerik editoru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Öncelikle bilgili olduğun konulara odaklanmanı öneririm ve sevdiğin alanlarda kendini geliştirebilirsen iş de yapabilirsin. Forumu iyice incele hangi alanlarda hangi özellikte insanlara ihtiyaç duyuluyor. Sen bu özellikleri taşıyor musun ya da bu konularda kendini gelistirebilir misin analiz et. Fikrimce ilk adımı bu şekilde atabilirsin.
yb79

kişi bu mesajı beğendi.

umayya40@gmail.com

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle bol bol okuyun hocam. Ve web işinde kolay kolay kimseye güvenmeyin. Kendini kurt sanan bir çok çakalın bulunduğu bir ortam.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
İşini iyi yaparsan para kazanırsın. Forumda reklama, uğraşmaya vs gerek kalmaz. Zaten insanlar seni tavsiye eder. Ne yapıyorsan yap kendi işinmiş gibi yap. Üzerine ekstra şeyler kat, daha güzelini yap. Yaptığın işten zevk al. Yoksa para kazanmak için para harcamaktan başka çaren kalmaz.

Foruma bak insanlar ticaret için ne kadar çabalıyor. Reklamlar, indirimler, kampanyalar, vip üyelikler, güzel tanıtım siteleri vs... Hepsi biraz para kazanmak için başka birşey değil. İkinci seçeneğin de işte bu.
Biletci 1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

WMKOD WMKOD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 19 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Lisede iken öğretmenlerimle aynı miktarda parayı kazanan birisi olarak söylüyorum.
Bilgiye aç olmanız gerekiyor.
Kendinize asla bahane üretmeyin.
Bilgisayarınızın olmaması bir engeldir başarılı olmak için de engel aşmanız gerekiyor engel aşmadan başarılı olan insan yoktur.
Atatürk'ün ,2-3 kuruş harçılığını okulda tüm gün aç kalma pahasına kitap aldığı kadar bilgiye aç olmanız gerekiyor.
Sürekli yeni şeyler öğrenin kendinizi belirli bir alanda sınırlamayın.
Bir durumda başarılı olmak için bir çok kez deneme yapmanız gerekiyor başarısızlıklar tükenince başariya ulaşacaksınız.
1 kapıyı 40 defa çalmak yerine 40 kapıyı 1 defa çalmayı deneyin.
benibenimlebirak

kişi bu mesajı beğendi.

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
ilk başta makale satabilirsin, daha sonra bir bilgisayar alacak para biriktirip web site açarsın. Bilgisayarının olmaması kötü. Önce bir bilgisayar için para biriktirmelisin. Sadece yazı yazmak için temel seviyede ikinci el bir laptop/netbook alabilirsin. Alırken sağlamından bulmaya çalış tabi. Ardından da web sitene içerik girersin. İçerik girerken bir yandan da makale satarsın ki az da olsa para kazanmış olursun. Daha sonra sitende 75 100 içerik bulunduğunda google adsense için reklam başvurusu yaparsın. Onay alırsan reklamlardan da kazanırsın. Biraz uzun bir süreç olacak ama bence değer.

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!

• Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Okumadığım için para zor buluyorum,yani ilk baş bir iş yapmam gerek çalışıyorum fakat aileme vermek zorundayım yaşım 18 olsada bu zorlukta olan arkadaşlarımız vardır.Yani 350 TL civarı kendim bulmam zorundayım tek haftada 1.5 Gün boşum yani anlayacağınız 350 TL'yi nerden bulmam lazım nerde çalışmam lazım Web işinde birisi bana iş verirse yapabileceğim çalışmam gerek öyle bir iş bulup Laptop veya Notebook alıp bu işe kafami koymak istiyorum, okumuyorum dediğim gibi durumdan dolayı bir iş onermenizi rica ediyorum Laptop veya Notebook alırsam Allah'ın izniyle gerisi gelir zaten.
NOT:Kendine internet üzerinden bir eleman lazımsa gelebilirim.Oyun Sunucu kurmaya çalışırım,Reklam işi yaparım.WP içerik girerim vb. Türlerden anlıyorum eğer lazımsa ÖM atarsanız çok sevinirim.
Yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim
Sağolun @berkay310 - @WMKOD - @PHPacemisi - @Mağara_Adamı

• Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
makale satışı ilk aşamalarda tecrübeniz yoksa çok zor kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.
350 tl bilgisayar alıcaksınız sonra bol bol makaleler okuyacaksınız makale nasıl yazılır öğreniceksiniz sonra sizin makalelerinizi satın alıcak insanlar bulucaksınız(en zor kısmı bu) satın alan kişilerin tekrar almasını sağlıyacaksınız yada yeni müşteriler bulucaksınız. uzun bir süreç olucak yani sizin için sabırlı ve azimli olmalısınız

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Başka önericeğiniz iş yokmudur?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al