freelance iş ilanları

Wordpress için Gerekli Eklentiler 2017

38 Mesajlar 6.035 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
KkstAr ratings ı eklemek yeterli mi hocam yildiz için yoksa başka işlem gerekli mi

https://dapasorgu.com
wmaraci
reklam

ozkaratas ozkaratas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
BöcekBaşı eklentiyi ekleyin eklenti ayarı kısmında türkçe yapın ve yerleşimini seçin hepsi bu kadar artık yazılarınıza puan verildiği zaman google arama sonuçlarında yıldızlı puanlama sonucu gösterecektir. Bunun ne faydası var derseniz ilk sırada olmasanız bile ziyaretçinin direk ilgisini seçip sizin sitenize tıklamasını sağlıyor.

Güncellenen google algoritması kullanıcı deneyimine daha çok önem veriyor yani ne kadar çok puanlama olursa ''bu yazıyı birileri okumuş, beğenmiş puan vermişler'' diyecektir google. Bu sayede google sizi üst sıralara taşıyacaktır.

ercnetwork ercnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek aa
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 34 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

ozkaratas adlı üyeden alıntı

HeroTürk Eklenti şu şekilde işler; Bir ziyaretçi blogunuzun bir sayfasını ziyaret ettiğinde ve o sayfada diyelim ki 2.13 saniye vakit harcadıktan sonra hiç diğer hiç bir sayfanızı ziyaret etmeden çıkış yaparsa, google için bu ziyaret 0:00 harcanan zaman olarak algılanıp, hemen çıkma olarak görülecektir.

Eklentinin yaptığı ise, her 10 saniyede bir google’a sinyal gönderek, ziyaretçinin hala sayfada olduğunu ve bir etkileşim içerisinde olduğunu söylecektir. Böylece bu ziyaret hemen çıkma olarak görünmeyecektir.

Bu eklenti ile iki hafta içerisinde, hemen çıkma oranınızı %80‘lerden %30‘lara düşürmeniz mümkün

Bu yöntem biraz hileli görünsede, kesinlikle işe yarayan bir yöntemdir. Sizi ne kadar tatmin eder orasını bilemem ama hedefiniz alexa ve google sıralamanızı ne pahasına olursa olsun arttırmaksa, hemen çıkma oranı yüzdesini düşürmek adına bu yöntem uygulanabilinir.

Alıntıdır.

Hocam açıklama için çok sağol.
ozkaratas

kişi bu mesajı beğendi.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

ozkaratas adlı üyeden alıntı

BöcekBaşı eklentiyi ekleyin eklenti ayarı kısmında türkçe yapın ve yerleşimini seçin hepsi bu kadar artık yazılarınıza puan verildiği zaman google arama sonuçlarında yıldızlı puanlama sonucu gösterecektir. Bunun ne faydası var derseniz ilk sırada olmasanız bile ziyaretçinin direk ilgisini seçip sizin sitenize tıklamasını sağlıyor.

Güncellenen google algoritması kullanıcı deneyimine daha çok önem veriyor yani ne kadar çok puanlama olursa ''bu yazıyı birileri okumuş, beğenmiş puan vermişler'' diyecektir google. Bu sayede google sizi üst sıralara taşıyacaktır.

Teşekkür ediyorum hocam açıklama için deneyeceğim ama kafama takılan zaten 7 8 tane eklenti var sitede yavaşlamadan çekiniyorum.

https://dapasorgu.com
wmaraci
wmaraci

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)

Turkesh adlı üyeden alıntı

Benim favorilerim
Yoast
Google XML Sitemap
WP Rocket
Imsanity(Resim optimize ve boyutlama)
Azı yarar fazlası zarar :)

Yoast bende yüklü yeni steme birde google xlm yüledim hata verdi hocam başka br siteme baktım xlm kendisi oluşturmuş zaten

bilimdili/com

Farazi Farazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 157 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
ozkaratas benim site 2 aylık olduğu için şuan 0. Olması gerekeni bilmiyorum. Rakiplerinizle kıyas yapabilirsiniz.

SEO Smart Links kullanmayı düşünüyorum. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz. Olumsuz bir durumla karşılaştınız mı? Google'ın böyle otomatik şeyleri sevmediği söyleniyor.

www.parapratik.com

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Teşekkür ediyorum hocam açıklama için deneyeceğim ama kafama takılan zaten 7 8 tane eklenti var sitede yavaşlamadan çekiniyorum.

Hocam gerekli eklentiler ise içiniz rahat etsin o kadardan sıkıntı çıkmaz.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Farazi adlı üyeden alıntı

ozkaratas benim site 2 aylık olduğu için şuan 0. Olması gerekeni bilmiyorum. Rakiplerinizle kıyas yapabilirsiniz.

SEO Smart Links kullanmayı düşünüyorum. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz. Olumsuz bir durumla karşılaştınız mı? Google'ın böyle otomatik şeyleri sevmediği söyleniyor.

Bir kaç aydır kullanıyorum, olumsuz bir durumdan çok olumlu sonuçlar aldım.

Google indexi: 1.640
Google görsel indexi: 3.760
Yandex indexi: 1878

kısacası bu eklentiden sonra indexlemem arttı.

Ek olarak trust flow değerim 22
Farazi

kişi bu mesajı beğendi.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Mesajım bulunsun inceleyeceğim, teşekkürler ayrıyetten.
ozkaratas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Eklentilere devam:

Google Analytics by MonsterInsights: Bu eklenti basit bir şekilde WordPress sitenize Google Analytics ekleyebilmenize olanak sağlar. Ayrıca hata sayfaları, arama sonuçları, otomatik dış bağlantı ve indirme takibi gibi bir çok özellik de ekler.

Image Watermark: yüklediğiniz görsellere otomatik olarak watermark imza basmanızı sağlar.

Login Page Styler: Wordpress giriş sayfanızı özelleştirmenizi WP logosu yerine kendi logonuzu vs. eklemenizi sağlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al