wmaraci reklam
lidertakipci

Futbol, Tarih, Felsefe, Biyografi Yazıları Yazılır

5 Mesajlar 732 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lexcornelia Lexcornelia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, yaklaşık 7 yıldır farklı platformlarda yazarlık, editörlük, yöneticilik yapıyorum. Bugüne dek "her türlü makale yazarım" diye iş aramadığım gibi, kendine böyle iş arayanlarla da çalışmadım. Ayrıca yazı başka şeydir, makale başka... Her neyse. Demek istediğim şey, bence herkes kendi hakim olduğu alanla ilgili yazı yazarsa işverenler daha çok memnun olur. Bu yüzden yazabileceğim konuları listeliyorum:

Futbol

14 yaşında kendine "spor gazeteciliği" hedefini koymuş biri olarak, en çok hakim olduğum konu futboldur. Bugüne kadar en çok bu alanda yazı yazdım. Herhalde 4-5 bin arasıdır yazdığım yazı sayısı. Futbolun "her" alanıyla ilgili yazabilirim. Ayrıca 2 sene boyunca 20 kişilik bir ekipten oluşan spor sitesinde yöneticilik yaptım.

Tarih

Çocukluğumdan beri ilgi duyduğum tarihe, son 2 yıldır biraz daha yakından bakmaya başladım ve araştırmalarla, kitap okumalarla bilgilerimi genişlettim. Osmanlı tarihi, Türk Tarihi, Cumhuriyet Tarihi, Atatürk, tarihteki diğer kişiler, kıyıda köşede kalmış tarihi olaylar-bilgiler ya da bilgisayar başına geçtiğimde aklıma neler geliyorsa, ne biliyorsam aktarabilirim.

Bilim - Felsefe - Din

Bu alan da çok zevkli bir alan. Özellikle bilim-din ilişkisi konusu. Bu başlıkta çok iddialı olmasam da bildiklerimi yazmak isterim. Bilim tarihi, felsefe tarihi, önemli bilim adamları, felsefi akımlar, bilim-din-felsefe ilişkisi vs. gibi.

Biyografi

Aslında bu da tarihin alanına giriyor ama biyografi kitapları okumaya bayılıyorum, sevdiğim kişilerin hayatını yazmaktan da zevk alıyorum. Tabii iş verildiği takdirde herkesin hayatını klavyeye dökebilirim.

Siyaset

Bunca yıldır webmaster forumları üyesiyim, siyaset yazarı arayan görmedim, ama dileyen olursa yazabilirim. Güncel siyaset, siyasi olaylar, akımlar, kişiler... Elimden geldiğince aktarabilirim bildiklerimi ya da benden ne isteniyorsa.

İletişim:

Mail: gkhnaksoy@gmail.com
Whatsapp: 0555 348 1128

Kolay gelsin.

wmaraci
reklam

• Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Guncel

• Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Guncel.

• Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Guncel

wmaraci
wmaraci

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
ref var mı hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al