wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce kabul edilirmi?

4 Mesajlar 529 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
Arkadaşlar merhaba öncelikle sitemi açalı 3 gün oldu 8 içerik girdim tamamen özgün sizce başvuru yapmalımıyım yada ne zaman yapmalıyım belli bir içerik kotası varmı? sitem:http://bilgimatinesi.com/http://bilgimatinesi.com/

wmaraci
reklam

eminezaman eminezaman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek İstatistikçi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Z**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 82 / 62
  • Ticaret 14, (%100)
Siteniz hayrlı olsun. Ne için başvuru yapmayı düşündüğünüzü yazmamışsınız lakin sanırım adsense başvurusunu kastediyorsunuz. İçerik sınırı olmadığını biliyorum (bilgi yanlışsa arkadaşlar düzeltsin). Bununla birlikte 8 içerikle adsense alanı ben duymadım.

Sitenizde asgari 50 özgün içerik olması, başvurunuza olumlu cevap almanız için şansınızı yükseltecektir.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Üşenmedim saydım 44 etiket var hocam.

Bu kadar etiket yarardan çok zarar getirir size. Etiket kullanımı hakkında Google çalışanları çok açıklama yaptı. Genel çerçeveyi belirledi. Örneğin Ünlüler diye kategori açtınız oraya Acun Ilıcalı Kimdir? içeriğini girdiniz o içeriğe girmeniz gereken etiket hayat hikayeleri etiketi olabilir. Sonralarda tekrar bi ünlünün X Kimdir? Şeklinde yazısını paylaşırsanız onda da aynı etiketi kullanırsınız. Etiketlerde noindex kullanmamışsanız ilerike zamanlarda hayat hikayeleri yazınca sizin sitenizde google aramalarında çıkacaktır. Bi nevi kategori işlevi görecek. siteadiniz.com/tag/hayat-hikayeleri tarzında dizine eklenmiş olacak.

Kategoriniz hiç yok belirli kategoriler altında paylaşmanız daha iyi olur.

Bir içeriğinize baktım örneğin.
1881 yılında selânik’te üç katlı pembe bir evde dünyaya gelmişim. Annem bana Baharda Mayısın herhangi bir günü de olduğumu söylerdi benim doğum günüm niye 19 Mayıs olmasın.
Büyük küçük harf yanlışları, noktalama yanlışları var bunu düzeltin bence.

Yazılarınız genelde uzun bu iyi bir şey bana göre ama hiç başlık kullanmamışsınız h1 h2 h3 kullanmayı ihmal etmeyin h1'in içinde keyword olmasıda avantaj sağlar.
Yazılarınızın fontunu değiştirin bence

Şöyle bi yazı yerine
Hikmet Türkiye’de şiire yönelik siyasi baskı Sembol isimlerinden. Hayatı mücadeleler ile dolu Nazım Hikmet’in pek çok kişinin kahraman ve hain olarak sınıflandırdığı bir dönemde her kesim için farklı anlamlar taşıdı. Sevenleri için de o hep “Mavi Gözlü Dev” olarak anıldı. Aristokrat bir aileden geliyordu Nazım Hikmet babası dışişlerinde çalışıyordu ismini aldığı dedesi Osmanlı yönetimindeki Selanik’in son valisiydi. Annesinin Ailesi ise Polonyalı aydınlardan oluşuyordu. 19 yaşından itibaren şiirleri ses getirmeye başladı Nazım Hikmet’in o dönem sol akımın içinde olmasa da edebiyat çevreleri tarafından tanınıyordu. Ancak bu yeteneği olan önce hapis cezası ardındansa sürgün dolu bir hayatı mal olacaktı. Hayatının dönüm noktasıdır 1921’de ki Moskova ziyareti oldu. Devrimin ilk yıllarında tanık olmuş komünist ile tanışmıştı. 3 yıl sonra Türkiye’ye döndüğünde artık farklı biriydi siyasi duruşu belliydi aydınlık dergisinde çalışmaya başlamıştı ancak 15 yıl hapsi istenecektir sovyetlere gitmek zorunda kalıyor 1928 affıyla ülkesinde dönüyordu.

Bu daha ilgi çekici gözükecektir
Hikmet Türkiye’de şiire yönelik siyasi baskı Sembol isimlerinden. Hayatı mücadeleler ile dolu Nazım Hikmet’in pek çok kişinin kahraman ve hain olarak sınıflandırdığı bir dönemde her kesim için farklı anlamlar taşıdı. Sevenleri için de o hep “Mavi Gözlü Dev” olarak anıldı.

Aristokrat bir aileden geliyordu Nazım Hikmet babası dışişlerinde çalışıyordu ismini aldığı dedesi Osmanlı yönetimindeki Selanik’in son valisiydi. Annesinin Ailesi ise Polonyalı aydınlardan oluşuyordu. 19 yaşından itibaren şiirleri ses getirmeye başladı Nazım Hikmet’in o dönem sol akımın içinde olmasa da edebiyat çevreleri tarafından tanınıyordu. Ancak bu yeteneği olan önce hapis cezası ardındansa sürgün dolu bir hayatı mal olacaktı.

Nazım Hikmet ve Komünizm

Hayatının dönüm noktası 1921’de ki Moskova ziyareti oldu.
Devrimin ilk yıllarında tanık olmuş komünist ile tanışmıştı. 3 yıl sonra Türkiye’ye döndüğünde artık farklı biriydi siyasi duruşu belliydi aydınlık dergisinde çalışmaya başlamıştı ancak 15 yıl hapsi istenecektir sovyetlere gitmek zorunda kalıyor 1928 affıyla ülkesinde dönüyordu.

Temanızı değiştirmenizi öneriyorum daha hoş daha canlı bir şey bulabilirsiniz.

Siteniz için sosyal medya hesapları alın oralarda da içerikleri paylaşın.

Bildiğim kadarıyla yazdım hocam. Hatam eksiğim varsa büyüklerim söylerse hem benim hem senin için daha iyi olabilir.

Adsense olarak içerik sayısı olarak benim düşündüğüm sayı genelde 100 içerik oluyor ama herhangi bir sayı belirtmedi Google.
eminezaman

kişi bu mesajı beğendi.

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
çok teşekkürler dikkate alacağım :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al