wmaraci reklam
lidertakipci

Resellerclub.com Kapandımı?

26 Mesajlar 2.715 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Selamunaleykum Arkadaşlar;

resellerclub.com kapandımı bi yetkilisi varmı forumda 1 ay önce mail göndermeye başladım kaç tane mail attım kimse dönüş yapmıyor.

Altı üstü 1 adet domain taşıyacağım kimseden ses seda yok, şuan hali hazırda domainlerim var sorun yaşamıyorum çok şükür ama 1 domain için 1 aydır uğraşıyorum adamlar mailime cevap vermiyor. Telefonlara da bakan yok battı galiba domainlerimde var vps falan almayı düşünüyordum ama kimse yok cevap veren konu hakkında bilgisi olan varmı acaba

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
reklam

HostingALL HostingALL www.hostingall.net Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Tasarım, Web Barındırma
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 32
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba Kumrat ,

Domain taşımak için mail atma sebebiniz nedir? Alan adı taşıma işlemlerinde yardımcı olmuyorlar zaten, sadece tarif ederler ama işlem yapmazlar, sorunu daha net yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Aslında olay şöyleki 1 adet domaini transfer edecektim işlemi başlattım kısa bir zamanı kalmıştı yenileme için dolayısı ile taşıma işlemi yetişmedi. Mecburen eski yerinde tekrardan yeniledim ama resellerclup da olan işlemim askıda kaldı yeniden trasnfer işlemi başlatacağım ama eski işlemin silinmesi gerekiyor. Bunu panelden ben yapamıyorum kilitli ödenekte bekliyor adamlara 3 hafta olmuştur mail gönderdim bildiğim tüm mail adreslerine yaklaşık 5-6 tane yurtiçi yurt dışı kimseden tık yok, destek bilgi vb bişey istemiyorum siparişi silin diyorum hiç ipleyen yok telefonlarada bakmıyorlar kaç yıldır çalıştım 1 sefer işim düştü ondada kimse yok cevap vericek

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
1 ay önce mail atmıştım hala yazacaklar

🇹🇷🇹🇷🇹🇷
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 32
  • Ticaret 21, (%100)
Tekrar Merhaba, öncelikle reseller club için alan adı transferi 5 iş günü sürmektedir. Sizin transferi 10 gün öncesinden başlamış olmanız gerekmekte, daha kısa bir sürede başlatıp, diğer firma üzerinden yenileme işlemi yaptığınız için 60 gün kilit işlemine girmiştir. Bu da demek oluyor ki şuan için 60 gün boyunca transfer yapmanız mümkün değil. Reseller Club hesabı askıda kalmaz sadece bu süreci bekliyor, hatalı işlem yaptığınız için bakiyenizi askıda tutarak zamanı geldiğinde yineleme yapmak için beklemeye almıştır. Bu tip işlemler için zaten bir cevap alamazsınız, alsanızda cevabı çok kısa olacaktır.

Ben size konuyu detaylı anlatmaya çalıştım, kısacası da şu 60 gün beklemeniz gerekmekte.

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
dogandeniz fiyatları piyasaya göre düşük diye tok satıcı muhamelesi yapıyorlar

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)

Kumrat adlı üyeden alıntı

dogandeniz fiyatları piyasaya göre düşük diye tok satıcı muhamelesi yapıyorlar

Yok kardeşim ya sistemleri genelde sorun yaratmıyor o yüzden ilgilenmezler.
Türkiye desteği tembeldir. Bende bayiliği var bunlar nasıl sistemse hep birbirine bağlı.
domaingrab.me
Israr olunca tr.resellerclup.com açılmıştı.
Bunların topu myorderbox'a bağlı şuan gözüken o. Genel olarak çoğu şirkette bunlardan alan adı bayiliği falan alıyor

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
HostingALL aslında şöyleki bu tarz işlemler daha öncede başıma gelmişti bu adamlar ile yıllardır çalışıyorum 10 yıldır bende bu işler ile meşgulüm bunların Türkiye tarafı hep sıkıntılı yurtdışındakiler bu konuda ilgili ama onlarlada anlaşamıyoruz. İlgi alaka sıfır karşı tarafta kimse yok Allah muhafaza domain olduğu için çok önemli değil hosting için kesinlikle çalışılmaz bişey olsa cevap verecek kimse yok ben belki hosting çalışırım diye düşünüyordum ama domain için bile tereddütlerim var

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 32
  • Ticaret 21, (%100)
Tabii ki Kumrat yazılı yada sözlü ne şekilde olursa olsun destek önemli bir unsurdur ve yardım etmeyeceksen bile insanlar bir muhatab bulsunlar, alan adında pek sıkıntı değil ama hosting yada sunucu bu gibi ürünlerde kesinlikle tavsiye etmem, sorun çıkarsa ki çıkacaktır nihayetinde kul yapımı, kimseyi bulamazsın, bulsanda yardım alamazsın.

• Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Yok kardeşim ya sistemleri genelde sorun yaratmıyor o yüzden ilgilenmezler.
Türkiye desteği tembeldir. Bende bayiliği var bunlar nasıl sistemse hep birbirine bağlı.
domaingrab.me
Israr olunca tr.resellerclup.com açılmıştı.
Bunların topu myorderbox'a bağlı şuan gözüken o. Genel olarak çoğu şirkette bunlardan alan adı bayiliği falan alıyor

Yurtdışı ile sorun yaşmadım bu zaman kadar çok yardımcı oldular zamanında da Türkiyedekiler sorumsuz ismi kullanıyorlar yoksa normal şartlarda destek hizmeti olsa piyasada yer yaparlar zaten bayilik altında millet bişeyler alıyor tek alan kişi tercih etmez yani ben olsam etmem ama bayi olduğum için fiyatlarda piyasaya göre düşük oluyor ama hizmet (SIFIR) sefl servis :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al