lostyazilim

Mühendis olmak ... ?

9 Mesajlar 957 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Cidden kurtuluş muhendis olmak mı ?

Aile tepkileri

- Hangisi olursa olsun bi muhendislik oku
- Bi imza atıcan hayatın kurtulcak bırak bu işlerle uğraşmayı mühendis ol
- Bak şunun şuyuna okudu mühendis oldu ne kadar rahat şimdi vs. vs.

Ulan bumu cidden türkiyede hayat bumu bıktım usandım bu laflardan artık mühendis olmadanda güzel bi hayat geçirildiğini evdekilere göstermek istiyorum. Ya da 50 günde ygs nasıl kazanılır taktik , bug falan verin mühendis oluyum.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
O bugu bende istiyorum.
Bana en uygun meslek yazılım mühendisliği, belki burdaki çoğu arkadaş için aynısı geçerli. Ama bu eğitim sisteminde bana hiç bir şey öğretilmeyecek. Onun için okumak istemiyorum. Bunun için internetten gelir sağlamaya çalışıyorum..
berkangndz Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

nihatturan adlı üyeden alıntı

O bugu bende istiyorum.
Bana en uygun meslek yazılım mühendisliği, belki burdaki çoğu arkadaş için aynısı geçerli. Ama bu eğitim sisteminde bana hiç bir şey öğretilmeyecek. Onun için okumak istemiyorum. Bunun için internetten gelir sağlamaya çalışıyorum..

Oturun günde 10 saat ders çalışın. Matematik fen yapın, çoğu webmaster arkadaşta gördüğüm kadarıyla o potansiyel var çalışırsanız yaparsınız. Okumamak çare değil en fazla temel ihtiyaçlarını karşılarsın bu gidişle tabi çok iyi para kazanan örnekler de yok değil ama Türkiye şartlarında sağlam bir işiniz(eğitiminiz) olmadan zor.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Öyle bugu ben bulamadım ama gerekte yok ben Lisede Makine okudum şimdi 2 Yıllık Makine okuyorum üni de burasıda güzel buradan dgs ile mühendisliğe geçeceğim kısmetse mühendis olmak çözüm olması kişiden kişiye aileden aileye değişir. Sen mühendislik mi istiyorsun ? ailenmi istiyor ? İstemiyorsan mühendiste olsan fabrika sahibi de olsan mutsuz olursun Çözüm seveceğin ve istediğin şeyi yap...
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Stero0 ben kısa bir araştırma yapıp hangi konudan kaç soru geliyor ona bakıp çalışıcam olduğu kadar olmassa polislik vs denemeyi düşünüyorum

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Ygs çalışmak çok basit hocam. Eğer temel dört işlemi biliyorsanız biraz da düşünebiliyorsanız soru hakkında en az 15 20 soru yu garanti doğru yaparsınız.
Türkçe olarak okuyup anladığını yapmaktan başka bir şey yok. Pratik olarak her gün 40 soru türkçe çözmek sizi hızlandırır. Fizik soruları genelde kolay oluyor temel formülleri bilmek gerekli. Kimya hakkında hiç fikrim yok lisede hep zayıf gelirdi :)
Asıl olay lys'de eğer lys bilginiz yoksa kesinlik çok zorlanırsınız sıralamayı geri çekersiniz. Şimdiden deligi lys çalışmanız lazım
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
JonnedRyan Bende tam tersini düşünüyorum yani formulu biliyosan LYS yapıyosun demek ezberle gir limit türev integral biraz trigonometri bilgisi kimya zaten kolay organik kimya lewis yapısıydı vs vs benim korkum ygs hocam çok kelime oyunu yapıyolar ince sorular soruyolar yakalayamıyorum ne demek istediklerini anlamıyorum ama dediğim gibi lys tamamen ezber bence

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

JonnedRyan Bende tam tersini düşünüyorum yani formulu biliyosan LYS yapıyosun demek ezberle gir limit türev integral biraz trigonometri bilgisi kimya zaten kolay organik kimya lewis yapısıydı vs vs benim korkum ygs hocam çok kelime oyunu yapıyolar ince sorular soruyolar yakalayamıyorum ne demek istediklerini anlamıyorum ama dediğim gibi lys tamamen ezber bence

Ben iki defa girdim 2 tanede geçmiş yıllara ait soruları çözdüm matematikte hiçbir karmaşıklık olmuyor emin ol. Ama Türkçe'de bazen olabiliyor ilk girdiğim sene aşırı karışıktı. O sene zaten son 16 yılın en zor sınavı olmuş. Ygs'yi herkes yapar mantık gerek ama lys bilgi ister
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Şu zamanda aklı olan okul okumaz. Önce gençken ve zaman varken ticarete atıl ( Meslek edinmeye bakacaksın ). iş düzeninin kurduktan sonra işini kurdugun sehirde özel bi üniversiteye gidersin elini kollunu sallayarak alırsın diplomanı.

Amaç diploma mı ? %95 evet.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al