freelance iş ilanları

Karşılıklı Tanıtım Yazısı

3 Mesajlar 492 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)
Web sitenizin kategorisi ne olursa olsun (illegal siteler hariç) karşılıklı tanıtım yazısı yayınlamak isteyenler web sitesi ile birlikte mesaj atsın.

Listeye dahil olan web siteleri tanıtım yazılarını karşılıklı olarak yayınlayacaktır. Liste haftada bir yenilenecektir. Her hafta 7 site kendi aralarında tanıtım yazısı takası yapacaktır ve bu şekilde herkes ücretsiz olarak seo çalışmalarını yapmış olacaktır.

Kurallar:

1. Listede yer alan siteler 6 sitede tanıtım yazısı yayınlatacağı için her site için ayrı özgün tanıtım yazısı göndermelidir.

2. Tanıtım yazıları için her site günde 1 sitenin tanıtımını girecektir. 6 günde kendisi dışındaki 6 siteninde tanıtımını girerek işlemi tamamlayacaktır.

3. Tanıtım yazılarını PM ile bana iletebilirsiniz. Tüm sitelere yayınlayacakları tanıtım yazıları ve yayınlanma tarihleri belirtilecektir. Bu sürelere gönderileri zamanlamaları istenecektir.

4. Tanıtım yazılarını sonradan siteden silmek yasaktır!! Tespit edildiğinde ilgili kişinin tanıtım yazısı diğer tüm sitelerden kaldırılacaktır.

5. Listede yer alan tüm site sahiplerini liste tamamlandıktan sonra en geç 36 saate kadar tanıtım yazılarını göndermelidir. Göndermeyenlerin yerine başka bir site listeye dahil edilecektir.

Bu Haftaki Listede Yer Alan Siteler:

1) veyazar.com
2) boş kontenjan
3) boş kontenjan
4) boş kontenjan
5) boş kontenjan
6) boş kontenjan
7) boş kontenjan

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
bi 10 gün önce olsa tamam derdimde ;) şimdi geçti

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)
konu günceldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al