wmaraci reklam
lidertakipci

Basın Bildirileri Platformu Haber Sitelerine Kolaylık

4 Mesajlar 598 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Haber ajans abonelikleri olan haber sitelerim var. Geçen gün bir basın bildirisini arayıp siteme ekleyeyim derken basın bildirilerinin topluca bir platformda bulunmadığını ve aramanın oldukça zahmetli olduğunu fark ettim.

Haber ajanslarındaki çoğu haberinde aslında basın bildirisi ya da basın açıklamasının düzenlenmiş hali olduğunu fark ettim.

Haber sitelerinin tek tek siteleri gezip basın bildirisi arayacağına bunları ortak bir platformda toplama fikri aklıma geldi ve www.basinbildirileri.com sitesini kurdum.

Bu sitede hem basın bidirisi yayınlamak veya yayınladığı basın bildirilerini herkese daha kolay ulaştırmayı hedefleyenler ile yayınlanan basın bildirilerine haber sitelerinin çok daha kolay bir şekilde ulaşmasını ve takip etmesini hedefliyoruz.

İnternette haber yayınlayan ve editör sorunu yaşayan haber sitelerine de hem destek olmayı hem de bu hizmetten faydalanmasını istiyoruz.

Bu amaçla hem yorumlarınızı bekliyoruz, hemde bildiğiniz veya takip ettiğiniz, yayınladığı basın bildirilerini sitenize eklediğiniz internet adreslerini paylaşmanızı istiyoruz. Mesela TUİK, MGK, BEDAŞ vs

Elinizde basın bildirilerine ulaşmamızı sağlayacak email adresleri varsa bize özel mesaj atarak bildirebilirsiniz. Böylece biz iletişime geçerek bize bildirilerinin ulşamasını sağlayabiliriz.

Destekleri için herkese teşekkürler...

Son Haberler www.haberdetaylari.com
wmaraci
reklam

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)
Basın bildirilerinin çoğu bize kurumlar tarafından mail olarak geliyor. Önemli olan kurumların sizin mail adresiniz keşfetmesi. Proje güzel, başarılar.

think, move, design.
IG: furkanekmen

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Evet Bende Bildiğiniz mail adreslerini özel mesaj olarak istiyorum eğer mümkünse,
Birde basın bildirisi en çok takip edilen kurumların internet adresleri ve mail adreslerini paylaşırsanız herkes faydalanır.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Elinde basın bildirisi yayınlayan kurumların email listesi olan var mı?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al