Merhaba arkadaşlar yakın zamanda blogspotta barındırdığım sitemi wordpresse taşımaya karar verdim ve İHS den hosting aldım wordpressi kurdular teslim ettiler
1-2 hafta içinde şöyle bir sorunla karşılaştım. Sitem üzerinden yığınsal eposta gönderimi vardı ve bende bahsedilen dosyayı sildim sitem açıldı fakat yönetim paneline girememeye başladım ve aynı dosyayı wordpressin kendi sitesinden indirip ftpden tekrar attım fakat aynı sorun kendini tekrarladı ve bana şöyle bir yazı yazdılar aynı sorun yine olursa servisinizi iptal ederiz diyolarlar
Bu sorunu nasıl aşabilirim böyle bir yetkileri varmı ve iptal ettiklerinde paramı geri alabilirmiyim ?

Merhaba,

Göndermiş olduğunuz yığınsal e-postalardan kaynaklanan usulsüz kullanım doğrultusunda alan adınıza bağlı tüm servisler tarafımızca durdurulmuştur.

Kontrol edildiğinde yığınsal e-posta gönderimlerinin "class-phpmailer.php" dosyasından gerçekleştiği görülmektedir. Servislerinizin yeniden aktive edilebilmesi için e-posta gönderimi gerçekleştiren verilerinize müdahale gerçekleştirerek tarafımıza bilgi iletmeniz gerekmektedir.

Bu ihlalin tekrarı halinde alan adınıza bağlı tüm servislerin süresiz olarak durdurulacağını hatırlatmak isteriz.

IHS *******'un yığınsal e-postalar konusundaki yaptırımlarını http://www.ihs.com.tr/kks.jsp adresi üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz (Bkz: İletişim Servisleri ile ilgili hükümler).

---- SPAM Olarak Gerçekleşen Gönderimlerden Örnek Bir Header Bilgisi Aşağıda Yer Almaktadır ----

Received: (qmail 29790 invoked by uid 11630); 4 Feb 2017 10:36:41 +0300
To: rapper_machine@hotmail.com
Subject: Login Failure Notification - Clean Up Optimizer
X-PHP-Originating-Script: 11630:class-phpmailer.php
Date: Sat, 4 Feb 2017 07:36:41 +0000
From: WordPress
Message-ID: <4e8ad60278f28bab5c9f2959c9cb5d9a@lisenotlari.com>
X-Mailer: PHPMailer 5.2.22 (https://github.com/PHPMailer/PHPMailer)
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/html; charset=utf-8
X-PPP-Message-ID: <20170204073641.29785.45220@localhost6.localdomain6>
X-PPP-Vhost: lisenotlari.com