wmaraci reklam

Xenforo Türkiye Destek sitesi gerçekten var mı

37 Mesajlar 7.616 Okunma
wmaraci reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

mysimsek adlı üyeden alıntı

Öncelikle başlıktaki sorunuza yanıt vereyim xenforo destek sitesi olarak artık biz varız. Peki siz kimsiniz diye soracak olursanız xenforo konusunda tecrübeli ve çalışan kadromuz ile yepyeni bir oluşum olarak her türlü yazılı ve görsel xenforo hakkında bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz...

Adresimiz:
http://xenforotr.com/

tema kötü

wmaraci
reklam

mysimsek mysimsek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Elbette beğenmeyebilirsiniz fikrinizi saygıyla karşılıyoruz bu temayı secmemizdeki asıl amaç yakında yayınlanacak olan XenForo 2.0 default temasının XenForo 1.5 sürümüne uyarlanmış olması ve insanların yeni sürümü daha kolay adapte olmasını sağlamaktır.

XenForo ve vBulletin İşleriniz Uygun Fiyatlara Yapılır..

XenForoTR.Com

Miraz Miraz Future Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 197 / 198
  • Ticaret 18, (%100)
Başarılar mysimsek
mysimsek

kişi bu mesajı beğendi.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Tema kötü diyorsa xenforo 2'ye hiç bulaşma bence :)

takip ettiğim xenforo destek siteler.

xenforo.gen.tr
xenforo.web.tr
xenforo-turkiye.com

wmaraci
wmaraci

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
mysimsek sen xenforo.web.tr bıraktın mı?
mysimsek

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Bırakmak değil de orası sevdiğim bir dostumun forumu idi ve elimden gelen desteği vermeye devam edeceğim buda çok sevdiğim 2 dostum ile birlikte kurmuş olduğumuz bir forum. Üst mesajda bahsi geçen sitelerde yine sevdiğim dostlara ait kimse ile bir çatışma veya rekabet içinde değiliz bir yola çıktık umarım hayırlı olur.
onurx5

kişi bu mesajı beğendi.

XenForoTR.Com

• Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

Çok teşekkürler hocam

XenForoTR.Com

TilkiBey TilkiBey MD; XenForo Coder Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MD
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Vbullettin kaliteli bir kim ne derse desin ama tekel olmak istiyor ve vb5 vasat oldu diyebilirim ha scripti ben geliştirebilir miyim? bunun için en az 5sene mi vermem gerekiyor :) Xenforo da vbullettine en iyi rakip IPB kullanan Türk forumu az destek sitesi var mı onuda bilmiyorum
Xenforo Türkiye diye bişey yok bu konuda bi karara varalım ticarethane olmuş Tilkibey (xen-tr) Geliştiği 2eklenti var bu eklentiler güncel değil ama şu var desteğini yine veriyor.İngilizce biliyorsanız Xenforo Çok iyi kaliteli ama bilmiyorsanız Vbullettinden şaşmayın aktif o kadar forumu var tuzlu ama destek sorunu yok Seo konusunda kendini geliştiriyor (eklentisiz)

Cok eski bir mesaj da olsa hala foruma giris yaptiginizi gordugum icin cevap yazmaya karar verdim. Bu siteyi takip etmiyordum, ondan bu kadar gec gordum, onu da google alerts duzenlemesi yaparken farkettim.

Ticarethaneye donmus sozunuzden oturu cevap yaziyorum. Su ana kadar Türk musteri olarak sadece 1 (bir) kisiyle ucretli calistim. Yabanci calismalar ise xenforo resmi sitesi uzerinden bir kac isim var o kadar. Su ana kadar paylastigim tum eklentiler de ayni sekilde ucretsiz sekilde paylasilmis durumdalar.
Evet, destegi kestim, daha dogrusu biraktim. Ancak ercunun (@stronk) itelemesiyle ara ara ilgileniyorum.

Tilkißey = Xen-TR olarak anilmak her ne kadar beni memnun etse de bir o kadar huzursuz etti. Cunku ortada bir ekip vardi. Ekip olarak onlarca sitenin yuzlerce problemini cozume ulastirdik elimizden geldigince, hic birisinden de ucret almadik.

Yani, ticarethane demeniz aslinda yanlis bir beyan.

Ek bilgi;
Su anda XenForo-Turkiye.com adresinde kardesim ercumentle beraber ara ara destek veriyorum. Resmi sitede paylasilmayan, sitemize ozel bazi eklentiler var altyapiyla alakali. Paylasilmis olmasina ragmen artik guncelleme vermedigim ama sitemize ozel surumu bulunan eklentilerimiz var ( @stronk bana bu konuda cok kiziyor resmi sitede paylasima devam et diye ama inanin heves yok artik eskisi gibi)

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem
vurucu01

kişi bu mesajı beğendi.

XenForo-Turkiye.com

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
Discourse yazılımı bu aralar popüler oldu birçok şirket forumunu bu yazılımla değiştirdi örneğin twitter.
İngilizce ama hızlı destek veren bir meta forumlarıda var..
Türkçe dil ekli kendiliğinden.
Eğer lisans alamıyorsanız bu scripti ücretsiz kurabilirsiniz.
Tek eksiği sunucu üzerine kuruluyor hostinge kuramıyorsunuz
İmzamdaki ilk siteye kurulu isteyen bakabilir.

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Tilkißey adlı üyeden alıntı

Cok eski bir mesaj da olsa hala foruma giris yaptiginizi gordugum icin cevap yazmaya karar verdim. Bu siteyi takip etmiyordum, ondan bu kadar gec gordum, onu da google alerts duzenlemesi yaparken farkettim.

Ticarethaneye donmus sozunuzden oturu cevap yaziyorum. Su ana kadar Türk musteri olarak sadece 1 (bir) kisiyle ucretli calistim. Yabanci calismalar ise xenforo resmi sitesi uzerinden bir kac isim var o kadar. Su ana kadar paylastigim tum eklentiler de ayni sekilde ucretsiz sekilde paylasilmis durumdalar.
Evet, destegi kestim, daha dogrusu biraktim. Ancak ercunun (@stronk) itelemesiyle ara ara ilgileniyorum.

Tilkißey = Xen-TR olarak anilmak her ne kadar beni memnun etse de bir o kadar huzursuz etti. Cunku ortada bir ekip vardi. Ekip olarak onlarca sitenin yuzlerce problemini cozume ulastirdik elimizden geldigince, hic birisinden de ucret almadik.

Yani, ticarethane demeniz aslinda yanlis bir beyan.

Ek bilgi;
Su anda XenForo-Turkiye.com adresinde kardesim ercumentle beraber ara ara destek veriyorum. Resmi sitede paylasilmayan, sitemize ozel bazi eklentiler var altyapiyla alakali. Paylasilmis olmasina ragmen artik guncelleme vermedigim ama sitemize ozel surumu bulunan eklentilerimiz var ( @stronk bana bu konuda cok kiziyor resmi sitede paylasima devam et diye ama inanin heves yok artik eskisi gibi)

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem

Lafım size değildi destek veren tek site belkide xen-tr diğer Xenforo destek siteleri. Bi mod mybb den xf e geçişte fiyat istedim ben 1000tl diyeyim sen çok fazla de düşe düşe anlaşalım 250de dediğini bile hatırlıyorum bu kişinin xf bilgisi yeterli düzeyde bile olmadığını sonradan öğrendim olay Xenforo-turkiye de geçti. Xf de hala adam akıllı destek veren yok bu sözümün arkasındayım
mysimsek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al