Site Adresi: mobilmp3.top
İstenilen Fiyat: 100 TL
Sitenin Aylık Getirisi: yok
Sitenin Kategorisi: mp3
Günlük Tekil Hit Sayısı:20 -50
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: mp3 php scripti 150 tl aldım

Scripti özel youtubeden arama yapiyor aradığın mp3 olarak indirdiğin şarkıyı siteye ekliyor yani kendi kendine büyüyor site siz arkanıza yaslanip seosu falanla ugraşiyorsunuz hostingde de duruyor 5k mp3 sitem vardi zamanında günlük 50 tl getirisi vardi 3500 tl sattım bunun gibi 5 tane daha var bunu elden çıkarmak istiyorum çok fazla oldu indirim yok direk böyle satiyorum...

Site adresi : numarasorgulama.top
Site için istenen fiyat : 600 indiirm yok
Sitenin aylık getirisi: şimdilik yok
Sitenin açılış tarihi: 04.09.2016
Kategori, sitenin içeriği nedir: Numara sorgulama sitesi
Günlük hit sayısı: 150
Ziyaretçi kaynağı: google ve uygulama
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 7 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içerik ile satılık scripti özel aldım 600 liraya mal oldu bana

Sistem özel bir api kullanmakta api kullanabilmek için yani %100 sonuç alabilmek için 10$ yatırmak gerekiyor oda size yaklaşık 1000 arama yaptiriyor eğer veritabaninda var ise o numara apiden kesmiyor parayi şu an arama yapmaz çünki para yatırmadım

Nasıl Para Kazanabiliriz

1.Sistem de mobil ödeme desteği ve kredi satiş sistemi var günlük sorgulama limiti koydum ve kredi satın alıp daha fazla yapabilirler

2.Mobi Uygulama ile de kazanabilirsiniz daha önce farklı bir numara sorgulama sistemi vardi kötüydu bunu aldıktan sonra güzel kazandırdı ve uygulama bir anda patladi

https://play.google.com/store/apps/details?id=numara.sorgulama.programi Uygulamayi size sadece devredebilirim dosyalari mevcüt değil yeni sitenize yönlendirebilirim.

Numara Sorgulama Kelimesin de 9. Sırada http://prntscr.com/dpx1ur

Kötu tarafi admob reklamlari kapatıldı malesf artık kazandirmiyor sadece numara toplayabilirsiniz veritabani büyür ya da yeni bir uygulama yaptırabilir eski uygulamayi ona yönlendirirsiniz ben onuda yaptım ama webview spam diye askıya aldı :(

Dediğim gibi bir çok kazanç yöntemi var ha sen neden yapmiyorsun derseniz 2 kere denedim olmadı askı alındı reklam kapandı daha fazla şansımı denemek istemiyorum siz deneyebilirsiniz ve cidden sıkıldım