wmaraci reklam
lidertakipci

Yılın Youtuber'ı Sude - Lütfen Destek Olalım

28 Mesajlar 2.998 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

nihatturan bir çok konuyu okumadan yorum yapmayı alışkanlık haline getirmişsin. Webmaster forumuna taşınmasını yadırgamadan önce, nerelerde paylaşıldığını bir araştırıp, ondan sonra konuya yorum atman gerektiğini düşünüyorum.

Siz ekşisözlük ve onedio sitelerini, webmaster forumu ile mi kıyaslıyorsunuz?
MSP

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
İçinde bulunduğun forumu dün ki forum mu sandın acaba nihatturan

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Oldukça hassas bir konu ancak bunları yazmadan geçemeyeceğim.

Öncelikle Sude kardeşime Allah'dan şifa diliyorum. İnşallah kanseri yenip sağlığına kavuşabilir.

Daha öncesinde de bunun gibi özel durumları olan birkaç kişiyi sırf sevindirmek için bu gibi kampanyalar düzenlenmiş ve YouTube kanalındaki abone sayıları bir şekilde arttırılmıştı. Her ne kadar küçük kız abone sayısını veya kendisine iltifatta bulunan yorumları görüp sevinse de ben bunu kaş yapacağım derken göz çıkartma olarak görüyorum.

Küçük yaşta bir kızın çektiği bir kaç video ile tanınması ve sesinin duyurulmasına kadar olan kısmı oldukça hoş ancak ondan sonra bu işi abartıp abone sayısını 100 binlere kadar taşımanın ve yapmacık yorumlar yazmanın da mantığının olmadığını düşünüyorum. Eğer samimi olarak yardımcı olmak isteniyorsa ona GERÇEK DÜNYADA arkadaş olmak, hediye yollamak, hastalığı ile ilgili yardımcı olmak en doğrusu.

Belki bu eleştirim için kalpsiz olduğumu falan da düşünebilirsiniz ancak daha çok rasyonel olmaya çalışıyorum. Sizin şimdi yaptığınız "Abone Olun" "Kanalı Takip Edin" kampanyası ilerleyen süreçte çocuğa daha büyük zararlar verebilir. Bu kampanya bittikten, kanal içeriği ilginizi çekmediği için takibi bıraktığınızda ve kaliteli içerik isteyen YouTube kullanıcıları sizin yerinizi doldurmaya başladığında küçük kız, alıştırdığınız sevecen yorumların yerine sert dille yazılmış eleştirel yorumları gördüğünde ne olacak acaba...
miniajans Yeninesil44 MSP

kişi bu mesajı beğendi.

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Rabbim yardımcısı olsun YTpara konusu sabit olarak açıldı güzel oldu kendini mutlu hissetsin amacımız o zaten

wmaraci
wmaraci

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Bilgilendirdiğiniz çok teşekkürler.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

NeroWin adlı üyeden alıntı

Oldukça hassas bir konu ancak bunları yazmadan geçemeyeceğim.

Öncelikle Sude kardeşime Allah'dan şifa diliyorum. İnşallah kanseri yenip sağlığına kavuşabilir.

Daha öncesinde de bunun gibi özel durumları olan birkaç kişiyi sırf sevindirmek için bu gibi kampanyalar düzenlenmiş ve YouTube kanalındaki abone sayıları bir şekilde arttırılmıştı. Her ne kadar küçük kız abone sayısını veya kendisine iltifatta bulunan yorumları görüp sevinse de ben bunu kaş yapacağım derken göz çıkartma olarak görüyorum.

Küçük yaşta bir kızın çektiği bir kaç video ile tanınması ve sesinin duyurulmasına kadar olan kısmı oldukça hoş ancak ondan sonra bu işi abartıp abone sayısını 100 binlere kadar taşımanın ve yapmacık yorumlar yazmanın da mantığının olmadığını düşünüyorum. Eğer samimi olarak yardımcı olmak isteniyorsa ona GERÇEK DÜNYADA arkadaş olmak, hediye yollamak, hastalığı ile ilgili yardımcı olmak en doğrusu.

Belki bu eleştirim için kalpsiz olduğumu falan da düşünebilirsiniz ancak daha çok rasyonel olmaya çalışıyorum. Sizin şimdi yaptığınız "Abone Olun" "Kanalı Takip Edin" kampanyası ilerleyen süreçte çocuğa daha büyük zararlar verebilir. Bu kampanya bittikten, kanal içeriği ilginizi çekmediği için takibi bıraktığınızda ve kaliteli içerik isteyen YouTube kullanıcıları sizin yerinizi doldurmaya başladığında küçük kız, alıştırdığınız sevecen yorumların yerine sert dille yazılmış eleştirel yorumları gördüğünde ne olacak acaba...

yok kardeşim bu tür hastalıkların yenilmesinde moral önemli. bu süreç çocuğa önemli bir moral olacaktır. Hastalığı yendikten sonra kanalın youtubenin bir önemi kalmaz zaten. Birçok hasta kemoterapiden ziyade yüksek moral ile yeniyor bu hastalığı. Hayata tutunmak veya tutunmaya çalışmak en iyi ilaç. Bunu doktorlarda söylüyor.

kenanesenturk kenanesenturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest Şuan çalışmıyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 23 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
İlgilenen herkese teşekkürler.

useranonimm useranonimm Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 386
  • Beğeniler 276 / 118
  • Ticaret 47, (%100)
Bir zamanlar aynı desteği şişman ve dışlanan kız içinde yapmışlardı. Çok zaman geçmeden kızın kanalı yine eski haline döndü. İzlenmeler düştü, aboneleri abonelikten çıktı. Yani bizim insanımız samimi değil bu konuda. Haftası geçmeden unuturlar, bu yavruya yazık olur.

kenanesenturk kenanesenturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest Şuan çalışmıyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 23 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu görmeyenler olabilir aktif tutalım.

Teşekkürler

Atanasaygiduy Atanasaygiduy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Çağrı Merkezi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Hayat öyle bir yere geldi ki insanlar sanaldan mutluluk dağıtıyor. Çok komik. Ne diyeyim ki ?

Mutluluklar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al