wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin ziyaretçi sayısı ile ortaama kazanç ?

4 Mesajlar 459 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KaliteliMakale KaliteliMakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle herkese merhabalar. İddaa yorumları olarak paylaşımda bulunduğum bir sitem mevcut. Şuanda hemen hemen her gün paylaşımlarda bulunuyorum fakat daha çok yeniyim. Sitemin ziyaretçi sayısı ve ziyaret sayılarını alttaki resimde paylaşacağım. Bu oranlarla kazanç sağlamam mümkün mü? Ayrıca iyi paralar kazanabilmem için bu sayıların kaça kadar çıkması gerekiyor. Cevaplarınız benim için önemli. İyi akşamlar herkese. Sitem hakkında önerisi olanlar için adresim: www.iddialiyorum.com

wmaraci
reklam

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
alan adınızı çok beğendim yaptığınız işe uygun olmuş fakat sitenizin teması için aynı şeyi söylemem mümkün değil. Nedeni çok basit idda'nın sitesine girin ve anasayfay tekrar bir gözden geçirin.Slider'da profil bilgilerinizi veyahut ilk twitti paylaşmak yerine bugün hangi maçlar var. skor durumları ligde neler oluyor hangi futbolcu nereye transfer oldu. x futbolcu y takıma gelirse idda ne olur. yukarıdaki yazdıklarıma geçmeniz için şiddettle temanızı değiştirin domain çok güzel fakat tema çok kötü bunlar benim gördüklerim umarım işine yarar. KaliteliMakale bu arada açtığınız konuda resim de görüntülenemiyor.
KaliteliMakale

kişi bu mesajı beğendi.

mdemiryurekk mdemiryurekk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 6 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
temanızı değiştirmenizi öneririm iddia sayfasından çok bi teknoloji sitesi gibi
KaliteliMakale

kişi bu mesajı beğendi.

KaliteliMakale KaliteliMakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

programbanks adlı üyeden alıntı

alan adınızı çok beğendim yaptığınız işe uygun olmuş fakat sitenizin teması için aynı şeyi söylemem mümkün değil. Nedeni çok basit idda'nın sitesine girin ve anasayfay tekrar bir gözden geçirin.Slider'da profil bilgilerinizi veyahut ilk twitti paylaşmak yerine bugün hangi maçlar var. skor durumları ligde neler oluyor hangi futbolcu nereye transfer oldu. x futbolcu y takıma gelirse idda ne olur. yukarıdaki yazdıklarıma geçmeniz için şiddettle temanızı değiştirin domain çok güzel fakat tema çok kötü bunlar benim gördüklerim umarım işine yarar. KaliteliMakale bu arada açtığınız konuda resim de görüntülenemiyor.

Yapmış olduğunuz yorum ve öneriler adına çok memnun oldum. Uzun zamandır tema arıyorum fakat ne yazık ki bulamadım daha. Paralı temalar için şuanda bir bütçem maalesef bulunmuyor. Bunun dışında ücretsiz temalarda da aradığım yok maalesef. Çok teşekkürer tekrardan

Resmi doğru yükleyememişim galiba buyrun ziyaret ve ziyaretçi sayıları bu şekilde:

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al