freelance iş ilanları

adsense hesabı almak için blogger

8 Mesajlar 1.875 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mrblithe mrblithe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Selam arkadaşlar forumda yeniyim ilk olarak herkese merhabalar.Benim sorum şu sırf adsense hesabı almak için bloggerdan blog açtım.İlk açtığım blog travel(ingilizce)üzerineydi tamamen copy paste.Başvurum red edildi.Program politikalarına uymaması nedeniyle.Daha sonra başka bir forum açtım buda kıbrıs tanıtımı üzerineydi tamamen özgün kendi yazılarım ve deniyimlerim.Başvurdum(farklı gmail aynı isim ve adres) yine aynı red cevabını aldım.Tekrardan blogger üzerinden başvuru yapamıyorum.Yapmam için yeni gmail ve blog açmam gerekiyor anlaşılan ne yapmam gerekli?Ayrıca başka başvuru yaparken red alan bir hesabınızın olması sorun teşkil edermi? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
blogger üzerinden neden tekrar başvuramıyorsunuz? başka çareniz yok.Ya domain ve host alıp normal yollardan başvuru yapacaksınız ya da yeni gmail ve blogger üzerinden başvuracaksınız.Ret alan hesabınızın bulunması yenileri için sorun teşkil etmez bence.

cografyahane.com

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
............

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
banlanan gmail hesabıyla başvurulmuyor,fakat başka bir gmail hesabıyla başvurunuzu onaylayabiliyorlar.Yeni bir gmail hesabıyla başvurduğunuzu nerden bilecekler ki?sizinle aynı isme ve soy isme sahip binlerce kişi vardır.Adres te yine aynı belki o adrese daha yeni taşındınız!! adsense için ilk bakılan şey başvurulan gmail hesabıdır,sonrasına okadar dikkat edilmiyor,tabi başlangıçta.Sonradan para kazanmaya başladıkça tüm bilgiler ufak ufak kontrol edilmeye başlanıyor.

cografyahane.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
......................

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
hit ya da yaş önemli olsaydı blogger sitelerinin hiç şansı olmazdı diye düşünüyorum.Başvuruda önceliği içeriğin özgünlüğüne ve içerik sayısına veriyorlar,ayrıca site tasarımı da önemli gibi duruyor.Tasarımı bitmemiş sitelerin pek şansı yok.Tasarımı bitmemiş derken,örneğin blogger dan blog açtınız ve hemen adsense başvurdunuz diyelim,içerik yok tasarım yok,adsense onay verir mi? Belki evet, ama çok küçük bir olasılık.
Sonuç olarak;özgün 20 kadar içerik+iyi bir tasarım adsense hesabı almakta yardımcı olabilir diye düşünüyorum

cografyahane.com

TuncaySahin TuncaySahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 897
  • Beğeniler 172 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Normal yollardan normal sitenizle başvurun.Eğer hesabın bağlandıysa bağlı hesabı silip yeni hesapla başvuru yaparsın.

Sana göre aptalca,bana göre şaheser.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Banlı hesabınız varsa sorun teşkil eder, ama reddedilen bir hesap sorun olmaz. Zaten gelen maillerde politikaları vs okuyun tekrar başvurun yazar.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al