wmaraci reklam
lidertakipci

FenerLobi - Fenerbahçe'lilerin Lobi'si

12 Mesajlar 1.763 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EsforZado EsforZado EsforZado Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Site çok basit bence daha kaliteli bir tema ile başlayın ve diğer arkadaşlarında dediği gibi farklı şeylerde katın siteye mesela puan tablosu olsun iç dış maç puanları falan olsun bunlar sitede varsa eğer, kusura bakmayın ben siteye girer girmez çıkış yaptım, çok basit durdu gözüme, böyle sitelerde değil dolaşmak, giriş dahi yapmak istemem...

bunun dışında sitede yapılabilecek şeyleri söylesek zaten biz yapardık, kendinize bir vizyon belirleyin ve ona göre devam edin.
Kötü yorumları dikkate alın çünkü sizi asıl geliştirecek olanlar kötü yorumlardır.

Normalde konulara pek yorum atmam, sizin sitenizde ufakta olsa bir ışık gördüm (domainden kaynaklı bir ışık)bundan dolayı yorum yapma gereği duydum, umarım içinizdeki heves sönmez de devam edersiniz.
PlusTwitter

kişi bu mesajı beğendi.

TEMACI USTA
wmaraci
reklam

PlusTwitter PlusTwitter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci / PHP
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

EsforZado adlı üyeden alıntı

Site çok basit bence daha kaliteli bir tema ile başlayın ve diğer arkadaşlarında dediği gibi farklı şeylerde katın siteye mesela puan tablosu olsun iç dış maç puanları falan olsun bunlar sitede varsa eğer, kusura bakmayın ben siteye girer girmez çıkış yaptım, çok basit durdu gözüme, böyle sitelerde değil dolaşmak, giriş dahi yapmak istemem...

bunun dışında sitede yapılabilecek şeyleri söylesek zaten biz yapardık, kendinize bir vizyon belirleyin ve ona göre devam edin.
Kötü yorumları dikkate alın çünkü sizi asıl geliştirecek olanlar kötü yorumlardır.

Normalde konulara pek yorum atmam, sizin sitenizde ufakta olsa bir ışık gördüm (domainden kaynaklı bir ışık)bundan dolayı yorum yapma gereği duydum, umarım içinizdeki heves sönmez de devam edersiniz.

Yok olur mu öyle şey hocam, ilginiz için teşekkür ederim. Siteyi yeni açtığımız için şuan biraz boş üst ve sağ menü. Üst menü için Kulüp, kulüp tarihi, Atatürk ve Fenerbahçe gibi makaleler hazırlıyoruz. fikstür, puan durumu ve basketbol fikstürünü de sağ tarafa ekleyebiliriz. Ancak tema konusunda önerilerinizi değerlendirmeyi isterim. Biraz araştırdım bu tema daha güzel geldi sanki. tema önerileriniz varsa sizi dinlemek isterim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al